inanılmaz düşük kadınlar için vazgeçilmez moda ipuçları - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Birçok kadın kendi yüksekliği görsel müdahale düşünüyorum çünkü bir göz seçiminde inanılmaz düşük zorluk hissediyorum. Ama görüntü danışman ve stil Fernanda Maranho göre, "olursa olsun vücut tipi, ideal kiloda veya biraz üstünde sıska oluştu bile, görünmesi dolayısıyla silüet uzatmak ve yardımcı bazı hileler vardır ve daha yüksek".

Aşağıda, danışman ipuçlarını bir araya görünüyor koymak ve silüet bile hatun olsa uzatmak görebilirsiniz. Daha sonra bücür eşleşmiyor ile bulmak için kullanılmadan önce korkulan farklı kombinasyonları keşfedebilirsiniz. ipuçlarını takip ve üretimde hata yapma korkusu unutur.

1 - Boyut

Bu ipucu açık gibi görünebilir, ama değil. Bazı inanılmaz düşük ve çok ince kadınlar daha büyük giysiler kullanırsanız inceliği gizlemek mümkün olacağını düşünüyorum ve tombul bol kıyafetler giyen flab gizlemek düşünmektedir. Her iki durumda da, bu doğru değildir. Bol giysiler ıslaklık hissini verir ve çok sıkı giysiler izlenim bu ekstra pound verebilir. Doğru beden giyim bize daha ince ve daha yüksek görünmesi.

2 - Oran

gövdenin oranı uzun silueti bir görüntü oluşturmak için gerekli olan uyun. Bu giysi tüm elemanlarına uygulanması gerektiğini unutmayın. küçük baskılar tercih ediniz, çanta orta boyutta daha fazla olmalı ve kalça küçük kemik geçmek ve siluet olarak saç uzunluğu etkilere kadar inanamıyorum. Saç en geç sırt yardım ortasında daha uzun bir silüet tutun.

3 - Bak Tek renkli

üst kısmında aynı renk paleti kullanın ve alt bize daha yüksek görünmesini sağlar. giysi üzerinde hiçbir renk kontrastı olduğunda, biz göz kandırmak ve uzatır ve Slims, hangi uzun dikey bir çizgi oluşturun.

tek renkli bir görünüm yaratmak için üç yolu vardır: Biri rengin tonu tonu; Tek bir renk ve son olarak renk tonunu değiştirmeden. örneğin, siyah kurşun, çıplak ve inci, sarı ve altın, ikinci, farklı renkler kullanarak, ancak benzer olarak. aksesuarları da benzer renklere gelmesi gerektiğini unutmayın.

4 - Mini uzunlukları

şort, mini etek ve elbiseler inanılmaz düşük için mükemmeldir böylece daha biz ekranda cilt izin yüksek, görünmektedir. yaş, iş, biçimsel Dresscode ve bu durumlarda bile sıcaklığın yer olarak sorunları vardır gibi tabii ki her zaman değil, mini uzunlukları, uygundur, aynı zamanda yüksek bel olan silüet, uzatmak için yardımcı olur başka yolu var mı.

5 - Yüksek Bel

yüksek bel vücudun uzun alt için büyük bir hiledir. uzun bacakları olan yanılsamasını oluşturduğunuzda da daha yüksek görünmektedir. Yüksek bel pantolon, etek ve şort olabilir. bel elbiseler imparatorluk da aynı hissi verir.

6 - Etekler ve elbiseler

Burada en önemli kural olursa olsun uzunlukları diz ve ayak bileği arasındadır önlemek ne olduğunu. Bu uzunluklar evrensel dönüştürme bloklar siluet vardır.

7 - Ayakkabılar

Sadece bu görevde bize yardımcı diğer hile vardır, silheta uzatmak yardımcı topuklar. pantolon birlikte kullanıldığında pantolon aynı renkte veya etek veya elbise ile bir kıyafet tercih olarak, her iki ayakkabı en iyisi, ayakkabı çıplaklar harika müttefikleri vardır. Düşük üst ayakkabıları da bacakları uzatmak yardımcı (ayakkabı üst yaka olup). En yüksek başka görünüyor, fazla cilt maruz basit.

O silüet uzatmak görünüyor

Eğer vücudunuzun biraz yükseklik gizlemeye olanak sağlayan bir daha longilineal vermek yukarıda belirtilen bazı teknikler getirmek bakışlar blogcular bir seçim görebilirsiniz.

sesi bir sesi oluşturun lila blogger Mariah Bernardes benziyor ve mor onların daha uzun çıkarmalarıiçin için hileler biridir. önünde uzun kolye ve gevşek saçlar da yardımcı olur.

inanılmaz düşük kadınlar için vazgeçilmez moda ipuçları - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Blog Mariah

Bir desen ve genel Mariah gibi bir renk ile görünüyor, onlar yüksekliğinin yanlış bir izlenim yaratmak çünkü daha ince ve uzun bir silüet bırakmak için yardımcı olur. sıçrayarak kullanılırsa, etkisi maksimize edilir.

inanılmaz düşük kadınlar için vazgeçilmez moda ipuçları - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Blog Mariah

silüet uzatmak için başka bir yol Deborah Oz Tule blogda aşağıda görünüyor olduğu gibi üst kısmında ve alt kısmında aynı tonu kullanarak, yani tek renkli görünüm, bahis edilmektedir.

inanılmaz düşük kadınlar için vazgeçilmez moda ipuçları - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Oz Tule


inanılmaz düşük kadınlar için vazgeçilmez moda ipuçları - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Oz Tule

önce de belirtildiği gibi, yüksek bel ile görünüyor, onlar canlarım inanılmaz düşük de ve daha longilineal silueti izlenimini veriyor. Eğer acinturadas ve cintinho parçalarla blogcular Marina Casemiro ve Camila Coelho görünüşünü, görebilirsiniz.

inanılmaz düşük kadınlar için vazgeçilmez moda ipuçları - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Marina Casemiro


inanılmaz düşük kadınlar için vazgeçilmez moda ipuçları - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Oynatma / Camila Coelho

Yukarıdaki tüm ipuçları küçük kadın vücudu güçlendirme amaçlı olduğunu, bu yüzden o tasarlamak ve küçük olmasına rağmen öne çıkarın görünüyor kullanabilirsiniz.

Ancak, en önemli şey ne giyiyorlar hakkında iyi hissetmek ve ne olursa olsun yüksekliği olduğunu, herkesten daha "küçük" hissetmek asla olduğuna dikkat çekicidir. Kendini Aşk boy ve değer verdiğiniz görünüyor kötüye seviyorum.