7 do usuwania makijażu, które masz w domu i nie wiedział - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Makijaż jest częścią codziennej rutyny piękności większości brazylijskich kobiet. Umieścić w godzinach porannych, pociąć przed snem. Prosta. Żeby było jeszcze prostsze, firmy kosmetyczne uruchomić wszystkie nowe kosmetyczne Ściągacze rok dla różnych typów obszarów twarzy i skóry.

Ale powracającym sytuacja jest kobieta śpi z dala od domu, nie biorą się do usuwania makijażu i starać makijaż wodą z mydłem, które nie tylko utrudniają proces może uszkodzić skórę twarzy. „Co gorsza przy użyciu mydła i wody przy pomocy papieru toaletowego, starając się usunąć eyeliner czy tusz do rzęs, uszkodzenia skóry i ryzyko ołowiu makijaż w oczy”, mówi dermatolog Alessandra Lombardi.

Inną alternatywą, które nie powinny być uważane jest, aby złą higienę skóry, tylko przejazdem wilgotnych chusteczek lub mydła tylko twarzy, wreszcie zaniedbując oczyszczanie i tonowanie i nawilża skórę.

Innym bardzo skazany nawyk śpi makijażu. „Pory muszą oddychać, nawet ze wszystkimi technologii: produkty mineralne; Tarcza oparta; bb krem, skóra nie powinna być „zagłuszone” przez ponad 12 godzin. Ideałem nie jest spać bez produktu na twarzy, „doradza lekarza.

Funkcja demakijażu będzie również pomaga w usuwaniu makijażu widoczne. Według Alessandra dobry produkt usuwa zanieczyszczenia, które nie są widoczne gołym okiem. „Istotne jest, aby inwestować w produkt, który rzeczywiście oczyścić skórę, te resztki makijażu doprowadzić do uszkodzenia twarzy, pogłębić problemy skórne takie jak trądzik. Tak samo ważne, aby korzystać z dobrej jakości makijażu wiedząc usunąć ten makijaż „, ostrzega.

7 wybory prezentach improwizowany Zmywacze kosmetyczne

Chociaż nie jest to zalecane przez dermatologów, istnieją substancje, które masz w domu, które mogą pomóc w usuwaniu makijażu w sytuacji ekstremalnej, w której dużo trzeba usunąć makijaż, ale bez konkretnego produktu.

7 do usuwania makijażu, które masz w domu i nie wiedział - Kobiety Tips

Foto: Thinkstock

Siedem improwizowane rozwiązania: oliwa z oliwek, olej dziecko, balsam, mleko z olejem migdałowym, intymnej mydło, szampon i odżywka dla niemowląt. Mogą one służyć jako stop-luka takim czy innym czasie, ale ekspert, żaden z nich naprawdę demaquila twarzy jak produkt profesjonalny, opracowany po wielu latach badań i testów.

  1. Oliwa z oliwek: Upić wacika w oliwie z oliwek i przejść wokół oczu. Ułatwi to usuwanie makijażu zapobiegając wysuszeniu skóry przez kolejnych praniach. Spłukać ciepłą wodą, a jeśli nadal tracić powtórzyć proces.
  2. Olej dla niemowląt: Jak oliwa z oliwek, jako oleistą postępowanie pomocy produkt w usuwaniu makijażu, zwłaszcza w obszarze oczu. Stosuje się przy pomocy bawełny i umyj twarz w sekwencji. Dla makijaż artysta i projektant brwi Torriton Taunay Luci Caldas halę improwizowaną sytuację, olej dziecko z pewnością byłoby najlepszym rozwiązaniem. „Wyroby produkowane przez skórę specjalnego dziecka nie są ścierny i nie powoduje podrażnień. Nieruchomość na bazie oleju ma moc, aby usunąć wszystkie makijaż, włącznie z produktami wodoodpornymi „zapewnia Luci.
  3. twarzy / ciało nawilżający: Krem nakładać za pomocą wacika może ułatwić wycofanie silnym makijażu oczu i rzęs. Jako demakijażu ma właściwość, twarz należy umyć, a następnie krem ​​nie może być stosowany często do tego celu.
  4. Mleko z oleju migdałowego: Ten składnik stosowany w kosmetykach może być bardzo pomocne, aby usunąć makijaż. Zanurzyć wacik w mleku, tenis krople oleju migdałowego i przejść przez całą twarz, a następnie przemyć gorącą wodą.
  5. intymnej mydła: Intymnej mydła pH najbardziej odpowiedni do oczyszczania skóry twarzy niż zwykłych mydeł. Jako zasady są alkalicznego o wartości pH pomiędzy 6 i 9, wewnętrzna średnie PH 4.4. Oczyszcza twarz bez odwodnienia skóry, ale ma elementy, które usuwają makijaż, a następnie mogą być używane razem z jednym ze składników wymienionych powyżej w celu zmaksymalizowania potencjału czyszczenia.
  6. szampon dla dzieci: Szampon Johnson są powszechnie stosowane przez kobiety jak demakijażu. Mają zrównoważone pH, są wolne od alkoholu i mydła i zastąpienie tak, mydło twarzy mieć wzór światła, neutralny i nie powoduje kłucia oka. Ale nie jest to samo do demakijażu. Podobnie jak intymnej mydła nawet jeśli używane kilka razy, szampon dziecko nie usuwa pozostałości makijażu niewidoczne gołym okiem. Tak też działa wyłącznie jako dodatek do innych podanych składników.
  7. pokosu: Makijaż artysta Luci Caldas przypomina, że ​​odżywki są również szeroko stosowane w paradach, gdy istnieje wiele wymiany składu. „W przypadkach, improwizacji, jest to doskonały wybór”, wskazuje.

Warto zauważyć, że żadne z tych rozwiązań nie powinny być stosowane w miejsce demakijażu. Pomagają w usuwaniu makijażu w sytuacjach nietypowych, gdzie nie można mieć dostęp do demakijażu, ale nie są w stanie prawidłowo oczyścić skórę. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z dermatologiem.

Test bawełna: Dowiedzieć się, czy do demakijażu jest naprawdę dobry

Chcesz wiedzieć, czy do demakijażu jest naprawdę dobry? Make test bawełny z tonikiem. Po spędzeniu usuwania makijażu, umyć i osuszyć, przechodzą tonik do twarzy - najlepiej bez alkoholu - i wychodzi czysta bawełna, produkt jest dobry.

Test ten został spopularyzowany przez propagandę mleka w Kolonii, w których bawełna z produktu usuwa zanieczyszczenia z pozornie czystą twarz.

Pomimo pracy do głębokiego oczyszczania skóry, mleko kolonii nie jest zalecany przez dermatologów. Dr Alessandra Lombardi aprobuje stosowanie produktów z alkoholem, jako kolonia mleka i mleka wzrosła, nawet dla tych, którzy mają skórę tłustą. „Alkohol osuszenie skóry, co powoduje starzenie długoterminowej. W krótkim okresie, to atakuje skórę, co z kolei, próbuje zrekompensować produkując więcej sebum, „wyjaśnia.

Piękno bloger Karen Bachini, w „Hej, w porządku?” Wykonane testy bawełna szampon do dziecka Johnson&Johnson. Sprawdź wyniki:

3 ważne kroki: Clean, dźwięk, nawilżają

Aby uzyskać naprawdę czystą skórę jest następujące podstawowe kroki codziennie: usunąć nadmiar makijażu z demakijażu, umyj twarz z łagodnym mydłem w celu usunięcia zanieczyszczeń z powierzchni skóry, przechodzą tonik, aby zrównoważyć pH skóry i wreszcie twarz specyficzny nawilżający.

Według Alessandra, ta podstawowa rutyna w połączeniu z właściwego odżywiania są wielkie tajemnice doskonałej skóry. Lekarz podkreśla, że ​​każda skóra jest przypadek i nie zawsze to produkt, który zaspokaja swojego najlepszego przyjaciela posłużą do ciebie, więc ważne jest, aby odwiedzić dermatologa przed wyborem mydeł, kremów, a nawet ochrony przeciwsłonecznej.