Zdjęcie: Odtwarzanie / Camila Coelho

Zdjęcie: Odtwarzanie / Camila Coelho

Kto mógłby sobie wyobrazić, że łyżka, to narzędzie, które jest już tak przydatne w kuchni, może również pomóc w godzinie makijażu? Istnieje kilka sztuczek urody za pomocą łyżki i może pozostawić czas na zastosowanie o wiele łatwiejsze i praktyczne.

Niektóre klasyczne problemy w czasie stosowania produktów sprawiają można łatwo skorygować za pomocą łyżki. Na przykład wiadomo, kiedy tusz pozostawia pełen marmurów rzęs i powiek terenu tuż przy momentu zakończenia stosowania i miga? Jest to jedna z sytuacji, które mogą znaleźć zastosowanie łyżką.

Zamiast wskazówek makijażu były dziewczyny, które kochają makijaż i oczywiście specjalizującej się w temacie znaleźli te sztuczki. Przekazując produkty często są obserwowane problemy i myśli twórczych rozwiązań dla nich.

Sprawdź niektóre z możliwych zastosowań łyżeczką w piękności:

1. Kontury

Odtwarzanie / Carly Cardellino

Zdjęcie: Odtwarzanie / Carly Cardellino

Łyżka może skończyć się z trudnościami nakreślonego stylu kotka. Przytknij łyżką w dół na zewnętrznym kąciku oka, tworząc linię w kierunku brwi. To po prostu będzie dobry eyeliner w pobliżu linii i zakończyć śladu po oczach.

Przeczytaj także: 10 sztuczek piękno łatwe trzeba wiedzieć

2. Przejdź mascara bez smug

Odtwarzanie / AsahiSasaki

Zdjęcie: Odtwarzanie / AsahiSasaki

Aby zapobiec mascara być gromadzone w twoich rzęs (pozostawiając kulki, na przykład) i biegnie zacieranie powieki, włożyć łyżkę powyżej linii rzęs w czasie stosowania maski. Każdy nadmiar jest na łyżkę i uczynić jest doskonały.

3. Zmniejszenie cienie

Odtwarzanie / Cosmopolitan

Zdjęcie: Odtwarzanie / Cosmopolitan

Aby złagodzić zmęczenie wypowiedzi i opuchnięte oczy obudzić, umieścić dwie łyżki w lodówce przed snem. W godzinach porannych, podejmują łyżki i przejść do tyłu je w cienie, wewnętrznego kącika w kierunku zewnętrznego kącika oka. Scoop lodów pomaga podjąć fioletowy i ciemny wygląd cienie i zrobić ten ruch pomaga spuścić płyn nagromadzony w worki pod oczami.

3. Pozostawić bardziej wygięte rzęsy

Odtwarzanie / Michelle Phan

Zdjęcie: Odtwarzanie / Michelle Phan

W przypadku braku zalotki, łyżka może również pomóc, aby rzęsy trochę podniesione. Dociskając je do przodu łyżką i trzymać go między kciukiem przez kilka sekund. Zakończyć wygląd z tuszu do rzęs. Rezultatem jest bardziej wyrazisty wygląd.

4. Aby zminimalizować zmarszczki

Odtwarzanie / Meredith Vieira

Zdjęcie: Odtwarzanie / Meredith Vieira

Przed nałożeniem makijażu, włożyć łyżkę w lodówce. Zamrażać i czekać, z tyłu, prostujcie ruchy na czole, oczy zewnętrznego narożnika, policzkach i na obszarach, gdzie trzeba widocznych zmarszczek. To sprawi, że ich wygląd staje się dużo gładsza. Przy zastosowaniu zasady, że nie będzie się marszczyć i nie zdobędzie jeszcze więcej zmarszczek.

5. Zrób swój własny kolor szminki

Odtwarzanie / Michelle Phan

Zdjęcie: Odtwarzanie / Michelle Phan

Można zmieszać dwa kolory szminki i zrobić swój własny ton! Wytnij dwa małe kawałki szminki, które chcą, aby wymieszać i umieścić je na łyżce. Wziąć zapalniczkę i podgrzewać tył łyżką (jak garnek na ogniu).

Odtwarzanie / Michelle Phan

Zdjęcie: Odtwarzanie / Michelle Phan

Te pomadki stopi, a można je mieszać z wykałaczką. Gdy mieszanina jest gotowa, składa się w przypadku na soczewce kontaktowej albo w małej komory. Ostudzić i jej nowa szminka jest gotowy do zastosowania (palcami lub za pomocą pędzla.

Z tych sekretów urody udziałem łyżką, makijaż rutynowych ma wszystko, aby być o wiele łatwiejsze i przyjemne!