Göbek Yağ Yakma? Bu kötülüğü sona erdirmek için 4 fiziksel aktiviteler bakın - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Karın yağ ve estetik mahkum, aynı zamanda kalp krizi, felç ve diyabet önemli bir nedensel faktör. Liposuction, örneğin, bunu ortadan kaldırmak için hesap ve prosedür damar duvarının veya en tehlikeli olan göbek, içeride iç organların yağ alınmasını içermediği için olmasıdır etmez.

mucize tedaviler bu gibi durumlarda söz konusu değildir ve yapılacak en iyi şey, fiziksel aktivitelere daha dengeli ve sağlıklı yemeklerin yanı sıra yatırım zamanı başlamaktır.

ABD'de Duke Üniversitesi Tıp Merkezi tarafından yapılan bir araştırmaya göre, en etkili egzersizler karın yağ aerobik olduğunu kaybetmek. Araştırmacılar altı ay sedanter ve kilolu 18 ile 70 yaş arasındaki 196 yetişkin için izledi. (Haftada 12 km çalıştıran) grubu sadece gerçekleşen kardiyo (örneğin, karın) direnç egzersizleri gerçekleştirilen grubuna göre% 67 daha fazla kalori kaybı vardı.

kalori hızlandırılmış kaybına ek olarak, aerobik egzersiz de olan visseral yağ azaltmada daha etkili olduğu ispatlanan karın bölgesinde biriken yağ. , Egzersiz her iki tür bir arada tutulan grubuna benzer sonuçlar elde üçüncü grup, sadece yarışı uygulanan.

Yani göbek ve onun hastalıklarının mücadelede bazı güçlü egzersizler vardır.

1. Karın

lokalize yağ kaybı büyük mit. Karın egzersizleri onu tonlama ve yayla göbek etkisini arttırıcı, mide kasları güçlendirmek. Ama kendi başlarına, yağ yakmak yok, hatırlamak önemlidir. Bu, bir eğitim programına tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz ancak yalnızca bahis varsa, zaman kaybetmek anlamına gelir. Vücudunuz eşit vücuttaki tüm mevcut rezervlerinin belli çalışmalarını uygulaması için gerekli kalori alır bulunan yağ yakmak değildir. Yani aerobik egzersizler gol karın yağ kaybetmek için zaman en etkilidir.

2. Koşu veya yürüyüş

Daha iyi haftada bir kez on kilometre çalıştırın ve sihirle şişman dispose beklemeyin. incelme, orta yoğunluk ve sıklığı ile gerçekleştirerek aynı eğitim süresi içinde büyük döngü veya daha az fiziksel efor arasında değişen aktiviteye ve kalıcılık devam edilir. Bu yoğunluk dorukları bile karın gibi en zor yerleri, kalori yakmak için vücut gerektirir.

3. Dans

Önemli olan taşımaktır! dans en vücudun kaslarının hareket ve çok keyifli bir faaliyettir. İyi bir egzersiz seçeneği çok acı çekmeden kalori yakmak için.

4. Bisiklet

bisikletle işe deneyin. Ya işten sonra kenti dolaşırken. yeterli güvenlik ekipmanı kullanarak, egzersiz keyifli ve vücuda önemli sonuçlar getirir. egzersiz fazla zaman yok her kadına dayanılmaz yan etkileri - kalori yakma ve göbek kaybetmek yardımcı yanında bacak ve kalça kaslarını forma sokar.

Aerobik egzersizleri verimli, ama iyi fiziksel uygunluk gerektirir. yavaşça yoğunluk ve frekansını artırarak aktivitelere başlamadan önce germek ve hafif serisi ile başlamak unutmayın. Bu önlemleri alarak, ayakkabı giymek ve çalışması için bu bedeni koymak çalışan gidin!