kötü ruh durdurulmasına yardımcı 10 besinler - Kadınlar İpuçları

Bazı günler duygudurum sonraki bir andan itibaren değişir, hiçbir yolu yoktur. Bu süre boyunca, hatta bazen kendinizi sadece havaya değil, özellikle PMS çok yaygındır. Ama bunu sonuna kadar verir biliyor muydunuz kötü ruh hali diyet yoluyla?

Bazı gıdalar da çekilmez tahriş yumuşatmak maddeler içerir. Sadece gıda bu malzemeyi içerir ve etkisini fark. Şimdi karşılamak kötü ruh durdurulmasına yardımcı 10 gıdalar ve yaşamla barışık olmadığında günlerde tüketmeye çalışın.

1 - Yumurta

yumurta Bu nedeniyle tiamin ve niasin olarak bilinen B vitamini, mevcut iyi bir ruh hali maddelere anksiyete kontrol yardımcı olur. Gıda asetilkolin ve folik asit yapar.

2 - Marul

marul Bu fosfat açısından zengin olup onun kök o lactucin adı verilen bir madde sindirilip yatıştırıcı etkiye sahiptir ve kötü bir ruh kaynaklanan tahriş kolaylaştırmaya yardımcı vardır.

3 - Bal

tatlandırıcı ve doğal tıp olarak hizmet yanı sıra, bal Sinir sistemini kontrol etmeye yardımcı özellikleri vardır. Bu öfke kontrol eder ve esenlik duygusu ve zevk sorumludur serotonin üretimini uyarır çünkü.

4 - Domates

domates Bu likopen iyi kaynak, serbest radikallerin neden olduğu hasar onarım meyveye kırmızı rengini veren antioksidan aktiviteye sahiptir ve bu nedenle yardımcı olan bir maddedir. düzenli olarak tüketilmesi durumunda, likopen, depresyon savaşmaya yardım beyni korur ve ayrıca içine kapanma hissi rahatlatır.

5 - Deniz

deniz ürünleri Kötü kolesterol (LDL) azaltılmasına yardımcı olur ve kalbin düzgün işleyişini etkileyen proteinleri içerir, omega-3 yağ kaynağıdır. Buna ek olarak, anksiyete ve yorgunluk hissinde azalma, beyin üzerinde hareket çinko ve selenyum bakımından zengindir. Sonuç olarak, öfke kontrol edilir.

6 - JABUTİCABA

Jabuticaba tahriş hissi giderici antidepresan olarak işlev görür, bu vücuda enerji sağlama işlevine sahiptirler karbonhidrat açısından zengindir. Meyve, aynı zamanda demir ve vitamin C olan

7 - Turuncu

Turuncu vitamin C, B-kompleksine dahil ve kalsiyum bir meyve zengindir, bu yüzden, vücut için yeterli enerjiyi sağlar normal çalışması için sinir sistemi yardımcı olur ve yorgunluk hissi önler.

8 - Coco

Hindistan cevizi Bu fenolik asit, kolesterol ve trigliserid seviyelerini azaltmak, kan dolaşımını teşvik eden antioksidan madde açısından zengindir. Sizin yağlar refahını ve iyi bir ruh hali sağlamak, sağlıklı beyin tutmaya yardımcı.

9 - Muz

muz Bu iyi bir ruh hali geri kazanımı önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Bütün bunlar karbonhidratlar, magnezyum, potasyum ve biotin büyük miktarda - aynı zamanda vitamin H. Yeme meyvesi olarak bilinen anksiyete azaltmak ve vücut için yeterli enerji sağlamak için harika bir yoldur.

10 - Üzüm

üzüm enerji fonksiyonu var ve kötü ruh mücadele için mükemmeldir glikoz açısından zengindir bir meyvedir. Halen birçok sağlık faydası vardır, C vitamini açısından zengindir, kötü kolesterol mücadele ve cilt yaşlanmasına yavaş sinir sistemi ve flavonoidler olarak bilinen antioksidanların işleyişine katkıda B vitamini,.