Nasıl bir kızla hamile? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Ne olursa olsun cinsiyet, bebek her zaman ebeveynlerine mutluluktur bekliyoruz. Ama hamile kalmaya karar o kadar çok çiftler, zihninde bir erkek veya kız olma hayalim var olduğu doğrudur.

hamile annenin Genellikle bile arzu biridir; ve geleceğin babası başka bir şeydir. Ama, özellikle kadınlar için, bir kız Birlikte harika bir kıyafet koyarak olasılığı hakkında düşünüyor sahip olmak isteyen birkaç rapor vardır, daha narin parçalar - hangi kadınlar doğal olarak daha yakınlık var - ya çünkü rüyasını gelecekte çeşitli kadın sorunlarını paylaşmak için bir arkadaş sahip olmaktır.

Ve müstakbel ebeveynlerin arzusu aynı olduğunda - Ya zaten bir çocuk sahibi ya da ortak bir rüya çünkü çünkü - onlar bebeğin cinsiyetini belirlemek için yardımcı olabilir fikir ve / veya yönergelere arayan pes etmeyin .

popüler inançlar

Ve arayanlar, aslında, seçilen seks bebek gebe popüler kültürün birçok batıl inançlarını karşı karşıya!

Örneğin, bu bir kızla hamile, duydunuz, kadının cinsel ilişki için inisiyatif alması gereklidir? Ya da, bunun için, seks çift sayılı aylık günlerde, öğleden sonra yapılmalıdır?!

Bu kuşaktan kuşağa kabul edilmiştir inançların olduğunu unutmayın, ancak herhangi bir açıklama, daha az bilimsel kanıt var. Ama yine de, bazı çiftler itiraf deneyin!

Bunun bir örneği kocası Luciano Huck ile iki çocuğu olmuştur, ve bir kızım var arzusu gizlemek vermedi sunucu Angelica, tarafından verildi. O bebek kadındı böylece birtakım numaralar çalıştı çeşitli medya söyledi: idi banyo tuzları, yaban meyve tüketiminin artmasına aldı, ama çalıştım inandığını bildirdi seks iki yumurtlamadan önce gün (daha aşağıda okuyun).

Bana bir kızla hamile hangi adımları yardımcı olabiliriz?

Nasıl bir kızla hamile? - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Ama, hurafeler kenara bırakarak, gerçekten çift belirli seks bebek sahibi olmaya yardımcı olabilir tıbbi kurallara vardır?

Bir bebeğin cinsiyeti ayarlanmış olarak Cha, bir doğum ve gynecologist, ilk, açıklar Sang. "Bu yumurtayı döller sperm tarafından belirlenir. Adam, sperm x ve y üreten sırasında bir kadın 'da, X kromozomu ile yumurta üretir. Böylece, yumurta kız sperm x sonuçları ile döllenmiş zaman ve çocukta sperm y sonuçları ile döllenmiş zaman "diyor.

jinekolog ve doğum uzmanı göre, belirli bir seks bebek gebe çift yardımcı olabilir tedbirler vardır. "Bu her zaman işe yaramazsa dikkati çekiyor, ancak bebek istiyorum seks yapmak çok yardımcı olur," diyor.

Doktor hamile olduğunu açıklar kız, Aşağıdaki faktörler önemlidir:

  • kalsiyum ve magnezyum açısından zengin diyetler: Süt, peynir, beyaz fasulye ve tahıl;
  • İki ya da üç gün yumurtlamadan önce cinsel ilişki;
  • Asidik vajinal pH.

Çiftler gelince bir olmasını isteyen oğlan:

  • Potasyum ve sodyum zengin diyet: balık veya et açısından zengin diyet;
  • yumurtlama yakın veya sonradan kadar cinsel ilişki;
  • PH alkalin vajinal uygulama.

Bugüne önemi üzerinde ilişkiye oluşur

Cha seks bebeğin cinsiyetini tahmin etmek için gerçekten önemli olan tarihini pekiştirir Sang. "Yumurtlama yakın olursa çocuğun doğum yana. yumurtlama öncesi kızın doğum yana. erkek üretir Sperm y daha kırılgan olduğu olmasıdır. ilişki iki ila dört gün yumurtlama öncedir Yani zaman, yumurtlama zamanı daha dirençlidir fazla sperm x, var, "diye açıklıyor.

Eğer gerçekten bir kızla hamile kalmak istiyorum karar verdik, yani bir ipucu sağlar. Sonuçta, denemek için hiçbir maliyeti! yumurtlamadan önce bir prezervatif olmadan ilişkiye ve kalsiyum ve magnezyum açısından zengin gıdalar yatırım yapmaya karar verir. Sorularınız varsa, doktorunuzla konuşun ve hep onu geçti kurallara uymayı unutmayın.