Vichy Yağlı ciltler için özel astar başlattı - Kadınlar İpuçları

Özellikle yağlı ciltler için Yeni Astar Normaderm Vichy,. Fotoğraf: Üreme.

bu ay Vichy, Normaderm Toplam Mat yeni astar, kirli ya da yağlı bir görünüm alamadım uzun süre makyaj neden ve cilt, cilt parıltı ve nem ortadan kaldırmak için umut verici, yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş Geldi.

doku ülkenin tropikal iklime uygun hafif ve kuru bir dokunuş vardır. Primer ek olarak, cilt standart mat etkisi vermek için yardımcı bir yağlı veya nemli cilt ve salisilik asit ve naylon lifler, sorunlarını mücadeleye yardımcı perlit ve Kurutma Mikropartiküllerin dayanan bir formülasyona sahiptir.

Ana yenilik de yayılır ve saymıyor, parlaklık ve oleose cilt görünümünü nötralize hafif, ince toz gibi cilt, yapışan çünkü uygulama daha kolay ürün yapar doku çift fazlı teknolojidir uzun süreli nemlendirme ve 24 saat. Uygulama temiz cilde ile yapılmalıdır ve astar kullandıktan sonra güneş kremi ve ancak o zaman makyaj uygulamak için tavsiye edilir. Ürün kolayca parfümeri, eczane ve Vichy ürünleri satan makyaj mağazalarında bulunabilir. Astar $ 58.90 arasında önerilen bir fiyatı var.