Poznaj Zerona - Women Porady

Zerona to kolejna innowacja w terapii dla tych, którzy chcą wyeliminować tłuszcze bez przeprowadzania inwazyjnych zabiegów, takich jak liposukcja i chirurgii plastycznej.

Proces jest bezbolesny, odbywa się za pomocą lasera do upłynnienia tablice tłuszczowych wewnątrz komórek. Po pewnym czasie, ciało kończy się odrzuceniem tego tłuszczu. Zerona Jest wskazany dla osób cierpiących na otyłość, ale może to być wykorzystywane do celów kosmetycznych w celu zmniejszenia środków i usunąć niektóre zlokalizowaną niechcianego tłuszczu.

Badania wykonane z urządzeniem wykazały średnią redukcję o 2,5 cm, a długość obwodu brzucha, pasa i ud 2 cm po dwóch tygodniach stosowania. W niektórych ochotników zmniejszenie osiągnięte zmierzyć w tym samym obszarze 10 cm.

Jednak, podobnie jak liposukcja, leczenie Zerona Trzeba zachować szczególną ostrożność, tak aby jego wynik jest trwały. Nie ma sensu do zastosowań z laserem i utrzymać złe nawyki żywieniowe. usuwanie tłuszczów musi towarzyszyć edukacji żywieniowej i regularne ćwiczenia wskazanym przez profesjonalistę.

Zerona laser sam może mieć zadowalające efekty, ale jeśli dana osoba nie zmienisz pielęgnacji ciała, może skończyć się wprowadzenie na wadze ponownie, konieczności poddania nową procedurę.