Bilgisayarınızdaki dosyaları düzenlemek için ipuçları - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

kuruluşa gün be gün endişe içinde zamanın azlığından ile kenara duruyor. Özellikle bilgisayarda dosyaların organizasyon hakkında konuşurken. Bir dosyayı kaydederken, biz değil mi uygun klasöre ilgili başlığı koyarak dert etmeyin? Karmaşık gelebilir, ama pratikte klasörleri kendi ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir dosyaları bulmak için çok daha kolaydır.

Bazı temel ve gerekli ürün hayatınızı ve bilgisayarınız çok daha organize yapabilirsiniz. Klasörler iyi seçeneklerden biridir. en uygun bırakın veya belgeleri veya masaüstü, ada sahip bir klasör ve sonra bölmek etmektir. Organizasyon dört farklı şekilde yapılabilir.

evraklar

dosya klasörleri organize ederken Her kişi kendi mesleğine uyar. en uygun zaman temalar ile birbirinden ayrılmış olur ve anahtar kelimeler ile onları kurtarmak için unutma.

Örneğin: iş moda ise, konu bölmek için adı moda ve alt klasörler ile bir klasör oluşturmak için yasaldır. Belgeler / moda / parti elbiseler / pullar.

görüntüler

Görüntüler ayrıca temaya göre ayrılabilir. işin için kullanılan bilgisayar da kişisel kullanım için aynıdır Ancak, en uygun iki parçaya ayırmaktır. partiler için Makarna çalışmaları, moda ve elbise teması alt klasöründe: Örneğin. parti / payetler için Görüntüler / iş / Moda / elbiseler. örneğin, "Kişisel" adlı bir klasör kullanmak ve etkinlikler veya tarihlerde klasörler oluşturmak, kişisel kullanım için ise. adı kendi seçtiği ve eğer bulunmak kolay bulmak yolumdan gidiyor. Ve web görüntüleri kaydetmek için, her zaman bir anahtar kelime koymak ve tercihen zaten uygun klasöre kaydedilir unutmayın.

müzik

Bilgisayarınızdaki müzik düzenlemek için çeşitli yolları vardır. bulmak için en uygun ve en kolay sanatçılar geçer ve böylece her klasörün içinde çeşitli albümü her sanatçı koyarsanız. onlar sadece rastgele şarkılar ise bu yapılabilir. Bu sistem öylesine klasörü seçmek belirli sanatçının sadece müzik dinlemek istiyorsanız, dinlemek kolaylaştırır.

videolar

videoları İçinde biz gizli videoları, iş, film, video klipleri ve diğer dahil. Ayrıca en çok kullandığınız göre değer ayrı klasörler olduğunu. Eğer video üretimi ile çok çalışıyorsanız anahtar kelimelerle görüntülerde belirtildiği gibi, bölünme yapılabilir. videolar yalnızca kişisel dosyalar varsa, bölünme filmler, dizi, bireyler ve diğerleri için yapılabilir.

Bilgisayarınız depolanan tüm dosyaları yok destekliyorsa, bir ucu harici sabit sürücü kullanmaktır. Bu bir bilgisayar sabit disk olarak hizmet vermektedir, ancak mobil ve bilgisayarınızın belleğini işgal etmez. kalem sürücüler, CD'ler ve DVD'ler de mükemmel bir seçenek olabilir.

masaüstü

kayda değer bir başka nokta masaüstü veya simgeleri depolandığı masaüstü vardır. Daha hızlı değil dosyalarını depolamak için bir klasör olarak ve kullandığınız programları açmak için bu alanda değil kalabalık dosyaları deneyin, bu bir kısayol olarak hizmet vermektedir. Sen grup can frekansı veya kullanım türü olarak simgeleri (iş, eğlence, vs.).

Ve her zaman belirli klasörlerde doğrudan web dosyalarını kaydetmeyi unutmayın. Bu çok daha kolay zaman talebini yapar.