Fotoğraf: Oynatma / My Pan

Fotoğraf: Oynatma / My Pan

Birçok Brezilya'lı olarak aslına savunmak rağmen salam, genellikle parçalanmış tavuk tabanı, patates, sebze ve mayonez ile karıştırılır ve patates sopalarla ile tepesinde kıyılmış elma ile yapılan salata türü, nedeni bilinmeyen bir yemektir. Yaygın pazar öğle yemekleri kullanılan sıcak günler için veya gayri resmi toplantılar bir aperatif olarak mükemmel bir seçimdir.

yapmak basit yanı sıra, besleyici bir gıda ve görsel olarak güzel. maddeler yeniden profiliyle Bulaşık, bir önceki yemekten eti yemek artıkları ile hazırlanabilir.

bir kam, bir meyve ve sebze ya da bitkisel: Böyle veganlar sürümleri gibi istisnalar altında dışında, salam aşağıdaki maddeler oluşmaktadır. onu daha kremsi izin vermek için, sos ekşi krema veya mayonezli yapılabilir.

çok yönlü ve demokratik yemeğin sadece bir ya da başka bir madde değişiyor her zevke memnun ediyor. Brezilya'nın her akşam yemekleri de sık varlığı, zevk ve aşağıdaki tariflerde ilham ve onu daha da özel ve lezzetli şenlikleri edelim.

Tavuk salam

Fotoğraf: Oynatma / Şifreli Fikirler

Fotoğraf: Oynatma / Şifreli Fikirler

1. dönülmüş tavuk salpicao: hafif geleneksel sürümden daha, yoğurt yerine mayonez almaya ek olarak, tavuk bile lezzetli olsun fırında pişirilir. bir gün önce artık kızartma tavuk tadını çıkarmak için ideal.

Ayrıca okuyun: tavuk göğsü mouthwatering ile 15 tarifleri

2. Tavuk salpicao: biber kullanarak, bu tarifi kanseri önlemeye yardımcı kabiliyetine sahip olan, antioksidanlar, anti-inflamatuar ilaçlar açısından zengindir.

3. Fonksiyonel salpicao: Meyve bu tarifi cilt ve saç sağlığında kayısı, lif, vitaminler ve beta-karoten bakımından zengindir ve büyük müttefikidir seçilmiş. Diğer bileşenler için, onların ekimi pestisit kullanımını olmaması için sağlıklı organik versiyonlarını tercih ederim.

4. salpicao levinho: yerine mayonez ricotta krem ​​kullanarak bu sürüm az lezzetli az belirgin lezzet ile daha hafif olmakla birlikte.

5. Tavuk salpicao: İşte hardal daha güçlü, belirgin lezzet sağlanması sos eklenir. kremsi tarifi yapmak için, krema sos seçildi.

Ev yapımı mayonez 6. salpicao tavuk: yemeğin her detayını hazırlamak isteyenler için, bu tarifi daha da özel yemek bırakarak, hazırlık ev yapımı mayonez kullanır.

Ayrıca okuyun: 20 tarifler hafif salatalar ve lezzetli dan

Fotoğraf: Oynatma / Hayat Fit

Fotoğraf: Oynatma / Hayat Fit

7. Geleneksel salpicao: Ev yapımı mayonez başka versiyonundan Gelir, onun hazırlanmasında alışılmadık meyve kullanır: muz. lif, vitamin ve potasyum açısından zengin, tatlı bir tadı olan plaka bırakın.

8. Füme tavuk salpicao: Hızlı ve yapmak kolaydır, bu salam hafif ve lezzetli. creaminess sağlamak için ana et ve yoğurt gibi füme tavuk kullanır.

9. farklı salpicao: yerine mayonez, bu tarifi kalan malzemeler ile karıştırılır zaman açıklığını ve eşsiz lezzet veren krem ​​gibi çırpılmış tuzlu gerektirir.

yoğurt 10. salpicao: Çok yönlü tarifi kolayca erişilebilir malzemeyi veya evinizdeki değil sahiptir yerine kullanmasını sağlar. Yine doğal yoğurt çanak daha kremsi hale getirmek için seçilen seçenektir.

11. şurup salpicao tavuk ve ananas füme: acele süreleri için idealdir, bu pratik ders tatlı ve tuzlu tat arasındaki dengeyi sağlamak için seçilmiş meyve gibi şurupla ananas kullanır.

12. salpicao ışığı: yağsız süt ile yapılmış ev yapımı mayonez, bu yemeğin lezzetli yanı sıra hafif ve aynı zamanda kolay ve hızlı hazırlanmasını vardır.

domuz salpicao

Fotoğraf: Oynatma / Kil Pot & Tahta Kaşık

Fotoğraf: Oynatma / Clay Pot & tahta kaşık

13. salpicao lahana domuz biftek rendelenmiş: biftek içine domuz bonfile kullanarak, bu tarifi çanak farklı ve lezzetli bir tat getiren, hindistan cevizi sütü ve yoğurt bile sürer.

14. salpicao bel füme: şuruplu fileto füme domuz ve ananas kullanarak, bu tarifi tatlı ve ekşi tat doğru dengeyi vardır. krem sağlamak için, ekşi krema ve mayonez birlikte fark yaratır.

15. salpicao Kanadalı ve Yunan yoğurt ile tavuk bonfile: yemeğin zengin besin değeri sağlayan rendelenmiş tavuk ve bonfile Kanadalı: Bu tarifi eti iki tür kullanılır. çanak daha güzel yapmak için, havaya gurme yemek getiren roka bir "yürüyüş" servis edilir.

16. salpicao bel, tavuk ve jambon: Burada, domuz bonfile ve tavuk rendelenmiş jambon kullanmaya ek olarak çanak bile lezzetli kılan tarifi, eklenir.

17. salpicao sap: seçenek bu versiyon domuz incik kavrulmuş hazırlanmış ve rendelenmiş ve yufka golcü servis edilir, bir aperatif olarak hizmet vermeye.

Balık etli salpicao

Fotoğraf: Mutfakta Oynatma / İşte

Fotoğraf: Mutfakta Oynatma / İşte

18. salpicao Kani: Geleneksel tavuk salam farklıdır seçenek bu tarifi kani, balık eti ve lezzet imitasyon yengeç eti, yaygın Japon mutfağında kullanılan madde ile yapılan bir sopa alır.

19. Cod salpicao: tuzu giderilmiş ve rendelenmiş morina kullanarak, bu versiyon Portekizli hava zeytin, patates ve bıldırcın yumurtası eşlik etmek kazanır.

20. Somon salpicao: farklılaşmış tarifi hazırlanması somon et kullanır. omega-3, vitamin ve yağ asitleri oldukça besleyici zengin Balık.

21. ton salpicao: Basit ve lezzetli malzemelerle, bu geliri artı pratik hızlı ve çok lezzetli.

22. Balık salpicao: Bu versiyon tilapya kıyılmış et, salam kullanılarak kilo kaybı destekleyici bir gıda olarak da yüksek protein içerir.

23. ton balığı ve ananas salpicao: kolay-bulmak malzemelerle, bu tarifi aldı meyve gibi ananas kullanır. Meyve yağ degradasyonunda yardım edebilen sindirim enzimlerini lif açısından zengin ..

soğuktan salpicao

Fotoğraf: Oynatma / Dünyanın En İyi Restoran

Fotoğraf: Oynatma / Dünyanın En İyi Restoran

24. pratik Gelir biberli salata: Bu yemeğin çok yönlülük gösteren, bu tarifi daha çevik yemeğin hazırlanması yaparak, bunların hazırlanması, ancak hindi göğsü ve mozzarella et kullanmaz.

25. salpicao soğuk: bunların hazırlanmasında et kullanmaz başka versiyonu, bu yemeğin güzel görsel sonuçlanan küpler halinde peynir, hindi göğsü ve jambon kesim alır.

Soğuk salatalık ve konuşma 26. salpicao: ayrıca göz mükemmelleştirmek için, bu tarifi kendi hazırlanmasında salatalık konuşma için çağırır. güzelliği yanı sıra, bulaşık Bu eklenmesiyle vitamin A ve C ve Mineras tuzları alır.

27. salpicao soğuk ve biber: Biberleri ve pırasa ekleyerek, bu tarifi çarpıcı tatlar ve geleneksel sürümden daha besinleri alır. çanak daha kremsi hale getirmek için, mayonez ve yoğurt karıştırın.

28. Soğuk ışık salpicao: Düşük kalorili diyet olanlar için ideal tarifi, peynir ricotta peyniri, hindi göğsü ve az yağlı yoğurt, yemeğin hafiflik garanti malzemeyi yazın alır.

mango ve fındık soğuk 29. salpicao: Bu tarif özellikli için seçilen meyve mineraller, besin, vitamin ve lif açısından zengin mango vardır. yemeğin gevreklik eklemek için fındık kullanın.

salpicao etsiz

Fotoğraf: Oynatma / Mistureba Şık

Fotoğraf: Oynatma / Mistureba Şık

30. soya salpicao: Geleneksel Japon mutfağında tofu, soya peyniri kullanılarak, bu tarifi de çok veganlar ve vejetaryenler tarafından tüketilen gluten eti glutadela yol açar.

31. salpicao meyve: et yerine, bu tarifi veganlığı taraftarların "jackfruit eti" eski tanıdık kullanır. Bu et düdüklü tencerede yeşil jackfruit hamuru pişirilir. Denemeye değer!

32. salpicao hindiba ve sebze meme tane: Bu tarif kullanılan nohut, gıda beslenme açısından en eksiksiz gıdaların biridir ve düşük kolesterol yardımcı, lezzetli ve çok yönlüdür. Bu çinko açısından zengin endives, sebze acı tat, eşlik eder.

33. Bitkisel salpicao: Birkaç malzemelerle, bu yemeğin, gevrek, lezzetli ve ağırlıklı olarak tatlı tadı. rutini çıkmak için.

34. salpicao sebzeler: Pratik tarifi ve hızlı, lezzet ile ilgili olarak istenen bir şey bırakır tavuk varlığı, dışında, klasik tarifi salam hatırlıyorum.

biber pout ile 35. salpicao vejetaryen: Bu sürüm surat asmak biber sürer etsiz salpicao başka bir seçenek, mineraller açısından tatlı biber tadı zengin. Lezzetli!

36. lahana vejetaryen salpicao: besin yemek ayrılan beyaz ince dilimler halinde lahana kesme, bu kazanç salam A vitamini ve potasyum ile.

37. salpicao hiçbir tavuk: Bu sürümde, hindi göğsü birlikte rıcotta tipi, çanak hafiflik sağlayan tavuk yerini aldı.

Pek çok detaylı ve lezzetli tarifleri ile favori olan salam türünü seçmek için kolay olacaktır. Her şey plana göre giderse, böylece sadece adım ve kurallar tarafından adımı uygulayın. ipuçlarını tadını çıkarın ve canlandırıcı ve hazırlaması kolay bu lezzetli yemeğin ile sürpriz.