kurutmak Türleri elbiselerini asmak için - Kadınlar İpuçları

Giysilerini çamaşır alanı eksikliği kurumaya Zaman, kurutmak, yeterince zor değildir parçalar için çok küçük, hatta sitede yeterince güneş ve rüzgar yok? Birkaç olduğunu bilin elbiselerini asmak için ipe türleri Sadece ihtiyaca göre doğru modeli seçin, evinizdeki çok yararlı olabilir hangi.

çelik kablo ile çamaşır ipi

çelik kablo ile çamaşır ipi Özellikle arka bahçesinde yeterli alan evlerde yaşayanlar için, en gelenekseldir. Bu model, destek için, iki paralel duvar gerektirir. dizeleri en fazla on metre uzunluğa bulunabilir ve dizeleri şekilde geliyorsa çamaşır ipi kullanmaya gerek olmadığını, genişletilmiş ve kancalar ile bağlanır veya duvarın köşesine yakın kıvrılmış olabilir pilipropileno vardır.

çelik kablo ile satırda ağır diğer bölgelerine hassas ve ışıktan asılabilir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde kuru giysiler parlak güneş saati veya serin esinti keyfini isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

geri çekilebilir kurutmak

İki tür arasında vardır geri çekilebilir kurutmak: o Kurutmak sabit duvar, Bu duvara hizada üç kalınlık centímentros kaplayacak şekilde altı ila sekiz çubuklarına sahip olan ve kapatılabilir olmaksızın askıya ve kurutmak akordeon, o indirmek yerine, yaklaşık on centímentros için duvara desteklenmektedir. geri çekilebilir kurutmak akordeon dezavantajı, yan yapısı daha kırılgan olduğunu, bu yüzden asmak çok ağır parçalar önerilmez.

Çamaşır fanfold

kurutmak fanfold türü nedeniyle yapı tiplerine stabildir. O fazla yer işgal ve hizmetler veya dairelerin küçük alanlar için en uygun değildir. O yani çevrede fazla yer işgal önlemek için daha sonra yakın sadece açık kullanmak ve, katlama türüdür. Sen çünkü riskli dengesiz olan, onlar gibi ağır parçalar değildir sağlanan, giyim her türlü asmak olabilir ve uzun parçalar çalışır asmak için tavsiye edilmez, bunlar zeminde sürüklemek edilebilir.

döner kurutmak

döner kurutmak Mobil veya yerde sabit olabilir. kurutmak Bu tür levhalar, battaniye, kot ve ceket gibi büyük miktarlarda parçaları asılı ve daha ağır bir seçimdir. Büyüklüğü nedeniyle, tercihen bahçesinde, büyük boşluklara tesis edilmesi önerilmektedir.

savunucuları ile Çamaşır

savunucuları ile çamaşır ipi Böyle tek tek iç çamaşırı, çorap ve eşarp gibi daha küçük, daha narin öğeler asmak için idealdir. büyük avantajı adından da anlaşılacağı gibi kurutmak bu tip, gömülü vaizlerin ile geliyor olması. ortak ipe asılı ve herhangi bir zamanda çıkarılıp hala seyahat bile alınabilir edilebilir Dahası, o kadar fazla yer almaz.

Çamaşır zemin

kurutmak zemin Geleneksel, ayaklar "X" şeklinde gelmiştir. Bu aracı tasarrufu söz konusu olduğunda, çamaşır odası veya evin herhangi bir odasında fazla yer işgal etmemesini sağlamaktan gibi açıp kapatmak üst fleplerle modellerinde bulunabilir.

Zemin Kurutmak herhangi bir köşeye transfer edilebilir. Geleneksel modele ek olarak, orada sekmeleri ile çamaşır ipi Açılış ve çalışıyor. Çok ağır koymak tavsiye edilmez ve dengesizlik kurutmak dönüş yapıyor neden olabilir çünkü uzun parçalar iyi çubuklar dağıtıldı değildir. kurutmak için bu tip en uygun ışık ve küçük giysiler bulunmaktadır.

Çamaşır bireysel

kurutmak bireysel Tavana monte edilebilir ve yer olmaması durumunda, ayrıca duvar küçük çamaşır oda veya daire kullanılmak üzere, büyük bir seçim monte edilebilir. Geleneksel ipi yerine alüminyum çubuklar ile yapılan kurutmak düşürülmesi ve bütün yapıyı bozmadan giyecek parçalarının yükseltilmesi için ayrı bir mekanizma bulunmaktadır. boyutları ve tasarımları çeşitli vardır, seçim zevkinize ve ölçüm ortamına bağlıdır. kurutmak Bu tip çok ağır parçaların sadece değil kötüye gerektiren, giyim her türlü asabilir.

kranklı Çamaşır

duvara sabitlenmiş bir asansör kılavuzu ile, çamaşır ipi sapı yukarı ve aşağı zorluk çekmeden işini kolaylaştırır. kurutmak ne kadar küçük, mekan ortamı ödün vermeden çamaşır tavanına sabitlenir. Sadece düşürmek için kolu hareket ettirin, ipe bu tip kullanmak kuru parçalar için tekrar giysi ve kurutmak asmak için çok kolaydır. kolu, Kurutmak hep ayrı ayrı kazaları önlemek için genişletilmesi gerektiğini dikkate alarak, hatta, giyim her türlü asmak için en ağır izin verilir.

elektrik kurutmak

elektrik kurutmak Bu en modern ve yenilikçi bir model. Pratik ek olarak, bu ev kadını hayatı kolaylaştıran ve soğuk ve yağışlı günlerde kullanmak için harika bir alternatiftir. Elektrik kurutmak ultra düşük güç tüketimi ile altı anında ısıtıcı çubuğa sahiptir ve ideal ısıda parçaları kurutulduktan sonra ve hasara neden olmadan otomatik olarak kapatılır. Aydınlık taşınması kolaydır ve her yerde kullanılabilir.