Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Pod koniec związku, niezależnie od tego, jak długo to trwało, może być tak, że jedna ze stron nie jest dobrze rozwiązany. Najprawdopodobniej zostały przez to i widziałem kilka osób w takiej sytuacji. Zwłaszcza, gdy decyzja o zerwaniu podjęte przez jedną osobę, i nie zgadza się, że tylko jeden z nich może stać się krzywda.

Psychoanalityk i trener ekspert związek, Silvana Rangel dodaje, że „gdy związek się kończy, a jedna z osób zaangażowanych wciąż kocha, a potem przychodzi ból dla niektórych jest prawie nie do zniesienia. Są mieszane uczucia jak tęsknota, opuszczenia, odrzucenia i frustracji zaangażowanych w ten proces. "

Aby zacząć radzić sobie z tą sytuacją trzeba przede wszystkim nauczyć się odpowiedzieć na to pytanie:

Czy jesteś pewien, że naprawdę chce się wrócić?

W rzeczywistości, to jest powszechne przed przerwą, jeden z tych dwóch chcecie, przynajmniej na chwilę, CV. Może to być wspólny front odpowiedź do idei drastycznej zmianie. Strach przed nowym życiu przyszłym może podjąć próbę utrzymania relacji wydaje się najbezpieczniejszą opcję. Dlatego konieczne jest, aby myśleć o tym, pozostawić do ostygnięcia rzeczy, aby naprawdę zrozumieć, czy to, co chcesz.

„To naturalne, że partia zaangażowany poczują wrócić i chce odzyskać jej miłość. W tym przypadku ważne jest to, że osoba ocenić jakie są rzeczywiste powody, które sprawiają, że chce się wracać, ponieważ często ból straty jest mniej niż ból niepewności, który spowodował relację „radzi Silvana.

Pomyśl o tym, że naprawdę kochają i chcą żyć na nowo z tym związek?

Albo będzie zaborczości i niepewność mówią głośniej i nie chcesz stracić „rzeczy”?

„Jestem zdecydowany, chcę wygrać go z powrotem”

Po przemyśleniu dobrze zdecydowała, że ​​naprawdę to, co chcesz - aby odzyskać swoją miłość. Jeśli zostaną rozwiązane, bądź przygotowany: to nie może być łatwym celem do osiągnięcia, a nawet bez gwarancji, to będzie działać, wymagana jest dobra kontrola obciążenia i samopoznanie.

Jak to każda odpowiedź wyjątkowy nie ma wzoru, aby osiągnąć stosunek CV. Zwłaszcza, gdy stawką jest to koniec związku, a każdy końce jednego lub kilku konkretnych powodów.

Więc nie ma sposobu sugerują krok po kroku lub powiedzieć, co jest najlepszym sposobem, aby wznowić stosunki. Najważniejszą rzeczą do zrobienia może być nawet medytować dużo o tym, dlaczego wznowić, jeśli to, co chcesz, dlaczego chcesz, a przede wszystkim, aby zrozumieć, co poszło źle i starać się naprawić.

10 wskazówek, które pomogą Ci odzyskać swoją miłość

Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

1. Odzyskać swoją miłość (sam!)

Aby uzyskać więcej banał, że to zdanie jest, prawdą jest, że będzie znacznie łagodniejszy kochać siebie. Oczywiście, nie można powiedzieć, że jest to rzecz po prostu pstryknąć palcami i nagle mieć super samoocenę. Ale faktem jest, że trudno jest być przyciągane do osoby bez najmniejszego zaufania i nie docenić. Móc wystarczy sam to pierwsze wyzwanie.

2. Zaproszenie do rozmowy

Rozwiązać powyższe problemy jest niezbędna dla każdej próbie powrotu do stosunków w zdrowy sposób. „Jeśli uważasz, że istnieją rzeczywiste powody do inwestowania w tej miłości, jest czas, aby być pokorny i szczery dialog z pierwszych, bez wskazywania winy, bez osądzania postaw i zachowań. Posłuchaj, co ma do powiedzenia, jakie są powody, które doprowadziły go do końca i jeśli zamierza wznowić „wskazuje autokaru w relacjach Silvana Rangel.

3. Nie wolno żebrać

Jeśli jest to trudna gra, nie będzie żadnych BEG i rolki na nogi. Dał się na ciebie, wtedy wiem, że nadal dostępne prawdopodobnie nie sprawi, że chcą dążyć. To może być trudne do obsługi tego rodzaju pędu w przypadkowego spotkania, na przykład, ale trzeba bardzo kontrolować, aby zapobiec te wybuchy.

4. Niech go bez wysłuchania

To może być dobra taktyka, która będzie generować przynajmniej część z ciekawości wiedzieć, co robisz, że nie ma wiedzy. Nie narażać się znacznie na portalach społecznościowych, nie starają się zwrócić uwagę - będzie wiedział lub co najmniej podejrzany, że robisz to dla niego. Jeśli nie jest jeszcze pewne zainteresowanie z jego strony, brak informacji o swoich działaniach na pewno przeszkadza.

5. Sprawdź, czy istnieje jeszcze możliwość

Nie ma sensu oszukiwać lub kto dostanie to, czego chce, jeśli nie daje żadnych oznak niego. Zawsze istnieje możliwość, że jest on ukrycia, ale zaufaj swojej intuicji tylko umiarkowanie. Jeśli jest już nowa powieść czy coś, to chyba nie najlepszy czas i może mieć zimną krew i sprawdzić, czy ten nowy związek będzie trwał.

6. Zakończyć czas z sytuacji nie lubił

To nie zrobi wiele, aby spróbować wygrać go z powrotem zachowuje się w ten sam sposób, że podobamy go wcześniej. Jeśli zdecydowałeś chcesz wznowić tę relację, należy pomyśleć, że gdyby nie akceptować pewne rzeczy przed, i był w stanie do końca, nic nie uniemożliwi daje się ponownie. Następnie konieczne będzie sporo cierpliwości i tolerancji i elastyczności, aby zaakceptować zmiany, sam rzeczy.

7. Określić, co poszło źle

Jedną z najtrudniejszych postaw jest odejście od sytuacji, dzięki czemu można zobaczyć rzeczywiste powody separacji, która rozpoczęła się te powody i sposoby ich rozwiązywania. Szukać winnych, i twierdzą, że inny był odpowiedzialny niczego nie rozwiąże i cierpienie zostanie przedłużony tylko ze nikt nie rozumie. Trzeba być bardzo uczciwy z siebie i odwagę, aby podjąć swoje wady, ale do zaakceptowania jego.

8. Nie należy się z nim skontaktować

Wyciąć więzi z nim, przynajmniej przez jakiś czas. Jeśli masz dzieci, nie należy ich używać w dowolny sposób, aby utworzyć łącza poza to, co jest konieczne między wami - nikt nie daje miłość do obowiązku lub szantażu. Można zrobić to dla niego jasne, w pewnym momencie, że chce wrócić do związku, ale tylko jeden raz wystarczy. Jeśli on naprawdę lubiłem cię nie zapomnę w najbliższym czasie. Miał lepiej czuć swoje wady i spróbować dowiedzieć się od ciebie niż być bombardowani wiadomości i połączeń telefonicznych.

9. Żyj swoim życiem

Ciekawi ludzie mają swoje własne życie zależy raczej niż potrzebuje innych, aby spełniać swoje zadania i cele. Kiedy spotkasz osoby były obojętne na jakiekolwiek uzależnienia od innych, i był po prostu jak nam się podobało. Musi wrócić do osoby, kim jesteś, a nie tylko za to, co stworzyli razem.

10. śledzić

Poczujesz zazdrość, tęsknota, gniew i serię szalonych uczuć. Musisz nauczyć się kontrolować intensywny sposób. Nie może być dzień, kiedy budzisz się chce zadzwonić do niego i eksplodować na raz! Jeden poślizg mogą one knock you out. trzeba będzie kontroli bardzo emocjonalną, aby móc osiągnąć swój cel. Ćwiczenia, joga, medytacja. Zaplanuj swój dzień i nie mają bezczynnych chwile, które mogą zrobić miejsce dla złych myśli i postaw.

Ale wszystkie te wskazówki służą jedynie jeśli są stale analizuje. Proces odzyskanie nie jest niczym więcej niż osiągnięcia, które zaczyna się od zera, gdzie masz możliwość działania z większą dojrzałości, mądrości i zrozumienia.