Zdjęcie: kolaż archiwalne

Zdjęcie: kolaż archiwalne

Długie długie włosy zdominowały głowy kobiet, zwłaszcza w Brazylii, gdzie zawsze była odporność na krótszym włosy. Ale teraz scenariusz zmieniło się trochę i średnie fryzury, niedaleko barki, stało się alternatywą dla zmieniać cięcie bez bardzo drastycznych zmian w wyglądzie.

Kilka VIP, modele i blogerzy również zastąpić włosy, które były w środku z tyłu, łagodniejszą cięcia na wysokości barków. Sąd otrzymał nowy wygląd i został przemianowany na długi bob, a także pojawia się jako Chanel włosów rereading.

Klasyczny krój powietrze może być na bieżąco z loków wykonanych przez lokówkę, który może również zapewnić poczucie lekkości i rozdrobnione nawet w prostych włosach, prostego efektu fal. Biorąc pod uwagę te alternatywy oferuje cięcie, widzimy wszechstronność sądu i trzyma klasę cięcia Chanel, ale bardziej aktualne.

Amerykańska gwiazda Kim Kardashian, był jeden, który zmienił długie włosy i średni cięcie popełnił duży wpływ w mediach na całym świecie. Tu, w Brazylii, aktorka i prezenterka Grazi Massafera wpłynęły wiele zastosowań cięcia w salonach kosmetycznych.

Poniżej można zobaczyć trzy główne wersje tego rodzaju żeńskiego strzyżenie wybrać, który najlepiej pasuje do rodzaju przędzy i ze swojej osobowości i preferencji:

Czytaj też: 8 bloggerów fryzury inspirować jej nowy wygląd

prosty krój

Photo: Man Repeller / Song of Style / Vintage Collage

Photo: Man Repeller / Song of Style / Vintage Collage

Fryzura z podstawą i całej długości prostej zmiękcza kształtu twarzy i zapewnia czysty i klasyczny obraz. Nawet jeśli włosy są pionowo, efekt lokówkę można odnowić ideę cięcia zapewniając większą objętość, a nawet przewody są zrywane.

Sarah hiszpański blogger, blog Vintage Collage, a Aimee zrobić Pieśń Style postawić na cięte prosto i skręcić blond wskazówki do oświetlania drutu i dać bardziej nowoczesny powietrze. Już amerykański Leandra Medine Man Repeller zachować zamki w swoim naturalnym kolorze.

Wytnij lub postrzępiony szczyt

Zdjęcie: Anna Fasano / niina Secrets / Blog Mariah

Zdjęcie: Anna Fasano / log Mariah / niina Secrets

Strzępienia włosy to rozwiązanie stosowane w celu zmniejszenia głośności i stworzyć bardziej nowoczesny wygląd. Podstawą tego cięcia może być proste, ale reszta włosów może być spiczasty, z najbardziej oznakowanych lub rozdrobnione warstw, warstwy są bardziej subtelne i włosy utrzymuje w ruchu.

Bloger Anna Fasano utrzymać warkocze szczyt, jak można wyraźnie zobaczyć warstw, jak Nina, Tajemnice niina, woli wystrzępione przewody zapewniające lekkość. Naturalnie brunetka Mariah Bernardes, Mariah Blog, na ogół stosuje się również do lokówkę dać teksturę włosów.

Już przed

Zdjęcie: układ rozrodczy

Zdjęcie: Odtwarzanie / WeHeartIt

Krój znany jako odwrócony przez długi bob lub Chanel ma swoją bazę przed włosami, w którym boki są dłuższe niż podstawa, dając dodatkowy urok do konturu twarzy. Skraju, która jest bardziej wydłużona część może być podświetlony fale świetlne wykonane przez lokówki.

Przeczytaj także: 54 hacki piękna, które uczynią Twoje życie łatwiejszym

Niektóre gwiazdy, jak Jennifer Aniston, Victoria Beckham, a także towarzystwa Olivia Palermo, która jest punktem odniesienia w świecie mody, przyłączył się do sądu i każdy dostosowany do własnych potrzeb swój własny styl. Ten model włosy zapewnia nowoczesny wygląd, ale bez utraty klasyczny charakter.

łatwe fryzury dla średnich włosów

Zobacz blogerzy tutoriale o włosy na ramieniu zrealizować możliwości, że ta długość może dostarczyć. Tutoriale pokazują, że warto inwestować w cięciu, a nawet przewody są krótsze, można jeszcze zrobić bardziej spięty fryzury na co dzień lub formalne imprezy.

Fryzura na światło dnia na dzień przez niina Tajemnic

Fryzura z opaską przez Vic Ceridono

wysoki kok przez Vic Ceridono

Koks podrinho Karola Pinheiro

Zainspirowani długimi blogerów bob

Po decyzji zmiany wizualne, to bardzo często, aby szukać odniesień w magazynach, a teraz jeszcze bardziej w blogach. W tym poszukiwaniu odniesień ważne jest, aby wziąć pod uwagę kolor, teksturę i przycinać włosy, więc nie ma żadnych przykrych niespodzianek, a nawet gorzej, rozczarowanie po cięcie.

Biorąc pod uwagę wszystko, co zostało powiedziane o tej długości włosów, które jest tak wysoka, sprawdź wybór blogerów fryzury, krajowym i międzynarodowym, dzięki czemu można zobaczyć, z którym identyfikują się z najbardziej i co włosy są bliżej Ciebie.

VivaLuxury

Fabi Santina

Chriselle Lim

Daria

van Duarte

Paula Martins

Karol Pinheiro

Przeczytaj także: 5 fryzury do zrobienia przed snem i obudzić się piękny