Fotoğraf: / Ben tatlı Çal Öldürebilir

Fotoğraf: / Ben tatlı Çal Öldürebilir

biz süt tozu düşündüğümde, çocukluk aşamasına ilişkilendirmek için ortaktır. Karmaşık bir süreç boyunca sıvı süt ve geçen kaynaklanan Bu ürün, Toz haline, birçok çocuğun menüsünde genellikle zaten kritik gıda ulaşmak için.

Yine de, bu ürün aynı zamanda çeşitli şeker tariflerinde özel bir dokunuş vererek, erişkin yaşamda bulunabilir. süt tozu gelir sağlar temel etkisi kremsi dokusu ve şeker ağızda erir duygudur.

süt tozu, çok yönlü bir bileşendir ve çeşitli yemekler entegre edebilirsiniz. gelirler yüksek kalorili tatlılar olmasına rağmen, süt kendi bileşimde mevcut olan çeşitli vitaminler faydalar sağlar.

onlar brigadiers ve çikolata, tatlılar ve pastalar ayrıldı gibi 22 kolay şeker tarifleri Nest süt göz atın. herhangi bir tarifi yuva süt seçimi başka bir süt tozu ile ikame edilebilir hatırlatarak.

Brigadiers ve şekerlemeler

yuva sütü Tatlım. Fotoğraf: Oynatma / Panelaterapia

yuva sütü Tatlım. Fotoğraf: Oynatma / Panelaterapia

1. Nest Süt Bal: tarifi yangın gitmez, çok basit ve sadece üç malzemeyi, yani kullanır: süt tozu, konsantre süt ve pudra şekeri hamur işaret etmek için kullanılır. pudra şekeri yana da şeker ikame edilebilir.

Ayrıca okuyun: Çıplak kek: kapsamı dışında büyüleyici pasta bir başarıdır

Nutella ile doldurulmuş 2. Süt Tuğgeneral yuva: tarifin ilk adım Nest süt ile beyaz tuğ yapmaktır. Ardından hemen Nutella ile Brigadier doldurup süslemek için seçtiğiniz bir şekerlemeyi kullanın.

tarifi herhangi bir özel beceri çalıştırmak için gerektirmez ve bu tatlı ayırıcı doldurma: 3. Süt Tuğgeneral yuva kremsi Paçoquita ile doldurulmuş. toplar sertleşmesine dondurucuda gerçekleştirilir ve daha sonra süt Brigadeiro yuvaya kaplanır Paçoquita, aynı reçete süt tozu son dekorasyon kullanılır.

4. Tuğgeneral taze süt ve süt tozu: Bu tarif, çeşitli tatlılar pişirme kullanılabilecek birçok ipuçları ile birlikte gelir. blogcu soğuk daire tatlı doğru noktayı kontrol etmek kullanıldığını gösterir. Ne zaman soğuk, şeker "sarılmış" olmalıdır ve serpintili dekore.

Nest 5. Süt kare: blog gelir uygulanmasına yardımcı üzerine bir video öğretici mevcuttur. tarifi, sadece 4 maddeler alır ve iki adımda gerçekleştirilir: pişirme ve soğutma, aşağıdaki adımları hizmet için hazır hale gelir.

Ovaltine ile süt tozu hayatım. Fotoğraf: Oynatma / Tarifler Seviyorum

Ovaltine ile süt tozu hayatım. Fotoğraf: Oynatma / Tarifler Seviyorum

6. süt tozu Ovaltine ile Şeker: tarifte, blog aynı zamanda bir video öğretici gelir sağlar. tarifi ateşe getirilmesi ve Ovaltine şeker süsleme kullanılır ihtiyacı yoktur.

Ayrıca okuyun: çocukluk tadı ile 16 oliebol geliri

7. süt şeker Yuvası çikolata tadı: tarifi yüksek noktası kendi blogger kurallarına göre, en az 15 dakika içinde yapılabilir olmasıdır. Fark bu Nest sütlü çikolata gelir entegre çikolata tozdur.

8. Simit süt Nest kaşık pozisyonunda: tarifi orjinal bir rota çağırır ve diğer malzemelerle tatlı creaminess sağlamak için vardır. bu tatlı yangın ve ufalanmış fıstık şeker dekorasyonda kullanılabilir malzemeyi almak için gerekli değildir yürütmek.

tatlılar

Dondurma Nest süt. Fotoğraf: Oynatma / Maria söyle

Dondurma Nest süt. Fotoğraf: Oynatma / Maria söyle

9. Nest Süt Dondurma: gelirin beyanı o 15 dakikadan kısa sürede yapılması olmasıdır. krem, konsantre süt ve süt tozu ve verimleri 1 litre: Dondurma 3 sütlerinin bir karışımıdır. dondurma için soğutma 6 saat gerektirir hatırlatarak servis edilebilir.

10. Nest süt Popcorn: tarif videosu gerçekleştirilir ve soğuk günler için iyi bir seçim olabilir. Bu tarif vurgulamak karamelize ve sonra toz haline getirilmiş süt ile serpilir mısır olup.

Nest süt puding. Fotoğraf: / Ben tatlı Çal Öldürebilir

Nest süt puding. Fotoğraf: / Ben tatlı Çal Öldürebilir

11. Yuvası muhallebi: yürütme bu yöntemin puding orjinal puding çok benzerdir. tarifin büyük bir varlık sütü toz ve ortak puding bulunabilecek gibi olası yumurta azaltma olanağı sağlar kremsi dokusu olduğunu.

Ayrıca okuyun: 20 havuç kek tarifleri damak aydınlatmak için

Nutella ile 12. Süt Escondidinho yuva: aslen tuzlu olan bu yemeğin, Sweet adaptasyon, büyük tatlı bir seçenektir. tarifi çok basit ve tüm malzemeler nedeniyle Nutella cömert tabakasının bitirmek için elde aynı anda pişirilir.

13. Nest süt Rocambole: çikolata hamur ve krema öpücükle Nest sütün bir karışımı gelir ana parçasıdır. jöle rulo biçiminde yapılmış kadar tatlı, uç tektip olacak şekilde dilimler soğuk kütle ile kesilmiş olmasıdır.

14. Yuvası süt köpüğü: Bu tarif, bir kaç dakika içinde yapılabilir ve birinci adım, daha sonra kalan malzemeler ile karıştırılır ılık suda jelatin tozu, çözülmesidir. Bu adımlardan sonra tatlı hazır, ancak 1 saat buzdolabında soğutmak gerekir.

kek

beyaz tuğgeneral ile Nest süt kek. Fotoğraf: Oynatma / L'apogee

beyaz tuğgeneral ile Nest süt kek. Fotoğraf: Oynatma / L'apogee

Beyaz general kapsamında olan 15. Süt kek yuva: kek hamuru beyaz ve basittir, ancak vurgulamak hindistan cevizi sütü neden su kütlesine beyaz general kapsamı ve şuruptur. Dekorasyon dolması bisküvi parçalarını kullanabilirsiniz.

16. Yuvası süt kek: kek yuva kütle ve kapsamı içinde bu farklı süt mevcuttur. Kapak şeker, su ve süt yuva basit bir karışımından oluşur. dekorasyon için blogcu bunu rendelenmiş Hindistan cevizi serpilir göstermektedir.

Ayrıca okuyun: Haziran Festivali'nin 41 lezzetli tarifler sizin Arraiá başarıya dönüştürecek

Yuvası süt klasörü ile 17. kek: kek kapsar ve dekorasyon parçası olan süt tozu kütlesi bu tarifi vurgulamak. tarifi kek kütle ve doldurma gösterir, bu da bir kendi tercihine göre uyarlanabilen bir tarifi. Dekorasyon, yaratıcılığınızı aksın.

badem ile 18. Nest süt kek: hamur çok büyümek değil bu yüzden Bu pasta, mayayı almaz. tarifin vurgulamak da dekorasyonda kullanılabilir badem ile yuva kontrast sütü.

19. Süt kek yuvası ve general: Süt yuvası ve general: Bu pasta herhangi bir tarifi başarısını garanti iki malzemeyi birleştirir. krema yuva doldurma ve kapak bulunur. Hasılat da vanilya ile bir şurup ıslak kek hamuru yapılır gösterir.

20. Süt kek trüf Nest: Boleira Lene Portekiz, tarifin başında kek beyaz kitle ya da çikolata ve seçtiğiniz göre dolum kullanarak tercihinize göre uyarlanabilir olduğunu gösterir. Nest süt gurme tuğgeneral dolumu entegre ve dekorasyon Lene hatmi kullanıldığını göstermektedir.

Nutella ile 21. Yuvası süt kek: kek Nutella ile doldurulmuş ve beyaz çikolata ve süt tozu yapılan bir krem ​​ile tepesinde. daha gelişmiş bir görünüm için, kek çıplak kek tarzı ve dekor süttozu kendisi tarafından sonlandırılmış edilebilir üzerine monte edilebilir.

krema ile iç içe kek. Fotoğraf: Oynatma / Bunu yersem

krema ile iç içe kek. Fotoğraf: Oynatma / Bunu yersem

Nest krema ile 22. Kek: süt tozu ile Krem dolum ve kapsama kullanılan ve dekorasyon beyaz çikolata talaşı kullanılmaktadır. Bu linkte ayrıca çeşitli tarifleri yürütülmesinde kullanılabilecek ipuçları listesine bulabilirsiniz.