10 yolu diyet yaparken motive hissetmeye - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

kilo kaybı için bir diyet tamamlanması için heyecanlı kalır önemli bir sorundur. vücutta değişiklikler kısa sürede en belirgin olan ve zevk ve psikolojik tazminat kaynağı olarak yiyecek istedikleri için Birçok kadın, yeme alışkanlıklarında değişiklikler ile kademeli ve kötü huylu sonuçlarla cesaretini hissetiklerini.

diyet o hükmün, psikolojik hazırlık ek olarak gereklidir başarılı olabilmesi için, "Tek kilo ve kilo kaybı gerçekleşmesi için arzu gerekir, ancak sürdürülmesi zor sıkı hedefler veya rutinleri kuramaz psikolojik kendinizi eğitmek gerekir ve anlamına gelecektir başarısızlıkla, "beslenme uzmanı Isabella Peixoto önerir.

Diyet konusunda durumların en yaygın ilgisizlik düşünüldüğünde, Amerikan blogger Lisa Washington kilo hedefinize odaklanmanız ve daha az ölçüde güç adaptasyon süreci geçmesi edebiliyoruz kalmasına kadınlar için on ipuçları listesi çıkardım, bkz :

1 - yeniden değerlendirin kilo kaybı ile ilişkisini

kilo vermek motive kalmak için en iyi yollarından biri, kilo kaybı için ihtiyaç başa nasıl yeniden gözden geçirmek. Diğer bir deyişle, size ağırlık belirli bir miktar kaybetmek zorunda hep ya hiç bir durumda, kilo kaybı çevirmek olmamalıdır veya girişimi başarısız oldu.

Herkes sağlıklı bir yaşam tarzı yararlanabilir ve bir kişinin sadece daha sağlıklı yeme odaklanır ve aktif vücudu tutmak, bunun üzücü bir psikolojik yükü ile bir görev olarak kilo kaybı hissetmez.

2 - makul hedefler koyarak

Kendiniz için gerçekçi olmayan hedefler belirler kişi, başarısız ve durum hakkında kötü hissetmeye bağlıdır. kilo kaybı yolculuk sırasında kendiniz için makul hedefler belirlemek emin olun. Herkesin kendini bildiği gibi, o başarıyla gelişmeye empoze edebilir her küçük adım ve ne kadar kademeli çaba ne kadar zorlu bilir.

3 - egzersiz tam zamanında giydirin

güzel spor giysiler size ellerinden geleni ulaşmak için daha fazla çalışmaya teşvik çünkü kilo vermek büyük bir motivasyon olabilir. çirkin giysileri ile egzersiz yapmak Sevmediği veya egzersiz sırasında alay hissediyorum sanki vücudunuzu gerçekleştirmek yapabilirsiniz.

4 - senin zaferler kutlayın

Günlerde, işlenmiş gıdalar yerine ev pişmiş yemek seçmek ve egzersiz yapmak kenara zamanı önlemek sayısız görevler ile güne paketi çok daha kolaydır, bu yüzden bu zorluklara karşı herhangi bir zafer önemlidir. sağlıklı beslenme ve kilo kaybı bir masaj, güzellik bakımı bir veya sizin için bir hediye ile şımartan olduğu rutinini kutlayın.

5 - Değişim eşya ev

Eğer böyle mavi ve yeşil gibi yemek arzusunun daha az uyarıcı renkler, seçmek için size, daha küçük porsiyonlarda yemek yapmak yemeklerin küçük boyutları seçebilir O kadar ki, evden yemekleri değiştirin ve.

6 - Seek ve kilo kaybı hakkında bilgi paylaşımında

gazete, dergi, çeşitli web siteleri ve sosyal medyada kilo kaybı hakkında makaleler okuyun ve kalori öğrenmek egzersiz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz Hedeflerinizi ve özveri ve onları takip etmek mobil uygulamalar kullanır. uygulamalar, bloglar veya sosyal medyada ilerlemenizi veya egzersizler yayınla onları daha sorumlu olmak ve aynı zamanda başkalarını teşvik edebilir yardımcı olur.

7 - modellerinde ilham dikkat

Bazı insanlar süper ince modellerin resimlerine bakmak kilo vermeye motive yardımcı olduğunu düşünüyorum, ama bu harika bir fikir olmayabilir.

Hollanda'da yapılan bir araştırma kilo vermek istiyordu kadınların iki grup okudu: bir grup kapağında sıska modellerin resim ve sadece nötr logosu vardı diğer grupla bir yiyecek günlüğü vardı. Birinci grup ağırlık kazandı ederken ikinci grup, kilo kaybetti.

Araştırmacılar modellerinin görüntü gerçekçi olmayan standartlar oluşturarak bir diyet insanları cesaretini bulmuştur. Diğerlerinden ilham alma yanlış bir şey, ama biz her kişinin vücut farklı olduğunu unutmamak gerekir ve temel amacı sizin için sağlıklı bir ağırlık elde etmek olduğunu.

8 - yastık altında hedeflerin listesi ile Uyku

enerji hisselerini birleştirmek ve daha hızlı onları tezahür onlara yardımcı olabilir üzerinde yastık ve uyku altına koymak, ezoterik uygulamaların iman kağıt parçası üzerinde hedefleri yazmak için.

9 - hedefleri düşünün

motivasyon almak için başka bir yolu da hedefleri hakkında düşünmektir. kişi eğitim veya sağlıklı yeme yapmıyor ya da herhangi bir fark yaratacak hissediyorum yerlerde, olası tam çekilme yardımcı ya da sonraki üç ay içinde sağlığınızı nasıl etkileyeceği sorulduğunda edilmelidir.

Bazı egzersizleri atlanması veya zor işleri bozmaması zaman zaman doğru güç çalıştırırken, kilo kaybı için bir feragat tamamen yeni alışkanlıklar artık kötü sağlık olmak veya tekrar kullanılabilir veya yeniden başlamak almak zorunda kalmak demektir gelecekte.

10 - kendisiyle Sakin ol

kilo vermek motive kalabilmek için kendinize de çok olmamaya önemlidir. kilo vermek motivasyon düşük olduğunda, çok sert Kendine olmayın, bu doğal. o, bir veya iki gün kısa olduğu için endişe edilecek bir durum değildir, bir ara verin.