tuvalet için kaplamaların farklı türleri hakkında bilgi edinin - Kadınlar İpuçları

temel amacı Ceketler, Evin herhangi bir odada, o korumak ve binayı korumaktır. Ancak, onlar da özellikle, evin bölümlerine fazla güzellik ve zarafet vermek için kullanılır ve kombine edilebilir banyo.

Banyoda, bu tür materyallerin bahis avantajlarından biri uzay renk kombinasyonları sayısız varyasyonları şaşırtıcı efektleri oluşturmak için izin vermesidir. seçme ve satın alırken banyo kaplama, Hesap fiyat ve kalite dikkate alır.

Bazı kaplamalar daha pahalıdır ve işin bütçesinde biraz tartmak, ama daha dayanıklılık, güvenlik sunmak ve tuvalete daha güzel bir görünüm garanti edemez.

Bir başka ipucu üzerinde banyo kaplamaları Bazı istenmeyen lekeler bırakarak sona erebilir olarak, bu kaplamaların kullanıldığı kimyasal tipine dikkat çekmektir.

Yaşlı veya çocuklarla evlerde ideal bir kimse kayma ve incinmekten şansını azaltmak için biraz daha sert kaplamalar tercih vermektir.

Birkaç olduğunu bilmek de önemlidir banyoda kullanılabilen kaplama çeşitleri ve özellikleri kullanılacak uzay uygun olanı seçmek ne.

porselen

porselen asil ile üretilen seramik hammadde bir türüdür. bu, az nem absorbe daha dirençli ve dayanıklı olduğu için bu banyolarda döşeme olarak daha fazla ikinci kaplama türüdür.

mermer

mermer Ayrıca yaygın zemin, duvar ve tezgah banyo olarak kullanılır. Bu biridir tuvalet için kaplama türleri daha pahalı ve daha uzun ömürlü ve nem emilimini azaltmak için su geçirmezlik uygulanmasını gerektirir.

granit

granit Bu kolay bir temizlik sağlar ve kalıp ve lekelerin oluşmasını önlemeye düşük bir gözenekliliğe sahip ve su geçirmez bir banyo, bir dekoratif kayadır.

cam mozaik veya porselen

Tabletler, genellikle kullanılan banyo duvar dekorasyonu. camdan yapılmış olanlar porselen gibi su yalıtımı sağlar ve su ile temas parçalar için daha uygundur, banyo daha hafif bir görünüm ve modern verir.