Foto: Thinkstock

Foto: Thinkstock

Kobieta z natury lubi dbać, ale często zapominają specyfiki ciała i użyć tylko balsam do całego ciała. Jednak niektóre części ciała jak ręce, posiadają unikalne cechy i potrzeby kremy, które są specyficzne dla tego obszaru.

Krem ręcznie, na przykład, ma zasadnicze znaczenie dla kobiet, które chcą mieć piękne dłonie i nawilżona.

„W ogóle, krem ​​do rąk stosowany nawilżają, naprawy szkód spowodowanych przez czynniki zewnętrzne i chronią skórę regionu, łącznie z uszkodzeniem słonecznym”, wyjaśnia dermatolog Szpital Adwentystów Silvestre, Daniel da Costa.

Produkt nadaje się do wszystkich kobiet, ale zgodnie z dermatologiem, którzy mają więcej kontaktów z chemikaliów i detergentów, powinien być bardzo ostrożny z rąk.

Kremy do rąk wskazane przez blogerów

Wiedząc, co blogerzy używać zawsze jest sposób, aby dowiedzieć się, które są najlepsze dostępne na rynku produkty, a także zrozumieć, jak one działają dla każdego z nich. Następnie można sprawdzić, które produkty są preferowane je i co mówią o nich.

Przeczytaj także: 3 receptur domowych nawilżające do stóp, ciała i twarzy

Super Vain - Lemon + Sage Masło do ciała i krem ​​Gourmande

Lemon + Sage Masło do ciała Bliss za $ +99,82 w Perfume Emporium | Krem Gourmande Caudalie za $ 79 w Sephora

Lemon + Sage Masło do ciała z Blizz za $ 99,82 na Perfume Emporium | Krem Gourmande Caudalie za $ 79 w Sephora

Camila Coelho, Super Vain blog, krem ​​ręka nie jest wystarczająco, a ona zawsze niesie ze sobą dwa. Jak wspomina w swoim poście, nawilżają dłonie jest niezbędna dla niej.

Produkt marki Lemon + Sage Masło do ciała Bliss to balsam nawilżający. Jego formuła nie jest specyficzna dla rąk, ale Camila Coelho używa go do tej funkcji. Zapobiega wolnymi rodnikami i łagodzi szorstka i łuszcząca się skóra.

Już Gourmande krem ​​marki Caudalie to specyficzny produkt do nawilżania rąk. W przeciwieństwie do niektórych kremach do tego obszaru, które nie pozostawiają skórę tłustą. Działa poprzez odżywia ją i działaniu anti-aging obu rąk i paznokci.

Motyle w portfelu - wytrzymałości na dłoni Salve

Ostatecznym Siła rąk Salve dla R $ 64 w Kiehl's

Ostatecznym Siła rąk Salve dla R $ 64 w Kiehl na

Krem wskazany przez motyle blogger w teki, Jéssica Flores, to Wytrzymałość ręczna Salve od Khiel jest. Jest to specyficzny produkt dla bardziej suchych rąk. Komentarze blogger w swoim stanowisku, że krem ​​ma gęstą konsystencję, ale to nie jest tłusta i szybko wchłania się przez skórę.

Dla niej produkt najfajniejsze jest to, że zapowiada się na rękę do trzech praniach i dostarcza naprawdę. Kolejną zaletą kremu do rąk ona zwraca uwagę w swoim stanowisku jest to, że tworzy film na ręce, zapobiegając skórę na utratę wilgoci.

Przeczytaj także: nawilżające do kąpieli: w jaki sposób i dlaczego z nich korzystać?

Wytrzymałość rąk Salve wciąż ma zapach eukaliptusa, który pozostawia uczucie świeżości na skórze i na wszystkie te pytania jest preferowanym balsam do rąk blogger.

Diva rzeczy - Shea Krem do rąk i Bois D'Orange Crème Sublime

Shea Krem do rąk do $ 39 w G'Occitane | Bois D'Orange Crème Sublime da Roger & Gallet por R$40,25 na Netfarma

Shea Krem do $ 39 W dniu L'Occitane | Bois D'Orange Crème Sublime Roger & Gallet dla R $ 40.25 w Netfarma

Jako Camila Coelho, Marina Fabri, rzeczy Diva blogu, ma dwa kremy ulubione rękach. Pierwszym z nich jest Shea Krem do rąk L'Occitane, że jak ona opisuje w swoim stanowisku, ma podobną konsystencję z serum z gładkiej, dobrze kwiatowe perfumy. Jego formuła, jak również masło shea, słodkich migdałów zawiera ekstrakty i miód, zmieszane z esencji jaśminu.

Ale Bois D'Orange Crème Sublime Roger & Gallet ma cytrusowy zapach i krem ​​nawilżający tekstury bardziej płynna. ma również masło z masłosza, jego skład i nie zawierają parabeny, barwniki i silikon. Zarówno jej mieć wielki wpływ na skórę, pozostawiając dłonie miękkie i są szybko wchłaniane przez skórę.

Przechodząc Blush - Hand Spa Hydrating Nice Day

Ręcznie Spa Hydrating Nice Day dla R $ 110,63 w Alessandro

Ręcznie Spa Hydrating Nice Day dla R $ 110,63 w Alessandro

Priscila Paes, biegiem Blush blog ma też swój ulubiony krem ​​do rąk. Dla niej Spa Hydrating Ręcznie Nice Day Alessandro jest najlepszy krem ​​do rąk. Krem jest bogaty w składniki odżywcze i ma wyciąg proteina perły.

Jak wyjaśniono w swoim filmie, jest to świetny produkt, ponieważ jest pod ręką, nawet po praniu. Dla Priscilli, śmietana bardzo nawilżające ręce i, mimo że kosztowny produkt, jest jedyną osobą, która może korzystać, a także daje tyle.

Przeczytaj także: nawilżająca maska ​​na twarz

Day of Beauty - Bepantol Derma Krem

Bepantol Derma Krem Bayer za $ 20.58 na Droga Raia

Bepantol Derma Krem Bayer za $ 20.58 na Droga Raia

Bepantol Derma maść to klasyczny i posiada wiele funkcji, tak, że bloger Vic Ceridono, blog Beauté Day, użyj go do nawilżają dłonie. Preparat zawiera jeden, dekspantenol prowitamina B5, który działa w regeneracji skóry, co jest bardziej uwodniony.

W swoim stanowisku, bloger stawia maść jako niezbędnego elementu w necessaire zwłaszcza podczas podróży do zimnych miejscach. Wykorzystuje maść na rękach, a także skórki stosujące przed snem.

Blog Mariah - Goumande Crème Mains et Ongles

Mains et Ongles Crème Goumande za $ 79 on Caudalie

Mains et Ongles Crème Goumande za $ 79 on Caudalie

Mariah Bernardes, Mariah Blog, najlepszy krem ​​do rąk jest Creme Mains et Ongles Goumande Caudalie. Składnik, który robi różnicę, że produkt jest polifenoli z winogron przeciwutleniacz. Formuła zawiera masło shea, olej z pestek winogron, awokado, słodkich pomarańczy i gliceryny roślinnego.

Jest niezbędna w blogger necessaire który zawsze zabiera na wycieczki, zgodnie z rachunku w poście. Dla niej, zapach kremu do rąk jest boski. Pomaga również nawilżają naskórek, gdy bloger nie może iść do salonu zrobić paznokcie.

8 kremy do rąk dla Ci już kupić

Oprócz kremów wskazanych przez blogerów, istnieje ogromna gama innych produktów dostępnych na rynku. Według dr Daniel Da Costa, poza tradycyjne kremy do uwodnienia i ochrony przeciwsłonecznej, istnieją produkty, które pomagają w odmładzaniu, wybielanie i poprawia strukturę skóry tym regionie.

Jak stwierdził dermatolog, najlepsze kremy do rąk są tacy, którzy mogą nawilżać i chronić przed światłem słonecznym. „Do innych funkcji, należy ocenić pacjenta i wybrać najlepszą role-krem potrzebę tego,” wyjaśnia.

Poniżej zobaczyć osiem kremów, każdy z jej specyfiką, można kupić już:

Krem do rąk do $ 72 w Adcos

Krem do rąk do $ 72 w Adcos

Kremowy Epidrat ręce do $ 40.12 w Panvel

Kremowy Epidrat ręce do $ 40.12 w Panvel

Ręce Cream dotknąć nieba Cukierki Vanilla za $ 17.90 na piękno Box

Ręce Cream dotknąć nieba Cukierki Vanilla za $ 17.90 na piękno Box

Odżywczy krem ​​do rąk Nivea miękkie dla R $ 12.25 w Onofre

Odżywczy krem ​​do rąk Nivea miękkie dla R $ 12.25 w Onofre

Native Cream SPA winoterapii ręcznie za $ 33.99 na Aptekarza

Native Cream SPA winoterapii ręcznie za $ 33.99 na Aptekarza

krem do rąk Figo Turcja dla US $ 13 w sprawie Phebo

krem do rąk Figo Turcja dla US $ 13 w sprawie Phebo

Wszystkich ręce nawilżające i paznokcie wazeliny dla R $ 7,92 w excercises

Wszystkich ręce nawilżające i paznokcie wazeliny dla R $ 7,92 w excercises

pulpa balsam dla Ekos ręce kakao do R $ 29,80 w sieci Natura

pulpa balsam dla Ekos ręce kakao do R $ 29,80 w sieci Natura

7 powodów, aby korzystać z nawilżający balsam na ręce

Używaj kremów do konkretnych obszarów ciała jest bardzo ważne, ponieważ mają środków, które posiadają cechy działania dla każdego regionu. Krem ręka nie jest inaczej. Sprawdź Siedem powodów, dlaczego należy rozpocząć stosując kremy dla tego regionu.

  1. opuszczają obszar bardziej uwodniony mieć konkretne środki do skóry dłoni;
  2. Większość kremów mieć ochronę przed słońcem, które jest ważne do obszaru strony;
  3. Kremy do rąk, które mają ochrony przeciwsłonecznej pomaga spowolnić starzenie się skóry w regionie;
  4. Zapobiec cieczy tracą ręki, pozostawiając je unikając odwodnione;
  5. Również zapobiec peeling skóry, pozostawiając coraz piękną rękę;
  6. Zapobiec chemikaliów z uszkodzeniem skóry dłoni;
  7. Pomaga w utrzymaniu naskórek nawilżona, unikając konieczności usunąć je co tydzień.

Wskazówki dla maksymalnego nawodnienia

Foto: Thinkstock

Foto: Thinkstock

Krem ręka może być stosowany przez kobiety, które chcą dowolnym mieć ręce piękniejsze i nawilżona. Najlepszy czas, aby zastosować go w godzinach porannych, w zależności od dermatologa i należy ponownie co dwie godziny, jeśli jest narażona na działanie promieni słonecznych, a po użyciu niektórych substancji chemicznych, takich jak detergenty.

Większość kremów i szybko wysycha, dzięki czemu nie ma potrzeby czekać na produkt, aby przebić skórę. Większość z nich nie wychodzić z wody, więc nie ma potrzeby ponownego zastosowania, gdy myjesz ręce.

Dla bardziej skutecznego działania, istnieje możliwość korzystania z rękawic, które ogrzeje swoje ręce i pomagają zwiększyć produkt. Dodać do tego typu nawodnienia raz w tygodniu, że oprócz pomagania skóra również nawilżają naskórek i paznokcie.

Krem ręka może być doskonałym sprzymierzeńcem kobiet, zwłaszcza tych z mniej rąk nawilżona. Użyj konkretne produkty dla tego obszaru, aby uzyskać lepszy wynik i zobaczyć ręce i dobrze najpiękniejsze naskórek.