Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Aby jak ktoś Czasy, które są przekazywane do tej osoby wydają się być niesamowite i przyjazna. Czas spać, niezależnie od pozycji, jest zwykle jednym z największych chwilach intymności między para w pytaniu. Szczególnie pozycja znana jako spooning, czyli taki, w którym jedna ze stron z pary stoi za drugą trzymając ją promuje bliski i ciepły kontakt między parą.

Pozycja jest zawsze odwoływać, jeśli chodzi spać razem i wkrótce zostaje zapamiętany komfortu i bliskości, które daje parę. Generalnie, kto stoi za to najwyższy człowiek tak, że gniazdo zdarzyć łatwiej, ale może się różnić.

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób para czuje się bardziej komfortowo. Pozycja ramienia, kto jest za nią i może również zmieniać zdanie, że jest w stanie zapobiec drętwienie kończyn.

Spooning ma tendencję do promowania doskonałym intymność pary, wśród innych korzyści. Sprawdź zalety spania w stanie wiedzieć, czy może to być szkodliwe, a także spełniać inne pozycje smaczne spanie razem.

Dlaczego spooning sen?

Sen z ukochaną osobą może być jeszcze więcej zabawy, jeśli pozycja wybrana przez Ciebie dla spooning. Poznaj pięć przysmaki że pozycja może dostarczyć kilka:

Przeczytaj także: 10 zmysłowych smaków, aby urozmaicić swoje noc

1. Ty zbliżyć się do ukochanej osoby

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Spooning jest pozycja do spania, które zapewnia większą bliskość do ukochanej osoby. W tej pozycji można usłyszeć oddech innej osoby, zapach i wszystkie jej ruchy. Sen więc zapewnia, że ​​pozostanie na poziomie zbliżonym do miłości, nawet podczas snu.

2. spooning pozostawia bliżej

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Ta pozycja pokazuje wielką sympatię i zwiększa bliskość między wami jako organy pasują idealnie. Bliskość tej pozycji spania może również stymulować bardziej jak pieszczoty pocałunki na szyi, a nawet rozwijać się w coś bardziej pikantny.

3. Stanowisko utrzymuje ciepło nawet w chłodne dni

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Jeśli dzień jest zimny spooning jest najlepsza pozycja, aby był ciepły. Stanowisko zapewnia dużo bliskości między para, która prowadzi do wielkiej wymiany nagrzewa między tymi dwoma organami, utrzymując cię dobrze ogrzewane.

4. łagodzi stres

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Spać z ukochaną osobą jest już duża pomoc przed stresem, ale w zależności od położenia, korzyści mogą być jeszcze większe. Spooning to pozycja, która dodatkowo pomaga się zrelaksować, ponieważ oddaje dużo ciepła, ochronę i opiekuńczy, które niewątpliwie są czynnikami, które pomagają walczyć ze stresem. Niektóre badania pokazują również, że pozycja pomaga uwolnić oksytocynę, hormon miłości, która jest także uwalniany podczas całowania.

5. To jest relaks po wysiłku fizycznym

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Po całym dniu aktywności fizycznej lub nawet po stosunku płciowym, spooning to pozycja, która rozluźnia mięśnie i zapewnia, że ​​można uzyskać dobry sen w nocy. Komfort i ciepło dostarczane przez położenie z pewnością są duże środki zwiotczające mięśnie.

Spanie spooning może być szkodliwe dla zdrowia?

Prawdą jest, że położenie jest jednym z najbardziej wygodne do spania dwa, ale może dostarczyć szkody dla zdrowia? Dr Scaff Adriano Garcia, specjalista kręgosłup mówi: „zazwyczaj nie ma problemu, kiedy śpi spooning. Przeciwnie, jest to pozycja relaks i rozciąganie mięśni kręgosłupa i nerwu kulszowego. " Zwykle nie ma przeciwwskazań, aw niektórych przypadkach sytuacja może nawet pomóc. „Niektórzy pacjenci z przepuklina dysku szukać tej pozycji, ponieważ jest to bardziej wygodne,” mówi dr Adriano.

Rolls, poduszki i poduszki mogą być również przydatne do snu w pozycji, jeśli jedna ze stron ma żadnych problemów ortopedycznych. „Na przykład, poduszki pod kolana, zginając nóg, łagodzi ból nerwu kulszowego, jak zrelaksować nerw”, mówi dr Adrian. Warto pamiętać, że kiedy czuł żadnego bólu, że ważne jest, aby skonsultować się ze specjalistą, ponieważ tylko wtedy możliwe jest poznać przyczynę problemu i poszukiwania rozwiązania.

Inne smaczne pozycji spania wzdłuż

Nie ma doskonały lub najlepsza pozycja do spania z kimś, ale możemy wykonać kilka zaleceń, które przed snem jest bardziej przyjemne. „Trzymaj głowę o 90 stopni do barku, szyi prosto i przyjemnie pomaga zrelaksować kręgosłup” zaleca dr Adriano. W następstwie tego zalecenia może wyszczególnić inne pozycje smaczne śpi razem, sprawdź:

1. Naprzeciw siebie

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

W tej pozycji położyć na boku i twarzami skierowanymi do siebie. Stanowisko umożliwia pocałunki, wymiana spojrzeń i pieszczot. To jest dobre dla tych, którzy dużo ruchu podczas snu, gdyż jest to pozycja, która umożliwia wielu ruchów i żadna ze stron nie jest dołączony do drugiego.

2. Przyjęta z osobą na klatce piersiowej

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

W tej pozycji piersi, który jest poniżej służy jako poduszka dla tych, który siedzi na szczycie. Kto dostaje pod utrzymuje prosto kręgosłupa i szyi dostosowane poduszce. Podobnie jak spooning, pozycja ta zapewnia również bardzo ściśle, ochronę i ciepło.

3. Opierając się plecami od siebie

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Zdjęcie: Odtwarzanie / Giphy

Na początku może się wydawać, że stanowisko nie oferują wiele bliskość jako drugi, ale zjednoczeni z powrotem zapewniają komfort i wymiana nagrzewa Entres ty. Pozycja pozwala przeplatają stóp i rąk, a także, że kolumna pozostaje prosta i stałe w jednej pozycji przez całą noc.

Spanie razem może zagwarantować bliskość, ciepło i być zdrowym. Poniższe zalecenia ortopedycznych czas spać z ukochaną osobą wydaje się być bardziej przyjemna. Jaka jest Twoja ulubiona pozycja do spania z miłości?