Oral Sex: 10 Wskazówki na niezapomniane chwile

Foto: Thinkstock

Seks jest dobry, a jak! Ale seks nie musi i nie powinna być zawsze taka sama, prawda? Tutaj jest działaniem, które jest dobre dla ciała i duszy, a jest tylko rozkoszą. Różnorodne tryby gry i może dokonać rzeczy jeszcze bardziej interesująca. Im więcej tym lepiej intymność i doświadczenie jest również mile widziane, ale najważniejsze jest to, aby odłożyć na bok nieśmiałość i cieszyć się, że wyśmienite ciał spotkania.

Dla wielu ludzi seks oralny jest konieczne, nieodzowne. Aż zdaniem jest najgorętszym ze wszystkich orgazmu. Dla kobiet otrzymujących seks oralny jest jednym z najlepszych taktyk, aby zwiększyć podniecenie i przyjemność. Mężczyźni też kochają go jeszcze bardziej, jeśli jest wykonywana przez tych, którzy lubią i może zrobić. Jednym z najbardziej pożądanych i ciekawych praktyk dla mężczyzn i kobiet, seks oralny może prowadzić do ecstasy miłośników wierzchołka. Potem jak o przyprawianie korzeniami swoje życie seksualne i niech wasza miłość chce więcej?

Najlepsza rada jest do tej inicjatywy. Każdy ma zdolność do wyczuwania kiedy seks oralny jest wykonywana bez woli lub nojinho. To bardziej ekscytujące dla człowieka, gdy kobieta bierze inicjatywę, niż wtedy, kiedy musi pytać lub sugerować.

Oferty lub zaskoczenie, umieszczając ją w wygodnej pozycji i całuje i język przesuwane przez całą drogę, szyja, klatka piersiowa, brzuch ... To da im pewność, że chcesz i chcesz go zadowolić, jak również zwiększenie poczucia własnej wartości człowieka. A im więcej samoocena, tym lepsze są chwile przyjemności.

Przede wszystkim: ochronę

Istotnym jest, aby zapewnić ich bezpieczeństwo. oralny może przenosić choroby. Dla stałych partnerów, ważne jest niedawne badania lekarskie, aby wykluczyć wszelkie wątpliwości. Ale nie martw się, jest to całkiem możliwe i przyjemne do uprawiania seksu oralnego z prezerwatyw i różnorodności produktów, takich jak prezerwatywy smakowe i smarów jest ogromna.

Niech wskazówek ...

1. Przeglądaj wszystkie zmysły: Wyobraźmy sobie, że to ty, który odbiera seks oralny. Co chcesz zrobić? Postaw się na miejscu kogoś innego i zbadać wszystko, co chcesz. To nie ma miejsca na nieśmiałość w seksie oralnym. Jest to najlepszy czas, aby grać i aby uwolnić wszystkie emocje. A jeśli nie można pomóc, ale się trochę zakłopotany, nie zaszkodzi komunikować. Im bardziej naturalny, więcej intymności i przyjemności.

2. ssania: dokonać ssanie przemienne wprowadzić penisa w usta, ssanie jak lizak, malejącej i rosnącej jak w penetracji. To nie uniemożliwi lizanie, grać i masturbować, ale z pewnością zadowoli ssania ponad miękkich jamy ustnej przy dużej prędkości. Zrobić ładne ruchy i nie przeszkadza, aby wprowadzić całą penisa w ustach, to jest daleko od ich preferencji.

3. Odmiany: różnią się w ruchu, prędkość, liże, ssie. Sztuka seksu oralnego wymaga prawdziwej chęci, by zadowolić swojego partnera. Przełączyć prędkość ssania, zatrzymać się na chwilę na czele penisa, używać języka, aby przejść przez cały element, pieścić swoje ciało. Wszystko idzie zrobić najzabawniejszy dowcip.

4. Oko w oko: utrzymywać kontakt wzrokowy. Mężczyźni uwielbiają patrzeć na to, co robisz i spojrzeć im w oczy opuści najbardziej ekscytującą atmosferę i służy jako barometr, aby realizować to, co jest bardziej przyjemna.

5. Siła rąk: używać rąk. Jego ręce są wielkimi sprzymierzeńcami w seksie oralnym. Użyj masturbację go w przerwach ssących przenieść penisa, gdy jesteś z nim w ustach lub czuć jądra i krocze. Wiele bodźców często zwariowanym świecie.

6. Język: używać go bez zapisywania. Pomoże to w smarowaniu, co jest bardzo ważne, aby jej usta zjeżdżalnia lepiej i zwiększyć luz. Lizać całego penisa, jąder i żołędzi, zalegających w kanale, a także pachwiny i krocze.

7. Świeżość: mennice, orzeźwiające wody z lodem i określone produkty mogą dać wspaniałe uczucie świeżości dzięki czemu jeszcze bardziej ekscytujące.

8. Nasienie: Można połknąć nasienie? Tak można. Kochają, gdy kobieta nie boi się iść do końca. Ale ze względu na konsystencję i smak, mogą być nieprzyjemne dla niektórych ludzi. Jest to podstawowa zasada, więc nie martw się, jeśli są niewygodne. Ale jeśli chcesz, to na pewno on pokocha.

9. Oświetlenie: zostawić światło, lub pół światło. Będą chcieli, aby zobaczyć wszystko, co się dzieje. Poprawić wygląd z sexy bieliźnie. I nie pozwól, aby ukryć włosy najlepszą część.

10. słynne "69": Jest to pozycja, w której dwie mogą uprawiać seks oralny w tym samym czasie. Zostań twarzą w dół na swojego partnera, dzięki czemu można osiągnąć penisa ustami, a on swoją pochwę. Przyjemność jest obustronna i podwójne.

ustne wskazówki seks z Tatiana Presser

W filmie, vlogueira daje kilka wskazówek, które pomogą Ci być nieskrępowany i jest w seksie oralnym. Sprawdź:

Nie zapomnij o seksie oralnym jest również jednym z najbardziej skutecznych sposobów kobiet czuć przyjemność, więc należy zachęcić do ty. Pierwszym krokiem, aby czerpać przyjemność jest, aby wiedzieć, a tym samym pokazać drugą co lubisz i co daje przyjemność. Nie bój się eksperymentować, znać swoje ciało i nauczyć swojego partnera, co wskazuje bardziej uczynić cię szczęśliwym. Dobra zabawa!