Nasıl mutfak için bitirir seçmek için - Kadınlar İpuçlarıŞu anda birçok şüpheler ortaya her yerde kullanmak için bir karar vermeden evin farklı odaları için pek çok kaplama seçenekleri vardır. Bu bağlamda, biz mutfakta zemin kaplamaları ve duvarlar ile ilgili temel şüpheleri alır. Check out:

mutfak için ideal bir kaplama ne tür?

mutfak duvarlarında kullanılan en yaygın kaplamalar fayans, cam karo ve taşlar vardır. mutfak katta, o kiremit veya porselen kullanılması adettir.

fayans mutfak için en popüler kaplama ve zemin maç için kolaydır. Ama tersi koyu harç ve hafif bir karo koymamaya özen önemlidir.

Modern mutfak, cam uçlar kaplamalar yukarıda lavabo duvar veya duvar bütün olarak bazı bölümlerini örtmesi gerekir. pastihas birçok farklı malzemenin olmadan yaratıcı süslemek isteyenler için idealdir.

Başka bir seçenek mutfak daha rustik bir his vermek için bazı alanlarda mermer taşları kullanmak ve çevreye geri kalanı ile tezat etmektir.

Burada mutfakta kaplama kullanmak?

Kaplama ocak ve lavabo arkasında zorunlu yerleştirilmelidir. Buna göre, duvarların su, nem, kir ve duvar ve boyama zarar diğer maddelerden korunmuş olur. Ancak, mutfakta kaplama dekorasyon olanaklarını genişleterek, tüm duvarlarda yaratıcı kullanılabilir.

Pişirme kaplamalar birleştirme

Abartılı olmadan kaynaşmış bir görünüm yaratmak, muhafaza duvarı ve mutfak zemin arasında bir denge kurulması gerekmektedir. Sen yerde daha koyu bir renk ve başka hafif duvarları kullanabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise duvar kalıbı kullanın ve zemin döşemesi düz koymaktır. Neyse, İdeal renk ve yaratıcı derinliği, ama her zaman odaya bir daha doğal ve daha az yüklü bir görünüm vermek için çalışırken oynamaktır.