Kadınlar için bekarlığa parti - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Birkaç düğün tarihini işaretler olduğunda, büyük gün için hazırlıkların başlatılması. Evlilik bu sürecin ortasında birçok kararlar, planlama ve harcamaları ve birkaç kez içerir, gelin ve damat gergin olabilir ve stresli olabilir. Sonra arkadaş toplamak ve bir ön-parti planlamak için zamanı bekarlığa veda partisi. gelinler genellikle gibi toplantılar yaptığı gibi Erkekler genellikle, dans kadınlarla bir bar ve hatta bir konser salonunda arkadaşlar edinmek Çay tencere.

Ama büyük haber kadınlar anılacağı kalın için daha fazla alan güvenli olmasıdır evli olmayan vedalar. Etkinlikler struture Productions'ın ceremonialist Daniele Maio, şirket çiftlere tavuk gece içeren bir paketi sunan olduğunu açıklar. "Büyük pazar kabulü ile modalite çay kümesidir. erkekler için Bar ve iç çamaşırı duş veya tüm bir olay, kadınlar için kaydırmak. Bu bir aperatif, öğle veya hatta bir churrascada olabilir "diye açıklıyor.

Bu durumlarda, Profesyonel eğlence içerir kadın ve erkek arasındaki oyunlar ve göbek dansı. Onlar örneğin, seksi dükkan öğeleri ile cinsel yönelim için ayrıldığı bir an vardır. gogo gogo erkek ve kız konserler de vardır. çiftin biri hediye isabet etmez "Ama biz geleneksel hediyeler şarj bitmiyor. Biz geleneksel bir dokunuş ile yenilik, "ceremonialist açıklıyor.

Uzman birçok çiftler paketinin en popüler öğeleri ile korkuyorlar için ailenin tepkisini korku söylüyor. "Bu durumlarda teyzeleri, büyükanneleri ve anne-in-law üzerinde en ilgili ve daha az çekingen olanlar vardır. Bu arkadaşlar ve aile ile bu konularda açıkça konuşmak önemlidir, utanılacak bir şey yoktur, "Daniele söyledi.

çok eğlenceli olmasının yanı sıra, çay araya misafir getirmek için hizmet edebilir. "Aile üyeleri serbest ve karıştırmak, böylece düğün günü partisi daha öder edilir. evlilik gerçek anlamı birinde birleştirmek ve daha sonra her iki tarafın aileleri ve arkadaşları iki ayrı grup artık tam olarak, "diye uyarıyor.

Kadınlar da yalnız kutlamak için tercih edebilirsiniz. İç ama sadece onlar için, Birlikte aynı çay eşyaları ile bir çay yapabilirsiniz. Ayrıca iyi bir seçimdir cermonialista hesap kadın sekiz saatlik bir süre geçirmek ve şehrin tadını limuzin, işe. Bu durumda, davet sayısı yani gelinin sadece yakın arkadaşları azalır.