moda hüner: örtüşme - Kadınlar İpuçları

Bindirme moda dünyasında yeni değildir. Daha bir moda numarasından değişir veya tamamen görünüyor dönüştürmek için bir yoldur. Aslında, üst üste binen parçaların karışımı uzun dayandı ve özellikle kış aylarında, her mevsim açığız.

2011 kışında moda haftalarda çakışma çeşitli markaların geçit yer verildi. eğilim olduğunu burada kalıcı olduğunu kanıtlayan, ulusal ve uluslararası moda gösterileri hem de doğrulandı.

çakışmasını kullanarak?

bindirmeyi nasıl kullanılacağına dair ilk ipucu deneyimdir. Aynaya git buradan karıştırın, orada birleştirmek ve sonuç gibi olmadığını görmek.

Dikkat et, çakışan renklerin görünümünü uyum içinde olmalıdır. Böyle vermilion, mavi, turuncu, yeşil olarak daha güçlü renkleri ile nötr karıştırmak için sezonun renk paletini keyfini çıkarın.

moda hüner: örtüşme - Kadınlar İpuçlarımoda hüner: örtüşme - Kadınlar İpuçları
moda hüner: örtüşme - Kadınlar İpuçlarımoda hüner: örtüşme - Kadınlar İpuçları

Gerçek farklı doku ve kumaş Karıştırma. Diğer ağır olan Çakışan ışık kumaşlar, görünüm saydamlara ve dantel de çok eğlenceli seçenekler arasındadır.

örtüşmesine kullanımı kıyafetlerine çok yönlülük çok verir. trendini keyfini çıkarın ve dolaba unutulmuş parçalarını kurtarmak, bunlar yeni yüzü başkaları ile karıştırılır kazanabilir.