küçük odalar dekorasyon için ipuçları - Kadınlar İpuçları

Hatta küçük bir görünümü ile küçük odalar izin vermemek, gizli doğru her santimetre tadını çok şarj edilmemiş dekorasyon içindedir.

küçük oda dekore ilk adım odası ölçmek ve mobilya boyutunu planlamaktır. Bu iyi dolaşım ve daha fazla alana sahip olmak Hatırla, mobilya miktarı düzeyde olmalıdır ve mobilya konakladıkları edilecek alanın kesin ölçümler olmalıdır.

Renk seçimi küçük ortamında tüm fark yaratıyor. duvarlar ve halılar için en iyi bahis açık ve nötr tonlarda olduğunu. Nesnelerin durumunda, renkler, güçlü ve ayrıntılar olabilir. Ama küçük bir ortam süslemek için unutma denetlenmesi gerekiyor ve yutturmaca görsel çevreyi tehlikeye atabilir.

Aynalar ve aydınlatma ayrıca küçük bir ortamın dekorasyon için çok önemlidir. stratejik bir konumda yerleştirilmiş ise ayna boşluk büyük olduğu izlenimini veriyor. Dekor ferahlık ve sıcaklık hissi getirmek aydınlatma ile tamamlanmaktadır bile daha iyi.

küçük bir oda süslemeleri için raflar için küçük veya beanbags sandalye ve raflar için geniş ve ferah kanepeler değiştirin. küçük bir mutfak dekore etmek için alanda daha fazla derinlik vermek için cam üst tablo ve aynalar kullanmak, aynı ucu küçük bir yemek odası süslemeleri için de geçerlidir. tercihen renk, ışık bakımından beyaz ve özelleştirilmiş mobilya, çok küçük odalar dekorasyon için idealdir, çevreye daha büyük bir görünüm verir.