kanıt menstruasyon onu külot tanışın - Kadınlar İpuçları

Sevgili Kate. Fotoğraf: İfşa.

rahatsızlık ve beğenmeme konuşmaya neden olan bir konu varsa Aramızda bu mesele âdet olduğunu. Ve onu bu kimya mühendisliği öğrencisi Julie Sygiel, Brown Üniversitesi, Providence (Rhode Island) rahatsız bir konuda, düşünmeye - ABD onun yeni ve sıradışı projeye meydana getirmiştir.

2008 yılında, Julie öğrenci ve girişimcilik sınıfı yeni bir şey, bir sıkıntı çözüldü bir ürün yaratma meydan alınan ve kendisi için hala piyasada mevcut bir çözüm, gerçekten yenilikçi ve kullanışlı bir şey oldu oldu.

onlar bir sızıntı olabilir gerçekleştiğinde aniden hatta geldiğinde sınıf arkadaşları ile toplanıp gündelik sıkıntılar hakkında tartışma, üç kadınla bir grup bariz konsensüs, o âdet kadınların yaşamlarına rahatsızlık neden olan bir sorun olduğunu ve utandırıcı durumlarda koydu.

Oradan sorunu belirlenmiştir ve grup çözüm bulmak amacıyla konuyla ilgili araştırma yapmaya başladı. Işte o zaman geleneksel absorbanla tarafından sunulan korumanın ötesine âdet geçirmez korumalı bir külot yaratma fikri. Julie araştırılmış ve kötü kokulu almadan, sızıntı olmadan sıvının üç çay kaşığı kadar dayanabilen bir kumaşın yaratılması için dokular ve liflerin ve tasarım çeşitli incelenmiştir ve kolay yıkamak için dön.

Hatta öğretmenin girişimcilik kursu öğrenciye kağıdı bırakarak sona erdi projeyi finanse bir mühendis sağladı.

Değerli Kate'e Seksi Dönem

En çekici kadını terk etmek için, Julie'nin külot âdet Seksi anlamına Seksi Dönemi, attı, ancak tüm kadınlar, özellikle zaten anneler olanlar, dönem içinde seksi bir görünüm bir ilgi vardı çünkü ürün, iş vermedi aybaşı. Daha sonra Julie yüzden markasını yeniden konumlandırılmış ve menstruasyon geçirmez ve idrar kaçırma için Sevgili Kate, onu külot başlattı, odak sadece konfor ve koruma olduğunu fark etti.

Buluş 2012 yılında şirket 1 milyon $ yeni yatırım, 2 milyon eşdeğer aldı o kadar başarılı oldu.

bir kere konu hakkında konuşmak utandım Julie şimdi işkadını, iş başarısı üzerine inşa eder ve hem ürün hakkında ve adet dönemi ve kadınlar için külot yararları hakkında açıkça konuşmak.

Daha önce, Julie daha kurulmuş diğer şirketlerden rekabeti karşılaşma korkusuyla bundan söz kaçınılması, ancak tasarım ve yapılan tüm yatırım patentini sonra, o çok zaman yatırım olacak benzer bir ürün şirketlerini geliştirmek olduğunu bilir ve para.

iş güçlenmek gidiş ile, külot Sevgili Kate satış zaten sadece pazar ilk başta onlar biraz garip görünseler bile, her zaman yeni fikirlere açık olduğunu kanıtlamak için hizmet veren ayda binlerce evini aşar.

Sadece siteye Sevgili Kate ve ucuz iç çamaşırı üzerinde satılır geç yenilik ürünü satın ilgilenen edilmiş olanlar için Ar 60 $ eşdeğer yaklaşık 30 $ maliyeti. İşte bazı modeller şunlardır:

kanıt menstruasyon onu külot tanışın - Kadınlar İpuçları

Sevgili Kate modelleri: MS Moxie Arsız, Lady Öncü ve Lady Tam Hipster Bikini Full Lider. Fotoğraf: İfşa.

menstruasyon külot ispat ilişkin İlginç

  • ince sıvı kadar 3 çay kaşığı kadar;
  • Bununla beraber lekeli külot yıkama geçirmek için ayın 30 dakika kazanmak;
  • Sevgili Kate kullanarak bir yıl (günde kullanım 2) 730 günlük koruyucular kadar tasarruf;
  • 200 çift ürün satışı başlamadan önce test edilecek gönderilen külot sayıdır;
  • 1 4 kadından inkontinans muzdarip ve Sevgili Kate bu Merado karşılamak ve bu kadınların hayatlarını kolaylaştıracak istiyor;
  • Kadınların% 60 her ay adet sırasında beklenmeyen akışının aşırı tecrübe.

âdet testine külot Gösteri Video

Video külot operasyon İngilizce'dir gösteriyor, ama fotoğraf Sadece anlamaya görmek kolaydır. o ilk testte giyer yeşil külot o sıvıyı dışarı döndüğünde o sızıntı, normal külot olduğunu. siyah, ikinci ve pembe, sıvı sızıntısı izin vermez Sevgili Kate olduğunu. Kendiniz için bakınız:

Eğer adet sırasında aşırı akım muzdarip, hamile veya pelvik taban disfonksiyonu olan bu külot hayatınızı çok daha zevkli hale getirebilir. Ne yazık ki Brezilya'da satışa henüz değil, yani geriye kalan bu haber çok geçmeden ülkeyi ulaştığı umuttur.