Yaz için 3 salatalar - Kadınlar İpuçları

Sıcak günlerde, sıcak ve ağır plakaları kaçmak için iyi bir seçenek sağlıklı ve besleyici bir salata hazırlamak. tarifler inanılmaz bir çeşitlilik var. Düşük kalorili besinler kullanmak ve soslar ve diğer lezzetli seçenekler artırabilir.

Yaz salatalar için ipuçları biri vitamin ve mineraller açısından zengin olan bu tür roka ve su teresi gibi koyu yeşiller, suistimal. besin değerine ek olarak, karanlık yaprakların baharatlı lezzet en lezzetli salata yapar. Başka uç salata yağsız protein dahil etmektir. Böyle Brie ve beyaz olarak hindi göğsü ve peynir, iyi birleştirir.

sebzeli meyve karıştırma iyi renkli tabak olsun. armut, elma, mango, ananas ve kivi kullanın. Ama sadece kesilmiş, dikkat ve salata kahverengi veya solmuş yaprakları dönüm önlemek için servis etmeden önce meyve ekleyin.

soslar daha salatada bu tadı vermek ışık sürümlerinde yapılan ve aşırıya kaçmadan tüketildiğinde ve ayrıca denge yetişmek için yardımcı olmak içindir. önde gelen doğal yoğurt, zeytinyağı, pestil ve otlar tarafından üretilen en kalorili tarifleri ve salata sosları değiştirin.

Salatanı seçin!

Şimdi yaz için salata hazırlamak için bazı ipuçları öğrendiğinize, bir aperatif olarak görev veya tam bir akşam yemeği için geçerli olabilir yaprak ve sebzelerle hazırlanan üç lezzetli tarifleri karşılamak.

tropikal salata

salata Bu tür her şeyden biraz vardır. lif, karbonhidrat, yağ ve yağsız proteinler iyi zengin gıdalar karıştırın. en yaygın olarak kullanılan terkip maddeleri salata, domates, kasar, zeytin, mango, zeytin yağı ve bir tuzu. Özel bir dokunuş için, yağsız yoğurt, limon suyu, zeytinyağı, tuz ve karabiber ile yapılan bir sargıyla tropikal salata tamamlayacak.

Akdeniz salatası

Akdeniz salatası ana madde mercimek, bu nedenle bitkisel protein için iyi bir kaynaktır. Ayrıca salatalık, havuç, turp, domates ve su teresi kullanın. baharat, tuz, limon ve biber için. zevkinize göre baharat ekleyin salata artırmak ve isterseniz, badem ile tamamlayan.

oryantal salata

tarifi quinoa ve shitake mantar, lif ve kaliteli protein yönünden çok zengin iki gıdalar çağırır. Oryantal salata da sarımsak, kırmızı soğan, yeşil fasulye ve zeytinyağı ile birleştirir. Sos malzemelerini maç için oryantal olmalıdır. soya sosu, rendelenmiş zencefil, biber parmak-kız ve bir beyaz şarap bardağı kullanın.