Vitanol A: dermatolog wyjaśnia wszystkie swoje wątpliwości

Zdjęcie: układ rozrodczy

Jeśli cierpisz na zmarszczki, linie mimiczne, trądzik, przebarwienia skóry, a nawet rozstępów, leczenie tretynoiną może być skuteczna. Tretinoin jest retinoid wskazany w leczeniu różnych problemów skórnych i sprzedawany pod nazwą A. Vitanol

Co to jest i jak Vitanol A |

Lek jest dostępny w śmietaną i żelu i jest dermatologia profesjonalny zestaw papier, który z dwóch formuł jest najbardziej odpowiedni w danym przypadku. oilier skóry, na przykład, typowo reagują lepiej żelem.

Dermatolog Helena Zantut wyjaśnia, że ​​ten lek „jest bardzo stary, jest miejscowo kwas retinowy”, czyli należy stosować zewnętrznie i nie połykać. Mówi, że Vitanol A „poprawia drobne zmarszczki, ale muszą być stosowane z towarzyszeniem dermatologa.”

Istnieje ryzyko związane z wykorzystaniem Vitanol A?

Helen wyjaśnia, że, podobnie jak każdego innego leczenia dermatologicznego, konsultacji Professional jest niezbędna, jeśli wyniki są zadowalające. Ponadto, nie jest istotne przesadzić do stosowania, według dermatologa „[zalecane] użytego w krótkim czasie, w przeciwnym razie jest udowodnione, że [lek] można zmniejszyć przez skórę zerwania żył pająka krwi, które przenikają i Ponadto powoduje zmarszczki spowodowane stałym zapalenie spowodowane przez kwas retinowy (tretynoina) ".

Ona również wskazuje, że dawka wymaga szczególnej uwagi, tak że skóra nie jest osłabiona. „Jeśli używany przy bardzo dużych dawkach, Vitanol A mogą podrażniać, plamienia więcej, nie łuszczy się, wśród innych problemów”, mówi.

Innym czynnikiem, którego nie można pominąć jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej w trakcie leczenia. Gdy skóra jest cieńsza ze względu na kwas, tylko rezygnując tarcza może być poważny błąd, co prowadzi do urazów i oparzeń.

Gdzie kupić Vitanol A?

Vitanol A można łatwo znaleźć w każdej aptece lub drogerii, w tym Internetu. W naszych badaniach najtańsze miejsce kupić Vitanol The Onofre jest w aptece. Cena wynosi od 26.02 do R $ $ 32.82 według dawki.

Kup Vitanol teraz!

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z produktu, najpierw umówić się z dermatologiem ufasz, aby mógł ocenić swoją historię i obraz kliniczny przed ustawieniem najlepsze leczenie dla sprawy konkretnie.

Można sprawdzić pełnej informacji o The Vitanol ten link.

Korzystanie z Vitanol A?

Maść należy stosować czystą skórę nie pozostawiając śladów makijażu lub innych produktów. Aby uniknąć ciężkie reakcje skórne, ważne jest, aby używać Vitanol Tuż przed położeniem się do łóżka. Wszelkie światło naraża skórę po zastosowaniu preparatu może spowodować uszkodzenie tkanek.

Kupić w najniższej cenie!

zalecenia dermatologa powinny być przestrzegane. Niektórzy specjaliści wskazują codziennego użytku, podczas gdy inni bronić odstępach jednego dnia pomiędzy aplikacjami - i dlaczego tak ważne jest, aby przy akompaniamencie eksperta.

Jest również krytyczny usunąć produkt z mydłem (lub mydła specjalnie wyznaczonego przez profesjonalny) codziennie w godzinach porannych.