Przemoc emocjonalna - Porady Kobiety

Żyjemy w czasach, gdzie przemoc jest zainstalowany, nagłówki gazet pokazać tylko zdarzenia, które sprawiają, że czujemy się w pułapce na wielu sytuacjach, które wprowadzają terror, brak szacunku i inwazji praw człowieka.

Jeśli wrócimy do naszej historii, możemy zrozumieć, że te sytuacje istniały zawsze uważam, że po prostu nie były zgłaszane, bo nie mają środków komunikacji, które mamy dzisiaj, więc informacje nie rozprzestrzenia się tak szybko, jak dzisiaj.

Częstym rodzajem przemocy jest ukryty wewnątrz domach, pracy, szkoły, nawet w grupie przyjaciół: the przemoc emocjonalna.

Różne formy przemocy mogą zostać zidentyfikowane, jak słowne obelgi, krytyka, upokorzenie, dewaluacji, szykan, śmieszności, obojętność, dyskryminacji, zagrożenia, odrzucenie, poczucie winy.

Często źródłem tego przemoc jest w domu, gdy rodzice za to, że zmęczony lub zdenerwowany o jakimś zachowaniu dzieci, teraz użyć, aby mieć coś odpowiedniego, aby przejść do swoich dzieci, jak nazywają ich głupi, niekompetentny, leniwy, serię wyzwiska który ma moc, aby osiągnąć poczucie własnej wartości, a także promowanie tych dzieci, kiedy dorosną, będą powtarzać tego samego zachowania od swoich rodziców.

W innym czasie, należy dokonać miłość emocjonalny szantaż z ich dzieci, żon, dziewczyn, wpływa również na strukturę emocjonalną. Jeśli jesteś partia zostanie zdewastowany, albo nie słuchajcie mnie Nie będę cię kochać, jesteś okropny, że strój ponieważ ramię jest straszne, jego upadły biust, krótko mówiąc, jakoś agresor próbuje zdestabilizować drugiej, ograniczenie i wpływających na ich bezpieczeństwo nad sobą.

Są ciche formy agresji, jak to zwykle bywa w domu, a nawet w bezpiecznym miejscu, gdzie pobity ma sposobu, aby udowodnić to, co się dzieje. Zauważa, że ​​bardzo duża liczba poszkodowanych osób nie zdaje sobie sprawy, że są one łamane, pomimo uczucie kiepskie-i zasmucony. Celem manipulacji, niektórzy ludzie nawet wierzyć, że jakoś źle działa, jest godny takiej agresji.

Inne urządzenie, takie agresywnych ludzi Jest z dala przyjaciół tak, że jego ofiara nie ma się do kogo zwrócić, albo narzekać. Jak nie pozostawiają żadnych śladów fizycznych, stała skarg tych osób może wydawać się do ucha drugi jako nadmierne i nieuzasadnione, ponieważ często agresorem jest pokazany czuły, manipulując środowiska.

Nawet super wymóg szefa może być atak kiedy flout harmonogramy, nadmierna ilość pracy, a nawet gdy użycie niewłaściwego języka ze swoimi pracownikami.

Istotne jest, aby szukać pomocy w takich sytuacjach, a wierzcie być przestrzegane jest prawo, że wszyscy mamy, nawet w naszej rodzinie. Naucz się doceniać i nie poddają się sytuacji ciśnieniowych, umieścić opiniowanie, wybór i ustalenie limitów. Ludzie z zachowań pasywnych są korzystne cele, ponieważ nie mogą się bronić i reagować na te sytuacje czuć uciskanych.

Znajdź terapeuta w tym procesie jest bardzo ważne, ponieważ może pomóc w fortifyings poczucie własnej godności, recenzowanie przekonania, lepsze warunki oglądania, na które jest narażony, wprowadzanie zmian, a zwłaszcza obwinianie pobity tak, że ta osoba może wziąć to, co żyje, poszukuje rozwiązań i zmieniających się zachowań, więc w ten sposób nauczyć się bronić i być szczęśliwym.