Débora Falabella en iyi saç kesimi hatırlayın. - Kadınlar İpuçları

Hangi kadın pembe dizi aktris saç olmasını hayal değil mi? Her zaman güzel, ünlüler televizyonda onların performansları ile moda ve güzellik trendleri dikte eder. Ve karakterler sahne, giysilerini, onların aksesuar ve ayrılırken onların saç kesimi Kadınların günlük yaşamımızın bir parçası olmaya devam etmektedir.

Débora Falabella, kahramanı yaşayan "Cadde Brezilya" diye kariyerinde dikkat çekici karakterler olmuştur. Ve her bir rol oynamaya, aktris düz ve kıvırcık uzun ve kısa saç, giydi. Senin için, roman hayranı kim, Kadın İpuçları farklı performansları Deborah tarafından kullanılan 5 saç kesimi analiz eder.

Cadde Brezilya

Güçlü kişiliği Nina, karakter Débora Falabella yeni kesim tanımlayan şeydir "Cadde Brezilya." Stüdyo W Iguatemi J. Alvim ait saç stilisti patlama ense batidinho saç Nina farklı mesajlar iletmek verir" düşündürmektedir. Örneğin, bir kenara patlama ile, daha tatlı görünüyor. Şimdi ileri çarpmalar, bu karakterin tam kuvvet taşır. "

saç Nina'nın kişilik karşılaşma geçer. kız çocuklukta istismar herhangi bir maliyet Carminha üvey anne (Adriana Esteves) de intikam almak istiyor. hedefine ulaşmak için, bir tatlı ve yararlı şef olarak babasının eski eşi yeni ailesini yaklaşır.

o kare hatları ile bir yüzü var çünkü Deborah için, bu saç seksi. Bu özelliği vurgulayabilirsiniz Fakat yuvarlak yüzlü kadınlar, bu kesim kaçınmalıdır.

Brezilya Caddesi (ilk bölüm)

çenesine saçak ile kökü ve ucunda pürüzsüz kıvırcık saçlar, romantik ve bağımsız kadınların özelliğidir. "Bu kesim iyi uzunluğu nedeniyle yüzünün hemen hemen her türlü iyi düşüyor," saç stilisti diyor.

Mulher Invisivel

"Mulher Invisivel" olarak Débora Falabella saç o genellikle omuz hizasında, giyer biraz daha uzundur. Hatta sarılmadan, kesim doruğa ve düştü. "Bu saçlarla aktris bir soyulmuş hava ve gevşek kadını, saç üzerinde mus geçer ve evi terk şeyler kazandığını," J. Alvim, Stüdyo W Iguatemi diyor. kesim uzun yüz kadın için belirtilir.

Clarisse kıvırcık saçlı garantili liberal kişilik ( "Mulher Invisivel" in Deborah'ın karakteri). komedide, aktris Peter (Selton Mello), bir "aşık" görünmez adında Amanda (Luana Piovani) vardı Bir reklamcı eşi oynadı.

Yıldızlardaki Yazılı

Kısa ve modern. Bu sözler "Yıldız Yazılı" in kesme Débora Falabella tanımlar. kırmızı tel Turuncu Beatrice (bu romanda Karakter aktris) branquinhas kadınlar için belirtilir, J. Alvim açıklıyor: "sahiptir badem cilt aksi saç ve cilt olacak, bu karakterin saç gibi kırmızı tonları kaçınmalıdır Kim çok benzer renkler. "

En Deborah'ın yüzü tercih puanları saçak ve hava temin saç uzunluğunu çıkardı.

Ti-ti-ti

saç stilisti J. Alvim için, en güzel saç kesimiyle karakter Débora Falabella Isabel, Ti-ti-ti olduğunu. "Ucunda kıvrılmış, buruşmuş saç, biz Chanel diyoruz kesme yüksekliği bir melek yüzü ile aktris bıraktı. Ona daha mutlu, doğal bir görünüm verdi "diyor. Bu kesim, farklı vesilelerle ve stilleri için kadınlar seçenek sunar.

En sevdiğiniz seçin. karakter hangisi kendi kişiliği vardır? kuaföre sonraki gezi için ilham için bu ipuçlarını kullanın.

Ti-ti-ti: Isabel

Ti-ti-ti: Isabel

Stars Yazılı: Beatriz

Stars Yazılı: Beatriz

Mulher Invisivel: Clarisse

Mulher Invisivel: Clarisse

Cadde Brezilya: Nina

Cadde Brezilya: Nina

Cadde Brezilya: Nina

Cadde Brezilya: Nina