Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Thássia Naves

Światła są dobrymi sojusznikami dla kobiet, które chcą dać wizualny zmienione bez dotykania długość. Jednak niektóre kobiety Brunetki są wątpliwości, czy światła są dobrym sposobem, aby przejść. Czy kombajnów? To będzie tak dużo psuje druty? Światła zrobić jakiego klucza? Są to niektóre z pytań, że brunetki kobiety mają czas na decyzję w sprawie pasm.

Znani jako Bruna Marquezine, Fernanda Paes Leme i Sabrina Sato dołączył światła i oczyścił swoje przewody. Bezpieczniki pomóc oświetlić twarze i dać złamany w tonie włosów i zapewniają zmianę wizualną.

Brunetki z oświetleniem połączyć?

Do fryzjera i kolorysty, Marques de Paula, światła do ciemnych kobiet połączyć tak. „Ponieważ nie ma spójności w barwach wybranych do zamków,” wierzy. Chodzi o to, że zamki są zawsze najbardziej naturalny możliwe. „Oznacza to, że bez tworzenia śladów na włosach, więc nie ma utrzymanie uzależnienia”, wyjaśnia kolorysty.

Co do fryzjera Nilceia rock Coiffeur, Sandra Santanna, brunetki kobiety, które chcą świateł powinien zwrócić uwagę na kilka szczegółów, tak aby nitki dopasować do odcienia skóry. „Jeśli ona ma bardziej żółtawe, złoty (ciepły) tone łączy tak.” Światła na ton miodu, Kalifornijska, ombre włosy i włosy mroczny są dobrymi rozwiązaniami. „Miód Tom nigdy się nie zestarzeje, bo szary”, powiedział fryzjer.

Oprócz dbania o szarej tonacji, ważne jest, aby uważać, aby nie przesadzić w światłach i kończy się utratą możliwości ciemny kobieta jest. „Brunetki kiedy szukając mnie zapytać blask dla włosów bez utraty jego naturalność, ale wzmocnić to, co jest już piękne”, mówi Marques de Paula.

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Supervaidosa

Rodzaje świateł pasujących brunetki

Wraz z rozwojem techniki, dziś kobiety mogą wybrać kilka sposobów zrobienia światła. Od tych, którzy opuszczają najwięcej światła w dowodach jeszcze bardziej dyskretny technik, które oświetlają tylko przewody.

Po pierwsze, istnieje subtelna różnica między oświetlenie, zamki i refleksji. Światła są procesem zmienić odcień tylko niewielką część włosa, pozostawiając naturalne przędze, jak również. Ponieważ odbicie zawiera większą liczbę przewodów i powoduje bardziej zauważalny efekt. Wśród procesów, zamki są te, które opuszczają najbardziej oznaczone przewody i dać jasny wygląd włosów.

Sprawdź 4 główne techniki, aby te procesy:

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety PoradyMorena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Kalifornijska Drude Priscilla; ombre (lub lekko Kalifornii) sekrety bloger Niina; ombre blokuje z blogger Luiza Accorsi i ponurym blogger Camila Coutinho wykonane przez Marcos Proença

Kalifornijska: Jest to technika, która marka więcej porad, ich wyczyszczenie. Zainspirowany przez surferów, zamki Kalifornia stała się popularna po wielu znanych dołączyć technikę.

Ombre włosów: chodzi o to, aby pozostawić włosy zacienionym wygląd zwłaszcza na końcach. Różnica polega na tym, że kalifornijskie ombre tworzy gradient z drutów, nie są tak oznaczone.

knoty: Jest to jeden z najczęściej stosowanych technik, już dość popularne i znane od dawna. Małe kosmyki włosów są malowane od nasady do czubka, pozostawiając dobrze oznakowanych przewodów i rozliczeń dużo włosów.

Mroczny włosów: Jest to najnowsza technika wytwarzania światła. Pomysł pochodzi z ombre włosy, ale wynik wydaje się być bardziej miękkie. Dzięki technice, wybielanie jest bardzo zbliżone do pierwotnego odcieniach włosów, tworząc rozproszoną i bardzo naturalny wygląd.

Opieki przed i po

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na jakiś opieki przed oddanie do światła. „Dobre nawodnienie odżywiają drutu, keratyna oparte, na tydzień przed światłami wzmocnić włosy jak farba spowoduje to przełamać,” radzi Sandra. Inne wskazówki, podane przez kolorysty Marques de Paula, to: zawsze stosować szampon i odżywkę i dobrej jakości, który jest odpowiedni dla twojego typu włosów i odżywiają włosy co tydzień z niektórych produktów i dobrej jakości.

Dokonując nici, opieka musi kontynuować przewodów. „Ponieważ klient ma już takiej opieki z włosami przed dokonaniem światła, tylko ciągłość jak to było”, powtarza Marques de Paula. Colorist wyjaśnia, że ​​najczęściej, światła są wykonane tylko z kolorystyką i nie wymaga użycia bielenie, który zmniejsza uszkodzenia włosów.

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych produktów do brunetek, którzy mają lub będą miały, Światła:

Zestaw Rodrigo Cintra do włosów z refleksji i światła dla R $ 97,70 w Beauty Web

Zestaw Rodrigo Cintra do włosów z refleksji i światła dla R $ 97,70 w Beauty Web

Color Care Szampon Keune za $ 64 w Sephora

Color Care Szampon Keune za $ 64 w Sephora

Odżywka do włosów farbowanych lub Bleach Blonde świeci dla R $ 42.80 podczas sezonu kosmetyki

Odżywka do włosów farbowanych lub Bleach Blonde świeci dla R $ 42.80 podczas sezonu kosmetyki

Zestaw Native SPA włosy nawilżona przez R $ 81,97 w Aptekarz

Zestaw Native SPA włosy nawilżona przez R $ 81,97 w Aptekarz

uwodnienie maska ​​farbowanych włosów L'oréal por R$122 na Belezza

nawilżające maski do włosów farbowanych L'Oreal za $ 122 w Belezza

Barwnik Schwarzkopf Igora za $ 19.90 na piękno Box

Barwnik Schwarzkopf Igora za $ 19.90 na piękno Box

Krem do grzebienia podkreśla kolor $ 21.90 w Eudora

Krem do grzebienia podkreśla kolor $ 21.90 w Eudora

Serum Nutri Aktywny dla R $ 77 w Adcos

Serum Nutri Aktywny dla R $ 77 w Adcos

3 wskazówki Złoto dla brunetek ze światłami

Cenić światła, fryzjerzy dał kilka wskazówek dla brunetek:

  1. Dla każdego typu światła, jest cięcie, które spada lepiej. Jednak dla tych, którzy chcą trafić bez wątpliwości, końcówka jest postawić w spiczasty.
  2. O odcieni światła, widok nie jest przymusem. Dla Sandra Żółtawa tony są najbardziej zalecana. Jednak kobiety, które mają czarne włosy mogą preferują odcienie czerwieni, jako „czarne włosy otwarty lepiej czerwony”, powiedział fryzjer.
  3. Jeśli chodzi o Paula Marques, nie powinny być stosowane te dźwięki. Brunetki powinny preferują miękkie tony czerwonawe. „Proponuję miód odcienie brązu, koniak brązowy i spalony karmel”.

Co ludzie znajdują brunetki ze światłami?

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Catarina Cunha

Wiedząc to, co ludzie myślą o wyborach do włosów kobiet jest zgadywać, bo najczęściej nawet nie zauważą zmiany, prawda? Niektórzy ludzie oddali swoje opinie na temat brunetka ze światłami, czy im się podoba?

Większość z nich powiedziała, że ​​tak. Bruno Sampaio, 25, brunetki ze światłami wyglądają lepiej, jednak zwykle nie zauważyć wiele zmian we włosach kobiet. „Tylko wtedy, gdy zmiana jest bardzo duży, ale z reguły nie”.

Bruno Jareta, 26, zgadza się z jego imiennik, a także lubi brunetki, które sprawiają, światła, ale ceni sobie naturalny odcień bezpieczników. „Kiedy nie bardzo mocny, myślę, że piękne,” mówi. Ale gdy zapytałem, czy spostrzega czas, że kobieta zmienia włosy, odpowiedź jest taka, że ​​my również zauważyć, gdy zmiana jest radykalna. „Naprawa subtelny kiedy się źle. Kiedy to jest dobre, to wydaje się, że był to włosy naturalnie, nie rozumieją, a powiedz mi, nie pamiętam poprzedniego „dodaje.

Kolejny, który lubi brunetka ze światłami jest Felipe Toledo, 23. „Myślę, że są interesujące.” I dla niego, subtelne zmiany również nie są zauważalne. „Kiedy wyciąć kilka palce czasami nie rozumieją, ale kiedy zmienić kolor, styl, to tak. Najczęściej zdaję sobie sprawę. "

Kto lubi też światła, ale bez przesady jest Juliano Sousa, 24. „Myślę, że światła są zimne, kiedy nie w nadmiarze. silne światło czasami nieco przesadzone. „Na zauważać zmiany, powiedział, że naprawy. „Naprawić włosy, ponieważ jest to jeden z punktów, który najbardziej uderza mnie nie kobietę. Myślę, szczególnie, że włosy to wielkie dobro żeński karta powitanie, „mówi.

Już Leandro Arantes, 25, nie lubi ciemne kobiet ze światłami. „Nie podoba mi się, myślę, że trochę modą”, zauważa. Nie jest również zauważyć zmiany. „Raczej nie, tylko jeśli jest to bardzo istotna zmiana”, dodaje.

Kolejny, który preferuje naturalne brunetki, bez świateł, to Bruno Bircol od 23 lat. Ale on nie zauważył zmiany. „Ale to zależy od prawego zmiana? Jeśli długie włosy raspadinho stylu Ronaldinho, to łatwo zauważyć, „żartuje.

Prawy x źle

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Modices

Dokonując światła i wymyślić kilka pytań, nie popełniania błędów, fryzjerzy dał kilka wskazówek:

  • Wystarczy zrobić światła, gdy ich przewody są zdrowe. Jeśli masz jakiś proces chemiczny i uszkodzone włosy, poczekać aż przewody są znowu zdrowe.
  • Zawsze należy stosować szampony i odżywki nadaje się do włosów farbowanych, pomaga utrzymać je nawilżona i zdrowa i gwarantuje, że kolor trwa dłużej zanikać.
  • Retusz światła zależy od zastosowanej techniki. Im bardziej naturalne i płynne za efekt, tym mniej potrzeba dotykać się, co pomaga w utrzymaniu zdrowia przewodów.
  • Dbać o szarych barwach, które mogą Wiek brunetki kobiety, którzy robią te światła.
  • Zawsze uważać, aby nie utracić naturalny wygląd brunetka, zmieniając tonu swoich kabli. Więc zawsze preferują bardziej naturalne światło i kolory bliżej swoich kabli.

Światła są idealne dla brunetek, aby zmienić wygląd tych, którzy są zmęczeni identyczność. Stosując technikę i odpowiedni odcień na włosach i dostosowanie do rodzaju skóry, brunetki ze światłami są hitem i gwarantują sukces wśród wszystkich.

Zainspiruj: Brunetki blogerów ze światłami

Poniżej sekwencji zdjęć blogerów, które są brązowe i wybrali do światła, aby inspirować i wybrać najlepszą metodę i najlepszy odcień dla swoich wątków:

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Das Guimarães


Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Lala Rudge

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Catarina Cunha

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Lalá Noleto

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Rayza Nicácio

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Betty

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Thássia

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Głupie Dziewczyny

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Wystrój i Wysokie obcasy

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Blog Katarzyna

Morena ze światłami: idealne połączenie zmienić wygląd - Kobiety Porady

Zdjęcie: Odtwarzanie / Moda Hall

Jak świeci w domu

Jeśli chcesz się światła, ale nie może inwestować w salonie, nauczyć się techniki z filmów poniżej i wykonać samodzielnie. Ale pamiętaj: każda procedura radykalnych zmian w włosów może być ryzykowne. Zawsze zalecane jest, aby robić te zabiegi w salonie kosmetycznym z wyspecjalizowanego personelu.