Yerleşik atlama Sneaker - Kadınlar İpuçları

Spor ayakkabı (Portekizce tenis,) kadın giyimi mevcuttur, çifti günden güne veya spor arar hale getirmektir. Ama bu sezon spor ayakkabı birçok ünlünün ve fashionistaların katılımıyla yeni bir biçim ve yeniden tasarlanmış, moda dünyasında ateş eğilimin başlık, alır.

daha akort ederim benimsemeye başladı. Beyoncé videosuyla "En Üstte Love" modeli kullanıldı. sıska pantolon tenis ile kombine Miranda Kerr, Alessandra Ambrosio ve Doutzen Kroes olarak Anne Hathaway ve Victoria Secret of Angels iyi parçası, gibi ünlüler.

Bununla birlikte son zamanlarda Kate Bosworth, kişisel tarzı bir referans, uzun, pileli etek modeli ile yaptığı kama sneaker birleştirdi.

Ancak, spor ayakkabıları Isabel Marant, onların ilkbahar / yaz 2012 koleksiyonu için yaptığı gösteri snekaer kama takılı, Fransız tasarımcı tarafından bir sahip olmalıdır unsur olarak moda pazarını işgal etti.

Tenis modeli sıyrılmış ve kadifemsi, dillerini, Velcro, Bobby'e ve Betty, ayakkabı bağlarıyla her ikisi ile Bekket sürümlerinde canlı renkler veya tek renkli ve orta boru abartılı. Fark ise birkaç santimetre "büyümek" istiyor alt kadınlar için bir koz kartıdır. Model yedi santimetre yerleşik bir platforma sahiptir.

Yerleşik atlama Sneaker - Kadınlar İpuçları

Miranda Kerr, Kate Bosworth, Alessandra Ambrósio Sabrina Sato ve Beyonce

gözleri modaya Başlangıçta korkuyor, kama ayakkabı Isabel Marant diğer markalar ilham başladı. Birçok renk veya ayık ile Deri veya süet, Marc Jacobs ilkbahar / yaz 2012 böyle genç Marc gibi büyük markalar, sezonun koleksiyonlarında yer almaktadır.

Brezilya'da, Juliana Jabour, ayrıca toplama Sneaker City, bu fikre yatırım kış gösterisi 2012 model ve ayakkabı Schutz Brezilyalı markasını tanıttı fazla renk, kadifemsi modelleri, kapalı ve küçük Çıtçıt süslenmiş. Hem de Arezzo ve onun Velcro ayakkabı, kadifemsi ve berrak platformları olarak.

Ancak, kanatları ve benzeri modellerle Swarovski kristalleri ile çivili hat ilkbahar / yaz 2012 Adidas marka, sıradışı ve eksantrik spor ayakkabıları, tema, için oluşturulan Lady Gaga, Karl Lagerfeld, Katy Perry ve Rihanna sevgilim tasarımcı Jeremy Scott,, doldurulmuş hayvanlar.

kama spor ayakkabı kullanma

kama sneaker modeli daha düzenli üretim için tercih ve topuklar ve ayakkabı kullanımını gerektiren kadınlar için iyi bir seçenektir. Uzun bacaklar izlenimi veren tenis pantolon koyu veya benzer tonu kullanmak: modele uyması için, kural bot ve çizme benzer kullanmayı biliyoruz. Logo, deri pantolon sofistikas- eklemek bakmak mumlu.

Yerleşik atlama Sneaker - Kadınlar İpuçlarıYerleşik atlama Sneaker - Kadınlar İpuçları

Dahili topuk, modelin kendisi siluet germe izlenim neden olur. İdeal, tayt ile bunları kullanmak için büyük boyutunu dengelemek ve tenis fluffed etmektir. Ancak, birçok kız mikro şort, etek ve elbiseler tercih edin. rahat ve kentsel parçaları seçin ve göz-up kolaylaştırmak için, önce takacak ayakkabı seçin ve böylece ideal parça ve aksesuarlar arayın.

Kama spor ayakkabı kadife Arezzo.

Kama spor ayakkabı kadife Arezzo.

Kama sneaker kadifemsi ve Çıtçıt Schutz markası ile.

Kama sneaker kadifemsi ve Çıtçıt Schutz markası ile.

Adidas marka için Swarovski kristalleri tasarımcı Jeremy Scott ile modeli.

Adidas marka için Swarovski kristalleri tasarımcı Jeremy Scott ile modeli.

Deri Model Marc Marc Jacobs markaya göre.

Deri Model Marc Marc Jacobs markaya göre.

renkli spor ayakkabısı, Isabel Marant Kama.

renkli spor ayakkabısı, Isabel Marant Kama.

Kama spor ayakkabı monokrom Isabel Marant.

Kama spor ayakkabı monokrom Isabel Marant.