Fakty i ciekawostki o kobiecych piersi - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

piersi dawno kobiet nie są już proste część ciała odpowiedzialnego za karmienie piersią i awansował do pożądania mężczyzn obiektów, które nie mogą ukryć fascynacji z nich, a także kobiet, które chcą mieć je zwiększając , Tak, piersi są bardziej modne niż kiedykolwiek i korzystając z okazji, że wybrany numer 34 faktów i ciekawostek, że nie może już o tym wie.

1 - piersi składają się z tkanki tłuszczowej, wyspecjalizowane w przechowywaniu tkanki, tkanki łącznej odpowiedzialne kolagenu i elastyny ​​i gruczołach mlecznych produkujących mleko, które dociera przez kanały do ​​sutków.

2 - Gdy kobieta bardzo cienka, a jej piersi mogą stać się wiotki, ponieważ proces odchudzania również eliminuje tłuszcz, który region.

3 - Aby uprawiać sport, kobiety powinny wybierać odpowiednie biustonosze i topy dla praktyki ochrony piersi i zapewniają wsparcie dla gwałtownych ruchów.

4 - Według naukowców, zmęczony uciążliwości spowodowanych przez stosowanie gorsetów, francuski Herminie Cadolle postanowił wyciąć je powodujące pierwszy biustonosz w 1889 roku, ale dopiero w 1914 roku, po kilku zmianach w wyglądzie i komfortu, że American Mary Phelps opatentowanych wynalazek.

5 - Wbrew temu, co wiele kobiet wierzy, karmiących się nie ponosi odpowiedzialności za tkliwość piersi. Piersi rośnie ze względu na produkcję mleka, co powoduje, że skóra na rozciąganie. Kiedy wracają do swoich normalnych rozmiarów po karmieniu piersią, skóra nie wraca do tego, co było wcześniej. Liczba ciąży wpływa również elastyczność piersi.

6 - Kobiety z bardzo małym biustem mogą karmić normalnie, ponieważ wielkość nie zakłóca zdolności produkcji mleka, która jest wykonana w gruczołach sutkowych, które rosną w czasie ciąży. rozmiar biustu zależy w dużej mierze od ilości tłuszczu z piersi.

7 - Kobiety, które silikonowe mogą karmić piersią zwykle przypadek, w którym ogranicznik piersią silikonowe są rzadkie i stanowią wyjątek i nie zasadą.

8 - Z biegiem lat, piersi stają się obwisłe, ale jest to spowodowane nie tylko do działania prawa grawitacji, ale również zmniejszenie gruczołów i kolagenu, które są obecnie zastępowane przez komórki tłuszczowe.

9 - czynnikiem i zwiotczenie piersi jest papieros, ponieważ niszczy elastyny ​​białko, odpowiedzialne za zapewnienie, jędrność i elastyczność skóry.

10 - Mężczyźni mają również gruczoły piersiowe i sutki, ale zazwyczaj nie produkują mleko zatem musiałby estrogenu, hormonu żeńskiego. Mężczyźni produkcji mleka jedynie w przypadkach nowotworów (prolaktynę), jednak, są rzadkie.

11 - Nerwy i naczynia krwionośne w istniejących brodawki są odpowiedzialne za wrażliwość i przyjemność, że zarówno mężczyźni jak i kobiety czują się stymulowane ten region. Jak prącia, pobudzenie powoduje, że piersi znacznie wzrośnie.

12 - sutki ciężko dostać, albo jak to się mówi, oświetlone, ze względu na zwiększony przepływ krwi generowany przez podniecenia seksualnego, fizycznej lub umysłowej stymulacji. Proces ten jest podobny do tego, co wywołuje erekcję u mężczyzn penisa.

13 - od 8 do 11 lat, wzrost estrogenu, hormonu żeńskiego, działa na wzrost gruczołów mlecznych i warstwy tłuszczu, które dają objętości piersi. zaprzestaniu rośnie w około 18 lat, ale różni się od osoby do osoby, a w szczególności w zależności od czynników genetycznych.

14 - Istnieje kilka kobiet, które mają piersi jak inny. W większości przypadków, lewa pierś jest bardziej rozwinięty niż prawo i rozmiaru dyszy i kierunku, w którym punkt może być także inna.

15 - W okresie napięcia przedmiesiączkowego jest wspólne dla kobiety do odczuwania bólu w piersiach. Jest to spowodowane wzrostem retencji płynów, które sprawia, że ​​nabrzmiałe piersi i rozciągnąć włókna, co ostatecznie powoduje ból.

16 - Przeciętny ciężar piersi wynosi 400 g, co odpowiada maksymalnie do 5% tłuszczu i około 1% całkowitej masy kobiety.

17 - Według Księgi Guinnessa, książki rekord, największe naturalne piersi na świecie jest amerykański Norma Stitz. Ona ma 2,59m biust, a każdy z jej piersi waży około 20 kilogramów.

Fakty i ciekawostki o kobiecych piersi - Kobiety Tips

Zdjęcie: Odtwarzanie / Sheyla Hershey

18 - Również według Księgi Guinessa, w pozycji największego piersi krzemu, posiadanych przez brazylijskiego Sheyla Hershey, który przyszedł, aby mieć 5,5 litra silikonu, stała amerykańskich Maxi Mounds który ma 7 litrów w każdej piersi.

19 - Pierwsza kobieta wszczepić protezę silikonową na świecie był amerykański Timmie Jean Lindsey w 1962. Jego celem było mieć operację, aby usunąć tatuaż z piersi, ale kiedy lekarze zapytał, czy chciałaby uczestniczyć w pierwszej próbie implant historii, ona przyjęta.

20 - Ekspres do bielizny Triumph przeprowadził badanie, które wykazało, że w Europie, Anglicy są te z większym biustem, a następnie duńskim, holenderskim i wreszcie włoski.

21 - Zgodnie z danymi Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Stany Zjednoczone są krajem o największej liczbie tworzywa do implantów silikonowych na świecie, a następnie Brazylii, Meksyku, Włoszech i Chinach.

22 - Według danych z 2010 brazylijskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej wykonywane są około 110.000 Operacje powiększania piersi rocznie, co równa się średnio co pięć minut zabiegu.

23 - Brazilian stawiają coraz protez. Aż do lat 90, popularnych Protezy były pomiędzy 120 i 140 ml, a w ostatniej dekadzie, średni wzrost jest około 200 do 250 ml, a najbardziej obecnie poszukiwane protezy mają od 305 ml.

24 - Silikon się tylko do stosowania jako materiał do zwiększenia piersi z 60 wcześniej badano materiałów, takich jak kość słoniowa, torby szklanych, Buli chrząstki, poliester i inne materiały, jak można to sobie wyobrazić, nie bardzo zadowalający wynik.

25 - Techniki implantacji są obecnie uważane za bezpieczniejsze i torby silikonowe protezy solne. Jeśli nie ma zakłóceń i wyciek z jakiegoś powodu, substancja jest wchłaniana przez organizm.

26 - Studia na Uniwersytet Wiktorii udowodnić, że organizm kobiet, że mężczyźni wyglądają i są już piersi.

27 - Kolejny niemiecki Badanie opublikowane w New England Journal of Medicine, mówi, że jeśli człowiek patrząc na parę piersi przez dziesięć minut dziennie, co odpowiada zrobić 30 minut ćwiczeń aerobowych i może przedłużyć żywotność przez okres do pięciu lat , Według naukowców, podniecenie seksualne jest pompowanie serce i poprawia krążenie krwi, pozostawiając najzdrowszych ludzi.

28 - Wśród muz gier wideo, Lara Croft jest postać, która ma najbardziej ponadgabarytowych piersi. Zostały one stworzone przez projektanta Toby Gard.

29 - owca Dolly został stworzony z gruczołu sutkowego matki, więc jego nazwa była hołdem dla amerykańskiego piosenkarza country Dolly Parton, właściciel obfite piersi.

30 - Zanim wyruszą dokonywania topless na plaży w świecie zewnętrznym, zaleca się, aby poznać lokalne przepisy. Członkowskich, takich jak Texas, Hawaje, Ohio i Nowym Jorku, na przykład, pozwalają praktykę, ale gdzie indziej jak w Dubaju, kara może osiągnąć 6 miesięcy więzienia.

31 - Wydaje się, nawet w Stanach Zjednoczonych kult piersi jest rzeczywiście wyższe niż w pozostałej części świata, istnieje organizacja pozarządowa o nazwie GoTopless walczy o prawa kobiet do opuszczenia ulice z gołymi piersiami, a także niektórzy mężczyźni w ciepła.

32 - Rak piersi jest drugim najczęściej występującym typem na świecie i najbardziej popularna i obawiali się wśród kobiet. Nazwany jako najbardziej śmiertelne wśród kobiet w wieku 40-69 lat, w tym raka można walczyć z wielką szansą na uzdrowienie czy jest wczesna diagnoza i jednym ze sposobów, aby to zrobić jest przez samokontroli i regularnych konsultacji do ginekolog.

33 - Po kilku kampaniach zachęcić badanie dotyku, INCA (National Cancer Institute) postanowił zawiesić ponieważ zachęta do samokontroli skończyło się tworząc wrażenie, że kobiety nie potrzebują pomocy lekarskiej.

34 - Bryła piersi można wykryć tylko wtedy, gdy jest to z wielkości, które mogą być odczuwalne w dotyku, 1 lub 2 cm, a kiedy to robi, to jest już rozwijany, więc kobieta jest niezbędna w dotyku, ale konsultacje z lekarzami są one niezbędne w celu zapobiegania i leczenia.

Piersi są naprawdę świat pełen ciekawostek i danych, które wykracza poza urodą, więc jeśli informować i dbać zawsze jest niezbędne do każdej kobiety w każdym wieku.