kawior paznokcie krok po kroku - Women Porady

Zdjęcie: Kobieta Porady

Czy kiedykolwiek słyszał o kawior na paznokciach? Jest to materiał używany do dekoracji paznokci kawioru. To małe kulki o różnych kolorach i fakturach, co do przyłączenia się paznokcie mają wyglądać kawioru.

Istnieje kilka sposobów, aby uczynić tę technikę. Wolimy korzystać z jedyną córką tendencję do stosowania kawioru paznokcie, a także wystrój jest bardziej dyskretny. Wybraliśmy kolory ciemnoszary i czarnej emalii, klasycznym połączeniu który wygląda dobrze dla wszystkich kobiet.

Aby techniki dekoracji kawior paznokci, trzeba będzie trochę garnek kawioru do paznokci (średnia cena R $ +4,00 POT) i dwa różne kolory kremowe szkliwo.

Jeśli nie znaleźć kawior ozdobić paznokcie w sklepach kosmetycznych twojego miasta, można zrobić tak jak my i kupić online w sklepach internetowych kosmetycznych.

Zdecydowaliśmy się na Jackie Impala (cena średnia R $ 3,00) do emaliowania wszystkie paznokcie i czarnej bielizny Revlon (średnia cena od R $ 19,00) za jedyne dziecko na palcu.

Konieczne jest również bezbarwny baza, spodek lub kawałek papieru, bawełny, kijem i zmywacz do paznokci. Te materiały są łatwo znaleźć w sklepach kosmetycznych, aptekach i supermarketach. Sprawdź kawior mamy wyboru i glazury używamy zastosować technikę.

kawior paznokcie krok po kroku - Women Porady

Pierwszym krokiem jest zastosowanie dwóch warstw emalii zdecydowali się wykorzystać większość paznokci, z wyjątkiem jedynego dziecka. Następnie przejdź do dwóch warstwach szkliwa jedyne dziecko na palcu i wytrzeć nadmiar z kijem bawełny i acetonu.

Następnie nałożyć grubą warstwę bezbarwnego opartego jedynaka i grać piłki kawioru aż paznokci jest całkowicie pokryta.

kawior paznokcie krok po kroku - Women Porady

Zastosuj kulki sam gdzie istnieją luki. Do zapewnienia ustanowienia swojej dekoracji jest niezbędne do korzystania z palcem delikatnie nacisnąć kulki pod szkliwem. Ten krok jest ważny dla kawioru opartej na paznokciach. Aplikacja jest podobna do paznokci aksamitu.

kawior paznokcie krok po kroku - Women Porady

Aby zakończyć paznokcie kawior, oczyścić ekscesy i poczekać do całkowitego wysuszenia. Warstwa wierzchnia może być stosowana tylko na czubkach paznokci, jak mini Francesinha zwiększenia trwałości wystroju.

kawior paznokcie krok po kroku - Women Porady

Sprawdź poniższy film wyjaśniający z krok po kroku jak zrobić paznokcie kawior i zrobić sobie z kawioru zdobienia paznokci na każdym palcu, czy tylko jedynym dzieckiem w kolorach do wyboru.