Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Nie jest prawdą, że w miarę upływu lat, trzeba wydać więcej i więcej makijażu na pokrycie stare ślady ekspresji. Wręcz przeciwnie! Znacznie lepiej jest nauczyć się cenić twarz w każdym okresie życia.

Sekret podejmowania idealny makijaż dla cery dojrzałej nie mylić z boku. Równowaga między użytych produktów i miękkość kolorów stworzyć harmonijny efekt i pozostawić zaznaczone skórę lub inny trzask.

Przy odrobinie troski i uwagi z ich własnych cech i konkretnych szczegółów twarzy, można mieć pewność, że makijaż będzie mógł zostawić Ci jeszcze bardziej piękne, bez względu na wiek!

5 porad dla ekspertem do naśladowania bez strachu

Nie więcej pytań podczas stosowania makijażu skóry dojrzałej! Makijaż artysta Karolina Machado wyjaśnia pewne sztuczki, aby ustawić czas na makijaż:

 1. Wybór produktów jest bardzo ważne. Wraz z wiekiem skóra ma tendencję do trochę bardziej suche niż to było wcześniej, więc inwestować w marki, które mają czynnik nawilżający jest idealny. Unikaj bazy suchy proszek i pokrywę.
 2. szukaj również w odniesieniu do produktów, które oferują naturalny efekt lub iluminatora, aby wygładzić i rozjaśnić twarz i zminimalizować zmarszczki i głębszych fałd.
 3. W każdym wieku, obszar oko jest najcieńszy obszar twarzy, i zasługuje na szczególną uwagę! W związku z tym bardzo wizażystka wskazuje na wykorzystanie podkładu lub balsam w tym miejscu, zawsze przechodząc przed nałożeniem korektora.
 4. Jeśli chodzi o cieniu, wolą korzystać z satynowa cienie, które nie strzeli dużo. Mieniące się nieprzezroczysty i może mieć wpływ nie tak fajne w dojrzałej skórze, zwracając uwagę na zbyt słabo i zagniecenia.
 5. A jeśli lubisz ciemne szminki, nie można nie skorzystać! Karolina Machado mówi, że to mit, że pozostawia kobietę ze starszym wygląd. „Jeśli jest to zawarte w lekkiej, harmonijne i dobrze skonstruowanej kompozycji będzie elegancki z odważniejsze ślad!”

Krok po kroku: aby neutralny skóry dojrzałej

Zdjęcie: Getty Images

Zdjęcie: Getty Images

Postępując zgodnie ze wskazówkami z wizażystka Karolina Machado, nauczyć się idealny makijaż dla cery dojrzałej:

Przeczytaj także: 10 pięknych kombinacje makijażu, aby dostać się z podstawy

 1. Pierwszym krokiem, zawsze czyste i nawilżają! Umyj twarz, osuszyć i nałożyć krem ​​nawilżający do twarzy. Caprice w okolicy oczu.
 2. Po nawilżających, nadal ważne jest, aby dostać starter, który pozostawia skórę miękka i zmiękcza wygląd porów.
 3. Podstawa godzin! Zdecydować się na lekkie i gładkie - netto zwykle mają te cechy. Niektóre podstawy mają także ochrony przeciwsłonecznej i czynnik przeciw starzeniu i są dodatkowo wskazane! Stosuje się bez presji ze szczotką.
 4. Dla cer, stosować niewielkie ilości w skórze i rozprzestrzeniać dając krany lekkie palcami. To niech [gładsze wykończenie oraz jednolitą skórę.
 5. Rzęsy, warstwa maski jest zawsze mile widziane! Wybierz tusz do rzęs, który podkreśla, co wolisz (więcej objętości, dłuższe rzęsy) i przejść na górnych rzęs.
 6. Nie zapomnij o usta! Jak sprawić, by oczy były miękkie, można wybrać kolor, który najlepiej na ustach podoba. różowy i koral są bardzo dobrze i zawsze są świetnym rozwiązaniem.
 7. Wreszcie, dlaczego nie policzki corzinha? Wybierz rumieniec w odcieniach różu lub brzoskwini i spędzić trochę na policzkach. Jej makijaż jest gotowy!

tutoriale makijażu dla cery dojrzałej

Sprawdzić w praktyce, jak zrobić piękne marki stworzony specjalnie dla skóry dojrzałej:

Makijaż dla skóry dojrzałej z babcią na Ba Ferrazzo

Po spędzeniu całego nawilżający twarzy, Ba Ferrazzo pokazuje, jak pracować nad brwiami, jak również. pewna zdolność do uzupełnienia brwi jest to konieczne, ale efekt końcowy jest niesamowity!

Dzień Matki tutorialu makijaż Goes By Juliana

Matka Juliana blogger idzie nie bał się wyruszyć w niezwykłą Super makijażu! Nawet ciemne szminki i oko dobrze wyprofilowane, marka nie była ciężka i trudna do zrobienia jest średnia.

Ciemny makijaż dla cery dojrzałej, Telma Silva Castro

W tym filmie, wizażystka wykorzystuje produkty wyróżniają się specjalnie i wartość brązowe i czarne skóry. Ładny detal jest to, że wykorzystuje korektor na powiekach także na dobrej jednolitej skóry.

Zrobić dla dojrzałych kobiet Alice Salazar

Make tego filmu jest idealny dla tych, którzy chcą jaśniejszy wygląd i wyrafinowany w tym samym czasie. Sekretem jest znowu dobrze przygotować skórę, ale wygląd jest łatwe do osiągnięcia i piękne!

Przeczytaj także: Jak makijaż, by nie wyglądać jak masz na sobie makijażu

Inspiracje piękny makijaż dla cery dojrzałej

Zainspiruj przez blogerów i blogerów z matek, aby piękne marki, które pasują do Twojego stylu!dzień makijaż

dzień makijaż

Michelle Mayrink

Michelle Mayrink

Juliana Góes

Czytaj także: Naucz się robić makijaż i piękne światło

Juliana Góes

Oszust różowy

Oszust różowy

dzień makijaż

dzień makijaż

Czytaj także: Jak zbudować podstawowy zestaw do makijażu

Kupione urody

Kupione urody

Chic Producent

Chic Producent

każdy miejskich

każdy miejskich

Marcela Feitosa

Marcela Feitosa

Babaloo Makijaż

Babaloo Makijaż

niina Secrets

niina Secrets

Supervaidosa

Supervaidosa

Zrobić makijaż dla cery dojrzałej nie jest trudne, trzeba tylko dać im uwagi i nie trzymaj strach odważnych.