Fotoğraf: Thinkstock

Fotoğraf: Thinkstock

Bir diyet başlayarak her zaman zordur ve telaşın mükemmellik düşmanıdır olarak, anksiyete kilo kaybı büyük bir kötü adam olabilir. anksiyete farklı değil neşe ve üzüntü gibi bazı duygular, vücudumuzda kimyasal reaksiyonlar üretir. Sonuç hatta mektuba diyet takip edenler için, dengede hissedilebilir.

hızla sonuçları görmek için çaresizlik içinde diyette anksiyete kişi memnun hissetmek daha uzun sürer ve sonuç büyük miktarlarda yemek neden olabilir. Diyet sırasında Anksiyete da anksiyete "rahatlatmak" amacıyla, yani kompulsif davranışlara yol açabilir, kişi durmadan yiyor.

Nasıl diyet sırasında anksiyete mücadele etmek?

Diyet sırasında anksiyete mücadele için ilk adım kendi ihtiyaçlarına göre diyet programı etmektir. Belli bir amacı var ve kilo kaybı süreci boyunca Disiplini sağlamak.

doğru zamanlarda ve ılımlı bir şekilde de yemek yapmak, oruç uzun süreler kaçının. Çok uzun bir süre boyunca Birşey yemeden açlık çok artırabilir ve gerekenden fazla tüketen işi var.

onlar diyet sırasında onu daha kaygılı hale getirebilir gibi siyah çay veya kahve gibi uyarıcı içeceklerin tüketimini lütfen. en az 30 dakika, çevrede bile basit bir yürüyüşe Egzersizler serotonin, zevk sorumlu bir madde, sakin ve refah açıklamasında enerji ve asist sarf yardımcı olur. en az sekiz saat uyumaya çalışın. uykusuz geceler kaygı yol açabilir.

Diyet sırasında anksiyete azaltmak gıda yanında başka zevkler bulmak için, yürümek, arkadaşlarınızla olabilir. Eğer anksiyete tam güçle saldıracak hissettiğinizde, dinlenmek, derin nefes ve hedeflerinize odaklanın. Bu ideal kilo sadece çabaya bağlı ulaşmak unutmayın.