Fotoğraf: Oynatma / Massi's Style

Fotoğraf: Oynatma / Massi en Stil

bizim dolap klasik olan bazı parçalar vardır. Bunlar, zamansız tüm stilleri ile birleştirmek ve herhangi bir zamanda kullanılabilir. Hiç şüphe yok ki, beyaz gömlek bu parçalardan biridir. Uzun zaman önce sosyal ve görünüm parçası olmaktan herhangi bir kombinasyonu için stil ve sofistike dahil etmeye başladı.

Bir kadın beyaz gömlek giymek için seçtiği moda danışmanı ve görüntüye Karla Alves göre, o eş anlamlı, zarafet, sorumluluk ve gelenekçilik da biraz onun görsel gelişmişliği ile gitmek istiyor.

Çeşitli kumaş çeşitli tasarımlar ile, beyaz gömlek gardrobunu bir parçası olmak zorundadır. maçı bilerek, sahile bile en şık ve rafine olaylar gezisinden kullanabilirsiniz.

beyaz gömlek nasıl kullanılacağını öğrenin

danışman tarafından açıklandığı gibi, beyaz gömlek vahşi olduğunu ve bu nedenle birkaç adet ile kombine güzel. Çık kalem, Çizgi, uzun, sıska pantolon veya herhangi bir ek değerler beyaz gömlek pantalona alevlenmesine ve doğru bir bileşim oluşturuyor.

beyaz gömlekli en geleneksel kombinasyonları ve nasıl kullanılacağı hakkında bazı ipuçlarına bakın hep yerleşmek yardımcı olmak için:

Ayrıca okuyun: kot gömlek: İpuçları görünüşleri yer almak

kot beyaz gömlek

Fotoğraf: / Boho itibaren Chiic için Oynatma | | Benim ayna diyor eğrileri ile Kız | <P sınıfı =