W trosce o cienkiej sierści - Kobiety Porady

Foto: Thinkstock

Osoby z cienkiej sierści wiedzieć, że przewody są bardziej kruche i delikatne, ale nie trzeba być słaby. W większości przypadków, meszkiem są pochodzenia genetycznego lub wynika z takich problemów jak spadek drutu.

Jak łatwo złamać i mają tendencję do wyschnięcia łatwiej podczas odbierania lub agresje chemiczny z dnia na dzień, jak słońce i zanieczyszczenia, drobne pielęgnacji włosów muszą być zdwojone.

Jednym z najważniejszych wskazówek dla tych, z cienkiej sierści nie jest ich powstania przebarwień, a także, że będą jeszcze bardziej „ralinhos”. Z drugiej strony, farby z ciemnymi, w niektórych przypadkach pomaga sprawiają wrażenie grubszych włosów. Interesujące jest także uwaga procedur chemicznych, które zmniejszają objętość przewodów, takich jak przebarwienia. Jeśli to nie jest twój cel, uciekają te zabiegi.

Opieki w czasie kąpieli

Po umyciu włosy, wybierz szampony, które są specyficzne dla danego typu włosów. Nawet pod prysznicem, zachować wielką ostrożność podczas poruszania palcami lub grzebieniem. Zrób to delikatnie klimatyzatora pomocy, stosując je na końcach.

Dermatolog Daniela Hueb przewodników: „Ideałem jest, że szampon jest krystaliczny bez wielu preparatu nawilżającego. Uniknąć kremowe szampony z nadmiaru substancji, które nawilżają i przywrócić przewody. Zdecydować się na samych szamponów do włosów cienkich i bez objętości. Najlepiej użyć trochę kosmetyk do włosów i pozostawić levinho objętości wzmocnienia. "

Jeśli włosy są już cienkie, ideałem jest, aby zadbać, aby uniknąć upadku i zapobiegają objętość włosów jest jeszcze mniejszy.

Niech drutach soltinhos bez ciężkiego aspekcie używać szamponów przeciw pozostałości co 15 dni. Jeśli tak postępowy pędzla, należy zwrócić się do fryzjera i zapytać, czy można użyć anty-odpadów, ponieważ niektóre zabiegi pochodzą z głębokiego oczyszczającego szamponu.

I nawilżają włosy?

Tak! Jedną z najważniejszych pozycji na liście z drobnymi pielęgnacji włosów jest nawodnienie, które muszą być wykonywane co 15 dni. Produkty z keratyną, masło shea i olej owoce są świetne dla utrzymania silnych i odpornych na przewody.

Co z suszarki i żelazka?

Aby użyć suszarki ustawić urządzenie w niezbyt wysokich temperaturach. Zacznij zawsze suszenie przewody korzeń do końcówek, zachowując suszarki co najmniej trzy centymetry od głowy.

Nie zapomnij zastosować osłonę termiczną, aby zapobiec ciepła suszarki drutów Kubek uczesać uważnie zanim wyschnie to, aby zapobiec jego splątania. W przypadku żelaza, używać go tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne i jeśli modelować końce z płyty, uszczelnić je z odrobiną oleju arganowego.

sploty nigdy!

Istotnym troska o zdrowie i piękno sierści jest utrzymanie go z nami. cienkiej sierści splątane, a zatem można łatwo złamać. Aby temu zapobiec, oto kilka środków ostrożności:

  • Unikaj pozostawiania włosy na wietrze, posiadają częściowo lub całkowicie;
  • Nie spać luźne włosy, bezpieczny z bardzo puszysty elastyczna lub zrobić trochę ciasny warkocz (nie z okazji też);
  • Zawsze uczesać bardzo ostrożnie, unikając zmusić grzebień do rozwikłania;
  • Użyj sprayu z ostrożnością, ponieważ w ogóle, produkt wysycha i może opuścić włosy z nas jeszcze trudniej podjąć.

Sztuczki, aby nadać objętość do włosów cienkich

Jeśli twoje włosy są cienkie i ma małą objętość, a nie jak to więc nie martw się, za pomocą kilku sztuczek można nawet zostawić najbardziej mocny przewody chuda.

mus: Mus jest wielkim sojusznikiem dla tych, którzy chcą dać objętość włosów. Stosuje się do włosów nadal mokre i suche przewodów w suszarce z głowicą skierowaną w dół. Rezultatem jest subtelna, ale pomaga dać ciała na włosy.

Loki + Spray: Ta wskazówka jest dla tych, którzy chcą diva włosy. Zrobić loki z płaskim żelazem lub lokówki z. Po wykonaniu każdego klastra, zastosować spray tuż przed wyjazdem do następnego zamka. Na koniec, przekaż pędzla lekko zamków i widać, że będą one bardzo obszerne.

Proszek modelarz + czub: Jeśli uważasz, że twoje włosy są bardzo „murchinho”, to końcówka jest dla ciebie. Zastosuj modelarz proszek do korzenia włosa i uczynić ruchy palcami do „windy” korzenia włosa. Następnie oddzielić blokady na skraju aby kępka, trochę grzebień z tyłu w kierunku korzenia, ale robić to ostrożnie, tak aby nie zawstydzić wiele. Załączyć blokadę z powrotem, tworząc kępka i użyć dwie skrzyżowane zaciski trzymać knot w miejscu.

Produkty dla włosów cienkich

Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami dla drobnych produktów do włosów, które można wykorzystać, aby utrzymać pięknych i zdrowych przewodów. Niektóre marki, które mają konkretne produkty do włosów cienkich są Tigi (linia B) Głowa (Schwarzkopf Osis + linia), Joico, John Frieda, Senscience i Vizcaya (linia Botanique).

Według producenta, maska ​​głęboko nawilża przewody pozostawiając je do 5 razy bardziej miękki i giętki. Preparat zawiera kompleks keratyny makadamia białko pszenicy. R $ 32.90 (250g) w sklepie internetowym Beauty internetowej.

Szamponu działa wzmacniające włosy, w swojej strukturze, od korzenia do czubka. Dzięki regeneracji włókien, włosy nabiera kształtów i staje się bardziej pełny, a jej efekt jest długotrwały. R $ +106,90 (250ml) w sklepie internetowym Beauty kobiety.

Produkt zawiera szampon combo bez soli, odżywka i spray, aby dodać objętości. Nadaje się do sierści, z 3 pozycji obiecują większą objętość naturalnie, zgodnie z zaleceniami producenta. R $ 50.90 (kit) ze sklepu internetowego Beauty internetowej.

Jest ulubieńcem znanego lakieru do włosów Marcos Proença. Bloger Bia (BIA ustalenia) zostały przerzedzone włosy i zaleca produkt. Niestety spray jest trudno znaleźć w brazylijskich sklepach, ale można kupić poza Brazylią lub importowane sklepów kosmetycznych i profesjonalnych produktów do użytku. $ Godziny 15.00 w sklepie internetowym ULTA Beauty (nie w Brazylii).

Według informacji producenta, produkt obejmuje przewody zwiększając objętość od nasady do końcówek, oprócz wytrzymać nawet wilgoć. R $ 66,90 (212 g) w sklepie internetowym Beauty internetowej.

Mus formowania zawiera witaminy A, C i E, białko roślinne, białko jedwabiu i pantenolem. Białko pszenicy zawarte w produkcie przyczynia się do nadawania długotrwałej objętości, bez wpływu na elastyczność przewodów. R $ 133.00 w sklepie Sephora w Internecie.

Kurz, zwycięzca Best New Product za rok 2008 w kategorii włosy Twoje włosy, nadaje matowy efekt i pozwala na tworzenie fryzury z objętości, w zależności od producenta. R $ +172,98 w sklepie internetowym Beauty Store.

Produkt promować nadać włosom gładką konsystencję i natychmiastowy głośności bez utraty przewody ruchu. R $ 88,90 (15g) ze sklepu internetowego Beauty internetowej.

Dzięki łagodnej formule, to daje dodatkową objętość sprayu we włosach nie pozostawiając im lepką aspekt i działa szczególnie blisko korzenia. Włosy są pełne i mocny. R $ 67,78 (250ml) w sklepie internetowym Capillos.

To leave-in jest przeznaczony do włosów cienkich lub utraty gęstości i gęstości, aby zapewnić organizmowi włosy. Działa także nawilża skórę głowy i fortalecento strukturze drucianej. R $ 98.00 (150ml) w sklepie internetowym Paty Cosmetics.

Czy korzystal z tych produktów do włosów cienkich? Jeśli tak, zostaw swoją opinię i powiedzieć swoje doświadczenie w komentarzach.

Kawałki i fryzury gwiazd, którzy przerzedzenie włosów

Redukcje, które pomagają dodać objętości do cienkich drutów są warstwowe cięcia i krótkie włosy jako lżejsze są łatwiejsze do modelowania. długie, proste cięcia pomóc dać przerzedzenie włosów drukiem.

Jeśli chodzi o fryzury, nadużywanie lokówkę i korzystać z cudów spraye, pianki i tuczników post jest atutem słynny objętości drobnych nitek. Sprawdź galerii wybór inspiracji dla Ciebie:

W trosce o cienkiej sierści - Kobiety Porady

Deborah Secco. Zdjęcie: układ rozrodczy

W trosce o cienkiej sierści - Kobiety Porady

Eliana. Zdjęcie: układ rozrodczy

W trosce o cienkiej sierści - Kobiety Porady

Mariana Ximenes. Zdjęcie: układ rozrodczy

W trosce o cienkiej sierści - Kobiety Porady

Blogger Bia Perotti (Ustalenia BIA). Zdjęcie: układ rozrodczy

W trosce o cienkiej sierści - Kobiety Porady

Blogger Lu Ferreira (Chata Kalosze). Zdjęcie: układ rozrodczy

W trosce o cienkiej sierści - Kobiety Porady

Julia Petit. Zdjęcie: układ rozrodczy