Jest to potężny, że im się podoba - Kobiety Porady

Co to jest dokładnie ten rodzaj kobiety, że mężczyźni lubią najbardziej? Jest to jeden, który łączy cały czas, aby zobaczyć, czy potrzebuje czegoś lub dokąd idziesz lub taki, który sprawia, że ​​coraz ciekawy dwa dni bez zawijania? To tylko mały przykład typowych postaw miłych pań i potężny, ale to dopiero początek, aby zrozumieć różnice między nimi.

Kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego niektóre dni kot chciał zarówno zniknął po jakimś czasie pojawi się razem? Byś nie dał zbyt dużo lub zbyt szybko? Chodzi o to, mężczyźni lubią polować ponad ścigany. Tak, dla nich kobieta, która jest zawsze gotowa do użycia, czekając na półce, to może być ciekawe na początku, bo to zapewnia komfortową sytuację dla niego - ale to kończy się nudne i znika.

Dlaczego wolą potężny?

Mężczyźni wolą silnych kobiet, ponieważ są one w zasadzie niezależny i pewny siebie, co powoduje ich zobaczyć je z większym szacunkiem i równości. Tak jak ci ludzie chcą partnerzy na całe życie, ktoś podzielić się równie trudne chwile i przyjemne.

Po tym wszystkim, że wie, że ta kobieta będzie dodać do swojego życia i nie zawsze zależy od niego, potrzebując go dostarczyć obu. I to nie jest związane wyłącznie pieniędzy, ale przede wszystkim do uczuć. Mężczyźni nie lubią się czuć presję bycia odpowiedzialnym za szczęściem kogoś i nie czuć, że jego żona jest całkowicie zależne od niego.

Ponadto, silne kobiety są wspaniałymi towarzyszami, ponieważ ma dobre poczucie humoru i wiedzą, jak żyć w przyjemny sposób, pomimo impasu. Wiedzą również, jak wygrać mężczyzn, ponieważ są bardziej tajemnicze, mniej dostępny dostarczona.

Człowiek, który związany jest z potężnej kobiety jest mało prawdopodobne, aby wiedzieć o każdym kroku ona daje i jeszcze rzadziej będzie musiał zaakceptować lub odrzucić każdą akcję bierze. Potężna kobieta nie potrzebuje jego zgody i może zająć się własnym życiem, ma zabezpieczenie w decyzjach to sprawia, że ​​i to jest ten zestaw czynników, które sprawia, że ​​jest nieodparty dla męskich oczu.

Ale jest też część mężczyzn, którzy lubią boazinhas, uległe i kobiet zależnych. Ci ludzie generalnie lubią czuć ochronny kobiet i tak wolą najbardziej zależne, więc mogą czuć się gospodarzom.

Potężny x Boazinhas

Zobacz jakie są główne różnice charakteru i postawy miłych pań i silnych kobiet.

Dobra dziewczynka

 • Płacze lub sprawia, dramat, kiedy nie robi tego, co chce;
 • To sprawia, że ​​ofiara papier, biedactwo;
 • To jest zawsze dostępny do niego;
 • Nie mogą lub stwierdzi, że bardzo trudno powiedzieć, nie do człowieka;
 • Czyści żadnego kompromisu z przyjaciółmi czy kot zdecyduje się pojawić;
 • Stawia człowieka w centrum swojego życia i cierpi, kiedy odchodzi;
 • Widoki męską opinię jako jedynej prawdy i zawsze stara się go zadowolić.

Wydajny

 • Już miał coś innego do zrobienia, jeśli kot nie pojawia;
 • Wiesz, kto jest odpowiedzialny za jego własnego szczęścia;
 • Jest on dostępny w niektórych razy, ale nie zawsze;
 • Wiesz właściwy czas, aby powiedzieć tak i powiedzieć, nie do człowieka;
 • Nie jasnych zobowiązań jeśli kot postanawia pojawić się w ostatniej chwili;
 • Umieścić swoje życie i swoje szczęście w pierwszej kolejności;
 • Znać swoją wartość i nie zmienia swoją opinię o tobie, niezależnie od zdania, że ​​partner ma na nim.

Jeśli uważasz, że pasuje do profilu grzeczna dziewczynka, ale jest zmęczony cierpienie prowadzące relacje z tym zależnej więź między tobą a nim, że warto inwestować w nowe postawy i uzyskała niepodległość.

Pierwszym krokiem do stania się potężnym kobieta ma wcielić się w rolę bohatera własnego życia, pakowane w centrum, i docenić wartość tak powoli można przestać być kobietą zależy od człowieka, aby czuć się szczęśliwy i ważne.

Pamiętaj też, że będzie mocny ma potrzeby, aby być niegrzeczny, agresywny lub przestaje być kobieca. Jako potężny jest zobowiązany mieć dobry obraz siebie, być bezpieczny i pewny siebie, określić, tajemniczy i nie będzie trudne kobieta, która myśli, że jest lepiej niż człowiek.

Po tym wszystkim, jeśli kobieta chce być szanowana i traktowana jako towarzysz, który idzie w parze ze swoim partnerem, należy również traktować go z szacunkiem i jak równy z równym. Oczywiście, nie tracąc uroku i dobrego humoru.