ekolojik dekorasyon - Kadınlar İpuçları

Hiç evinizdeki çevrenin korunmasına da fazla katkıda bulunmak düşündünüz mü? biz evde yapılabilir bildiğimiz her dünyaya daha "yeşil" bir tutum var yanında nasıl çöp ayırmak ve sadece gerekli su ve elektrik harcamak, bir başka alternatif daha güzel evinizi terk etmek bir bahis etmektir Eko-dekor.

ekolojik dekorasyon Bu serin kalmak için tek yaratıcılığınızı bağlıdır. bahçenizde evin dış, capriche ile başlayın ve evde yeşil alana sahip bu tür yeniden malzemelerle dekore çiçek saksıları ile oturma odası, mutfak ve banyo gibi ortamlarda dekore yok.

Eğer arka bahçesinde bir saygısız bir dokunuş vererek eski lastiklerini alıp vazo olarak kullanmak farklı renklerde boyayabilirsiniz. bitkiler seçerken nereden ve çevreye karşı doğru tutum değer verme organik olup olmadığını nereden geldiğini, her zaman bilir bak.

nesneleri ekolojik dekorasyon Onlar Evinizde kullanılmayan malzemeler ile yapılabilir. küçük geometrik şekiller halinde karton kutular kesip boş bir duvarına resimleri göstermek için paneller oluşturmak yenilik. Böyle desenli renkli kalın kumaşlar ve kağıtlar, gibi farklı malzemelerden yamaları ile kendi duvar kağıdı olun. Neyse, yaratıcılık ve iyi tat olarak var.

, Resimle çizimler eski ahşap kutuları süsleyin. aile toplayın ve dışarı bırakılmış diğerlerinden yeni nesneler yaratmak. Kutular her zaman evlerde biriken sonunda ve hatta karton dekorasyonda kullanılabilir. Bir yaprağın şeklini almak katlanmış ve en güzel ev duvarlarını yapmaya kombine edilebilir tuvalet kağıdı, bile boş rulo.

Geri dönüşümlü olmayan cam şişeler de dekore ya da küçük boşluğu tanımlamak için kullanılabilir. renkli sıvılar ya da imha edilmesi gereken diğer malzemelerin yararlanarak kapaklar ve küçük nesneler gibi diğer malzemelerle onları doldurun. çiçek saksıları içine ya da mutfak kapısı araçları olarak çevirerek eski tencere ve tavalar tekrar kullanın.

O esastır ekolojik dekore ev, sen edinir yeni nesnelerin kökenini biliyor ve çevreye zarar olmadığını sadece bu satın alabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir dekoratif bir nesne satın almadan önce, yeni bir satın almaya gerçekten gerekli ya da kendi nesnelerden o dekorasyonunu yapmak yönetebilir düşünün. Eğer süslemek ve çevre etkisinin azaltılmasında katkıda evde her şeyi keyfini çıkarın.