az boş zamanı olanlar için bitki 7 tip

Fotoğraf: Thinkstock

Evde bahçe olması, dahası, dinlenmek yapabilmektedir doğaya bağlı bir hobi tutmak için iyi bir yoldur. Çoğu insan bıraktı az veya hiç oda ile apartmanlarda yaşadığı Ancak, günümüzde, bahçe kendisinin rüya gerçekleşmesi biraz zorlaşabilir.

Eğer bitkilerin aşığı, ancak bunları büyümeye evde uygun bir yere sahip değilse, iyi küçük örümcek damarlar için iyi bir seçenek olduğunu uyarlanmış türler seçin. Buna ek olarak, yarış yaşayanlar için, bazı bitki çeşitleri küçük bakım ve hatta biraz su gerektirir.

St. George 1. Kılıç

George Kılıcı. Fotoğraf: Üreme.

George Kılıcı. Fotoğraf: Üreme

yeşillik Bu tür onu büyümeye karar verir kimin gerçekliğine son derece uyarlanabilir. Bu, dolaylı güneş ışığı almak mekanlarda güneş altında ve hatta gölgede tutulabilir. Çiçeklerin ayıracak zamanım yok edenler için mükemmel - Ayrıca, o damar hantal değil "tercih".

2. Crassula

Crassula. Fotoğraf: Üreme

Crassula. Fotoğraf: Üreme

mükemmel su iyi miktarda depolamak üzere uyarlanmış - kesilmiş, sıvı bir tür çıkarmak zaman anlamına gelir - Crassula kalın yaprakları ve "sulu" ile bir bitki türüdür. Bu nedenle, bu bitki her gün duş gerektirmez, ancak doğrudan güneş ışığı alan bir yerde tutulmalıdır.

3. Horn-of-the geyik

Boynuz-of-geyik. Fotoğraf: Üreme

Boynuz-of-geyik. Fotoğraf: Üreme

kuyu çevre yaprakların en yoğun ve işaretlemek, korna-of-geyik büyük bir kap içinde eğrelti otu yetiştirilebilir. bitki türü için gerekli olan su haftada iki kez püskürtülür cömert ile sınırlıdır. Tek şart ortamı, iyi aydınlatılmış olması olmasıdır.

4. Rosa de pedra

Rosa de pedra. Fotoğraf: Üreme

Rosa de pedra. Fotoğraf: Üreme

"Sulu" olarak kabul Başka küçük bitki, rosa de pedra adından da anlaşılacağı gibi güzeldir. Bir gül gibi açılır, fakat nedeniyle yapraklarında su depolamak ve sapları gerçeğine "sertleştirilmiş" bir yönünü korur. Su kökleri çürümeye beri ideal haftada sadece bir kez güneş altında tutulur ve sulanan gerekmektedir.

5. kaktüs

Kaktüs. Fotoğraf: Üreme

Kaktüs. Fotoğraf: Üreme

Bir kez çöl bölgelerinde, tam kuru ve iyi aydınlatılmış ortamlarda gibi kaktüsler çeşitli kaynaklanmaktadır. Kaktüs güzel bir iç dekorasyon yapmak, büyük küçük veya mini olan ve hemen hemen hiç bakım gerektirmez. her yedi ya da on gün Sulama ve güneş ışığı altında tutmak bu bitkilerin sadece temel ihtiyaçları vardır.

6. Violet

Violet. Fotoğraf: Üreme

Violet. Fotoğraf: Üreme

Belki de en iyi bilinen kapalı bitki Violet hayatta kalmak bazı temel bakım fazla olmayan sormak sırf önlük hafta sonu arasında bir isabet. Sadece yaprak ve çiçekleri ıslatmadan, haftada iki kez sulama, bir violetinha olmasına karar ve sadece dolaylı ışık alma bir ortamda bırakır.

7. Begonia

Begonia. Fotoğraf: Üreme

Begonia. Fotoğraf: Üreme

Güzel ve sağlam ek olarak, begonya çiçeği ve sır büyümeye de kolaydır. yaprakları ve çiçekleri ıslatmadan onu sulayın, hem de doğrudan güneşten korunmak ve mükemmel geliştirmek için soğuk hava yeterlidir.