Eğer ihanete uğradığı bir arkadaşınıza söylememeniz gereken 10 şey - Kadınlar İpuçları

Fotoğraf: Thinkstock

Arkadaşı ihanet ve havalandırma ve teselli onun kucak aranan, ancak duygularını açığa istiyor ona ihanet bu kadar kızgın adam bile oldu. Ama yok! ilişkilerde uzman psikologdan bir ipucu bu an bazı yorumlar durumu kötüleşen sona çünkü, arkadaşının acısını duymak sadece olmasıdır. İşte bazı örnekler:

 1. hain, hep hain kez.
  Belki de ortak güvenmemeliydim biliyorum, ama bu yorumu durumu iyileştirmez. Sadece "Nasıl hissettiğini düşünemiyorum." Derler
 2. Erkekler bir sebebi hile.
  Aslında değişir ihanet yol nedenler neyse, bu analizi yapmak veya suçlamak için kendi görevi değildir, olgunlaşmamış veya cinsel zorlama olabilir.
 3. En azından o yapmadı ...
  ağrıyı azaltmak değil başka arkadaşı tarafından yaşananların ile hikaye karşılaştırın, ama o yaşadığı deneyimi hor gibiyim.
 4. Unuttun / affetmek gerekir.
  sen ve güven senin tavsiye duymak istiyorum çünkü aranan arkadaşı ise. Bu yüzden duygularını anlamak ve karar vermek için zamana ihtiyacı olduğu için ne söylediğini dikkatli olun. duyguları paylaşmak için sadece teşvik edin.
 5. Bu sadece seks oldu.
  Dediğim gibi, nedenleri çok ve çeşitli olabilir. arkadaşı olduğunu aslında "sadece" seks hiç farketmez, eğer ek olarak, bilmiyorum. bu tarz bir konuşmayı kaçının.
 6. Hemen bir avukat çağırın.
  arkadaşı evli olsaydı, sen yasal tavsiye gerektiğini düşünebilir. Ama karar erken. Sen Eşinizle açıkça konuşmak ve ancak o zaman ne yapılacağını karar, kriz yaşamak, bir süre beklemek zorunda.
 7. Ben şüpheli ...
  Zaten onun arkadaşı ihanet edildiğini hayal bile şu anda bu yorum iyi değildir ve sadece onu bilmeden aptal hissettiriyor.
 8. Öteki kadın (bir aşağılayıcı terim) 'dir.
  şer başka ihanet arkadaşının ruh kaldırmaya iyi bir fikir gibi görünse konuşun, ama öyle değil. konu ortağı olmayan diğer kadın ile onun ilişkisidir.
 9. Bütün erkekler aldatır.
  Bu bilgiler doğru değildir. Ve, ifadenin öyle olmasa bile tür gelecekteki ilişkilere dahil olumsuz bir görünüm verir, arkadaşına iyi yapmak.
 10. Sen de ona ihanet gerekir.
  Bu kötü bir tavsiyedir. Bu duruma olgunlaşmamış yanıttır. İki yanlış bir doğru etmez ve bunu yaparken sadece ilişkiye daha üzüntü getirecektir. Onun istediği ilişkinin türü hakkında düşünmek için arkadaşı teşvik etmek daha iyidir.

Yahoo Shine Via