kolye ya da doku trapilho nasıl yapılır - Kadınlar İpuçları

moda olmak ister kadınlar için aksesuar giysi kadar önemli. Onlar üretimini tamamlayacak ve zarif basit bir kombinasyonunu açabilirsiniz. Bile seçilen aksesuar kişilik bir dokunuş vardır.

Kumaş artıkları yapılmış yaka kadar vardır. daha neşeli ve renkli bir görünüm bırakarak yanı sıra, onlar yapmak çok kolaydır. Sadece renkler, desenler, farklı dokuların kumaşları karıştırın ve ayrıntılı olarak artar. Nasıl hakkında ücretsiz hayal gücü ve kendi el yapımı takı imal?

kolye ya da doku trapilho nasıl yapılır

Ayrı yamalar, şeritler halinde kumaş artıkları. seçerken, eğlenceli bir etkiye sahip farklı renkler ve baskılar karıştırın. Pamuk kumaş, Suplex jarse ve liganete gibi yumuşak kumaşlar kullanın. Ayrıca kolye tarzı tamamlayıcı bazı saten kurdeleler ayırabilirsiniz.

Dokuların esnekliği size kayışlar ve örgülü, biz ve farklı şamandıra ile oynamak için izin verir. Seçeneklerden biri kanatlarıyla birleşecek ve farklı detaylarla dolu bir kolye yapmak için farklı yollar karıştırmaktır. Ve sadece iğne kullanmak ve kolye kumaş takmak için iplik, zincirleri ve pimleri yatırım yapmak istemiyorsanız.

yaka bilgilerini taş uygulamaları, ahşap, akrilik, metal ya da kumaş parçaları olabilir. bir kolye yapmak veya kolye da ilginç bir alternatiftir geliştirmek için boncuk koyun. Başka bir fikir Daha kişiselleştirilmiş kolye yoyos bahis olduğunu bildirmek için - dikişli patchwork yapılanlar küçük çiçekler, onlar çekicilik kolye daha fazlasını sunmak ve bunlar daha küçük, daha narin bir sonucu olacaktır.

Videolar: Kumaş kolyeler adım adım nasıl yapılacağını

Youtube kendi el yapımı kolye oluşturarak öğreticiler öğrenin: