Aerobik egzersizleri: kalori yakma ve kilo vermek için ideal - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

ağırlık kaybetme söz konusu olduğunda, hiçbir egzersiz denir "aerobik" olarak etkilidir. Fiziksel aktivitenin Bu tür uygulayıcısı olmadan uzun süreler için pratik olabilir aşırı yorgun ya da rahatsız.

ABD'de Duke Üniversitesi Tıp Merkezi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, aerobik egzersizler karın yağ ortadan kaldırmak isteyenler için en uygundur. Bu sonucu elde etmek için, ancak, bunları düzenli olarak tatbik etmelidir. fizyolog Cris Slentz, çalışmanın koordinatörü, asıl önemli olan birçok kilometre yürümek ve kaç kalori yakma nasıl yapmanız ne kadar egzersiz" olduğunu açıklıyor. Daha düşük bir aerobik yoğunlukta egzersiz seçerseniz, sadece yağ aynı miktarda yakmak için daha uzun sürer. "

Ana aerobik egzersiz nelerdir?

"Örneğin, ip, yürüme, koşma, bisiklet ve yüzme atlama, kabul edilebilir dolaşım sistemine ve dolayısıyla iyi aerobik egzersiz daha yoğun çalışmasını gerektiren faaliyetlerdir," beden eğitimi öğretmeni Dilson Bortolanza diyor. Hareket halinde olması "alışık" Çünkü Ona göre, bu egzersizlerin herhangi düzenli vücut fitness geliştirir yapmak.

Kaç kalori her ateşleme egzersiz?

Dilson her beden fiziksel uygulamanın farklı tepki olduğunu açıklar. Her kişinin farklı özelliklere sahip olduğundan "budur. Gramaj, diyet, egzersiz rutin ve tıbbi geçmişi gibi faktörler - Böyle sırt sorunları veya solunum hastalıkları, örneğin - egzersizin yoğunluğunu ve dolayısıyla ortadan kalori miktarını etkileyebilir "diyor.

her egzersiz için kalori harcaması tablolarının gönderme orada tutarlar herkes için aynı şekilde çalışır belirtildi, ancak bu bilgi doğru değildir önerebiliriz. "Mesele formunu çalışmaktır. Bir kişinin fiziksel aktiviteler klima pratik başladığında biri, ancak pratikte rutin hale geldikçe bu değişecektir. Bu değişiklikle, vücut daha fazla kalori yakmak gidebilir "eğitimci diyor.

Herkes aerobik egzersiz pratik yapabilirsiniz?

"Her kişi kendi sınırları vardır," Dilson aerobik egzersiz tür sınırları riayet edilmesi kaydıyla, herkes tarafından yapılabilir" diyor. o bireyin bir değerlendirmesini yapmak ve doğru yoğunluğunu ve egzersiz sıklığı "tavsiye edebilir için İdeal Beden Eğitimi profesyoneli aramak

"Etkinliği sırasında, acı veya rahatsızlık her türlü hissetmeye başlar, eğer bırakma zamanı." Diyor, "dinlenmen lazım işaret, acı"

aerobik egzersiz odaklanarak seçeneklerden 3 set göz atın

Aerobik egzersizleri: kalori yakma ve kilo vermek için ideal - Kadınlar İpuçları

Bu bakım Eğer yaralanmışsanız kazandırır ve vücut tipi ve fitness için doğru eğitimi benimsemek verir - fiziksel aktivite her türlü yapıyor başlamadan önce, profesyonel konuşmak önemlidir. Aşağıda açıklanan eğitim sadece genel önerilerdir ve fiziksel eğitimcinin gözetiminde olmadıkça kabul edilmemelidir.

egzersiz: bacaklar, kollar, baş ve gövdeyi germe başlayın; daha sonra yarım saat bir 30 Tekrar için egzersiz dinlenme yaklaşık 30 saniye boyunca ayaklı ip atlamak.

Eğitim B: bacaklar, kollar, baş ve gövdeyi germe başlayın; ardından yanlarında bükük kollarınızı tutarak ritmik yürüyüş başlar. Form koruma geliştirmek olarak yürüyen ritmini arttırarak, yarım saat yürüyün.

Uygulama C: bacaklar, kollar, baş ve gövdeyi germe başlayın; sonra yukarı ve merdivenin iki uçuşlar aşağı - ( "krikoları atlama" vererek başka bir deyişle,) her zaman desteklenen adımlar üzerinde sadece bir ayağını tutmaya çalışıyorum - Eğer yaşamak veya iş binanın merdiven olabilir. bir dakika boyunca dinlendirin ve işlemini iki ya da üç kez tekrarlayın. Form koruma geliştirdikçe kez miktarını arttırın.

Eğer kilo vermek planlıyorsanız, aerobik aktivite uygulamaya şimdi başlatmak ve unutma: egzersiz sadece profesyonel gözetiminde.