Przewodnik zakończyć związek z elegancją - Women Porady

Foto: Thinkstock

Oczywiście nikt nie chce o tym rozmawiać, ale relacje są z natury trudne do utrzymania przez dłuższy czas. Zatem szanse chłopakiem się jej były chłopak są bardzo wysokie. Więc jeśli stoją złą fazę relacji i myślenia o zerwanie ze swoim partnerem, przygotowaliśmy przewodnik, który pomoże Ci zrozumieć etapy separacji i uczy się radzić sobie z nimi bez utraty garb.

Faza 1 - okres „żałoby”

Aby zakończyć związek, to jest absolutnie normalne, aby czuć się smutny i rozczarowany: liczy się to, w jaki sposób mamy do czynienia z tych uczuć. Staraj się być otoczony przez bliskich, zwłaszcza jej przyjaciół. To izolować może wydawać się kuszącym pomysłem, ale będzie to najprostszy sposób, aby zatrzymać przypominając związek.

Jest to właściwy czas, aby uspokoić smutku robienie rzeczy dla siebie. Iść do centrum handlowego, do kina lub do salonu, oprócz zdobywania odprężyć długo pożądany są sposoby, aby utrzymać wysokie poczucie własnej wartości i nie mogą być przenoszone.

Idealnie, skupić swoją energię na siebie teraz. Robić rzeczy, które cię zadowolić, kupić rzeczy, które cię zadowolić, być z ludźmi, że cię zadowolić. Bez względu na wielkość bólu jeśli dbać o siebie, to minie szybciej.

Faza 2 - przejęcie kontroli nad sytuacją

Największą trudnością po zakończeniu jest przezwyciężenie poczucia. Wyobraź sobie ex z innymi zwykle powoduje tyle zazdrości, który jest trudny do oddzielenia poczucia miłości, rzeczywiście.

Z sieci społecznych w pełnym rozkwicie, to jest jeszcze bardziej skomplikowana, aby pozostać w niewiedzy o tym, co chłopak robi ze swoim życiem. Z tego powodu, to może być lepiej, aby usunąć go z sieci przyjaciół na Facebooku, na przykład, i unikać kontaktu lub poprosić o jego życiu, chociaż to będzie wielkie.

Ideałem jest, aby nie poniżyć drugą osobę. Przeszkadza ci z rozmów telefonicznych i wiadomości jest nie tylko nudne, to niegrzeczne. Przebacz sercu błędów, które mogą być popełnione i staram się nie myśleć o nim jako wroga. Nawet jeśli masz nadzieje powrocie do związku, śledzić swoje życie bez zależą od niego.

Faza 3 - rozwiązywanie praktycznych szczegółów

Nawet nie próbują powrócić rzeczy swoim ex, które były ze sobą, a nawet dostać swoje rzeczy, że przebywał z nim, gdy jesteś smutny i zły o tym, co się stało. Jednak, żeby zdać sobie sprawę, że czujesz się lepiej o rozpadzie, położyć ostateczny kres relacji, biorąc te postawy. Jeśli zakończenia małżeństwa, to jest czas, aby omówić w cywilizowany sposób warunki rozwodu.

Ideałem jest, aby unikać za wszelką cenę, dramatycznych scen lub słynne „budy”. Już nie są razem, ale nie mają do nienawiści - a taka sytuacja sprzyja gniew. Jeśli to możliwe, uzgodnić sposób, aby nie znaleźć go, gdy masz swoje rzeczy lub powrotu do niego. Jeśli sprawa jest nawet rozwód, starać się zrozumieć jego boku, a nie spierać o każdy grosz. Jeśli okaże się, że nie można zrozumieć, wynająć dobrego prawnika może być najlepszym wyjściem.

Faza 4 - Znalezienie nową miłość

Nie ma potrzeby - ani nie jest piękny - wyjdziesz z pierwszym przystojny, który pojawia się, żeby wykazać, że przekroczył koniec poprzedniego związku. Jednak w miarę upływu czasu, poszukują nowy partner może być wielki. Jeśli nie jesteś zainteresowany w tej chwili, w porządku. Ciesz się jednofazowe i przygotować swoje serce dla przyszłej nowej relacji.

Pamiętaj, że jest to niezwykle elegancki do czynienia z fazy separacji. Zachowaniu ich integralności fizycznej i emocjonalnej, można pokonać ten moment tak delikatnej bez ubój - i pozostawić go bardziej wydajne niż kiedykolwiek.