flirty wskazówki dla rozwiedli - Kobiety Porady

Po zakończeniu małżeństwa lub małżeństwa common law, należy wznowić jednego życia bez obawy o bycie szczęśliwym. I po tak długim czasie z tego samego człowieka, może być nieco mylące powrotem do bycie singlem, więc listy kilka wskazówek, które pomogą Ci w tym nowym etapie życia, sprawdź.

Nie panikuj

Jest to ich pierwsze spotkanie po weselu kilka lat? Bądź spokojny, nie ma powodu do paniki. Spróbuj pracę swoją samoocenę i spróbuj poczuć chęć zaufania parady w dniu spotkania. Staraj się unikać myśli typu „Jestem brzydki” czy „jestem gruby z tym stroju” - te myśli są zabronione.

Pomyśl, na przykład, w którym kwestie mogą mieć ze sobą wspólnego i poczujesz się pewniej w tej chwili.

Nie idź do pełnej spotkaniu uprzedzeń

Jak spędziłeś trochę czasu obok kogoś innego i miał wystarczająco dużo czasu, aby spotkać się i znudzi wad tej osoby, to jest naturalne, że zaczniesz dostrzegać na początku swojej sympatii, aby dowiedzieć się, czy to ma te same wady lub innych wad nie tolerować.

Jednak to bardzo defensywna postawa może sprawić, że pre-sędzia kogoś zanim nawet wiedzieć, że człowiek lepiej i tracą w ten sposób szansę być z kimś, kto może być naprawdę ciekawe.

Więc zapomnieć o uprzedzeniach i starają się spełnić tę nową osobę bez osądzania go w pierwszym dniu.

Zobacz także: Top 20 randek w Brazylii

Zapomnieć o problemach, które miały lub mają z ex

Jedną z rzeczy, które należy unikać, aby do maksimum nie tylko pierwszy, ale za każdym spotkaniu po rozwodzie lub separacji ma być narzekają poprzedniego związku - lub jeszcze gorzej - być mówienie źle o swoim ex.

Nawet jeśli były mąż był bardzo zły na ciebie, to jest bardzo nieeleganckie i nawet przygnębiające mówić źle o drugiego człowieka, wiedząc nowego adoratora. Więc nic nie skarżą się na przeszłości.

Informacja: ani za mało, ani zbyt

Jeśli masz zamiar znowu odnosić, nie bój się mówić do posiadania dzieci i nadal mieszka trochę z jej byłym mężem. Z drugiej strony, należy unikać przesadza dając zbędnych informacji, takich jak powiedzieć, jak jej były mąż był z tobą w łóżku (znacznie mniej porównując dwa).

Poniższych wskazówek i uwolnimy się od przeszłości, można iść do przodu i można wejść w nowy związek bez angażowania boli poprzedniego związku w tym nowym. Więc idź naprzód i być szczęśliwym w swoim nowym życiu.