Terapia online jest naprawdę skuteczne? - Kobiety Porady

Foto: Thinkstock

Z pośpiechu dnia codziennego, to jest normalne, że ludzie szukają w Internecie, w jaki sposób ułatwić i jeszcze bardziej zoptymalizować czas. W tym celu spółki wszystkich segmentach, takich jak sklepy spożywcze, sklepach kosmetycznych, aptekach itp oferować usługi na zakupy za pośrednictwem komputera.

Jednak praktyka, która w coraz większym stopniu akceptowane i zdobył dużą liczbę fanów jest terapia on-line. Słyszałeś? Są to wyspecjalizowane strony internetowe, które zespół terapeutów i psychologów są w stanie usłyszeć wybuch ludzi bez konieczności być konsultacja w osoby, ponieważ jest kluczem element w terapii w biurach.

One nie muszą dojeżdżać do biura, nie są elastyczne godziny i nie ma potrzeby, aby pokazać swoją twarz do eksperta. „Jest to specjalistyczna usługa, która zapewnia poufność dla pacjenta, ale musimy trochę opieki, bo słyszałem przypadki profesjonaliści mówią, że są psycholodzy, ale nie więcej niż kłamstwo. Dlatego ludzie powinni martwić i zwrócić uwagę na kilka elementów przed decydując się na tego rodzaju konsultacji, „powiedział P.V. businesswoman że wykonane z tego typu zapytania.

Dlatego musimy dokładnie sprawdzić pochodzenie i uznanie usług, które są łączenia. „Niestety, nie istnieją żadne przepisy, które chronią użytkowników Internetu przed wszelkimi problemami internetu. Tak więc istnieje potrzeba osoby właściwie chronić siebie i sprawdzić miejsce przed przystąpieniem. Osobiście kierował moim psychologiem, aby wyszukać tylko witryn regulowane przez Radę Federalną Psychology „, mówi.

Aby zapewnić większe bezpieczeństwo osobie, strony internetowe, zaczynając od analizy agencji wydającej pieczątkę. „To uszczelnienie musi być opatrzone logo na głównej stronie witryny, a to sprawia, że ​​dana osoba zostanie odebrane przez wykwalifikowanych ekspertów. Ale jeśli nie jest jeszcze wątpić pacjenta, najlepszą rzeczą do zrobienia jest, aby skontaktować się z WPRyb „, mówi P.V ..

Jako internetowych pracach terapii

Przypadki, które są akceptowane i mogą być podjęte przez terapię internetowym są najprostsze. Najpoważniejszym, powinny być wykonywane zabiegi w gabinecie lekarskim. „Ludzie szukający zapytań, które są regulowane przez Radę Federalną Psychologii, uczyni pierwszy zarejestrować się na stronie, która zostanie zatwierdzona dopiero po analizie specjalistów. Potem kupuje kredyty dla konsultacji. Wreszcie pacjent zaplanować rozmowę, co można zrobić za pomocą tekstu lub filmu, „powiedział bizneswoman.

Ale jest wielka troska. Musimy być czujni i zawsze poszukuje wykwalifikowanych specjalistów, niezależnie od tego, która usługa łączą. „Inną możliwością jest to, że człowiek również skonsultować się z lekarzem lub psychologiem, że używany uczestniczyć tak, że wskazuje to najlepsze miejsce do odwiedzenia. To, co zrobiłem, i dał bardzo dobrze, „mówi.