gençleştirici çay güç - Kadınlar İpuçları

Kim daha iyi uyku ve hatta mükemmel vücudu arayan bazı rahatsızlıkları gidermek için ünlü receitinhas çaylar başvurdu değil. Ama sağlık faydalarına ek olarak, çay da güzellik bakabilirim.

bazı güçlü otlar canlandırıcı bir etkiye sahip olan basit bir tarif, ama yaptı. moringa, zeytin, dut ve beyaz çay yapraklarıyla yapılmış, gençleştirici çay cilt, saç ve güçlendirilmiş yaprakları ve daha güzel tırnakların görünümünü iyileştirir.

Moringa ot vitamin A ve C, fosfor, kalsiyum, demir ve protein açısından zengin açısından zengindir. Cildi güçlendirmek için mükemmel beta-karoten, bir sürü vardır. zeytin yaprağı yaşlanma ve kırışıklıkların görünümünü karşı önlemek ve yağ ortadan kaldırmak için metabolizmasını uyaran birçok mineral ve antioksidanlar vardır, bu yüzden de diyetler büyük bir müttefiktir. Ayrıca C ve E vitaminleri gibi antioksidan birleştirmiştir dut yaprağı

Beyaz çay bileşenlerin en popüler olan vitamin C, B1, B2, antioksidanlar, potasyum, manganez ve folik asit yer alır.

Çay gençleştirici maddeler Bunlar sağlık gıda mağazalarında bulunabilir. İyi kökenli otlar kullanır ve yalnızca güvenilen yerlerden satın almak önemlidir.

not gençleştirici Çay Tarif ve hazırlama yöntemi, çok kolay olan.

Gelir gençleştirici çay

- moringa yapraklarından 1 avuç
- zeytin yaprağı 1 avuç
- böğürtlen yaprağı 1 demet
- 1 çorba kaşığı beyaz çay çorba

, Tüm yaprakları karıştırın kaynar suya 1 litre ekleyip 20 dakika bekletin.

gençleştirici çay 30 yılı aşkın insanlar için olduğu belirtilmektedir ve sıcak veya soğuk yenebilir. İdeal günde bir çay bardağı beş kez tüketmeleri ve doğal malzemelerle yapılmış olmasına rağmen, aşırı sağlığa zararlı olabilir, çünkü bu miktarı aşmamak olduğunu.