Stałe rzęs - Kobiety Porady

Wiele kobiet lubi, aby podświetlić wygląd pozostawiając rzęsy dłużej i nieporęczne. Tak, że pozostają one w tym względzie, że warto trochę pomoc Zalotka, tusz do rzęs, kredki i nawet fałszywych rzęs. Ale cały ten rytuał mieć najpiękniejsze rzęsy, biorąc zaledwie kilka minut każdego dnia.

Aby ułatwić życie dla kobiet, został stworzony trwałe rzęsy. Technika nie wydłużać fiozinhos ale pozostawia rzęsy w tym samym celu lokówki, dając ostry zakręt w sposób naturalny. Stałe wzmacnia również kolor rzęs, pozostawiając bardziej kobiecy i wyrazisty wygląd.

Jako stały rzęs jest zrobione?

trwałe rzęsy technika Jest to szczególnie korzystne dla tych, którzy mają proste rzęsy. Proces jest bezbolesny i trwa około półtorej godziny.

Aby wykonać trwałe rzęsy, Pierwszym krokiem jest, aby oczyścić okolice oczu. Następnie nałożyć klej określa bardzo blisko nasady rzęs i umieszcza się małą rolkę. Jest to „mini bob”, podobny do tych stosowanych we włosach, umieścić na powieki z konkretnym żelu do stałego dawania włosów zakrzywione wpływ na rzęsy.

Po upływie 15 minut stały żel usunięto i rzęs otrzymać ciecz zobojętniający. Po raz drugi w domu, stosuje się farby krem ​​ochronny na powiek i rzęs są barwione czarny dać efekt rzęs maski. Po odczekaniu kilku minut i usunąć farbę, rzęsy są szczotkowane.

Efekt trwałego rzęs trwa do dwóch miesięcy i nie ma żadnych ograniczeń co do stosowania innych kosmetyków wokół oczu.