zmniejszenie pasma: Naucz technika, która eliminuje tłuszcz jest wykonany - Kobiety Porady

Foto: Thinkstock

Bez względu na porę roku, większość kobiet chce być zawsze z ciałem kształt i nie poddawaj się szuka zabiegów estetycznych, które mogą pomóc w dążeniu do swoich celów. Jest w tym kontekście, że wezwanie zmniejszenie bandaż ma dość opracowanego uwagę, obiecując zmniejszenie więcej niż trzy centymetry środka w jednej sesji.

Sposób umożliwia wykorzystanie specyficznych żele - zwykle stosowanych w brzuchu - gazów w ciągłej taśmy (bandaż) obejmujące powierzchnię ciała pacjenta. Można to zrobić poprzez Krioterapia (Cold bandaże) lub ciepłem (gorącej bandaż), a w obu przypadkach, to jest, aby promować lipolizę (rozpad komórek tłuszczowych adipocyty), pomagając w ten sposób środki redukujące.

Jednak w opinii większości specjalistów, jest zimno bandaż która przyniosła bardzo dobre rezultaty, przyczyniając się nawet leczyć zwiotczenie ze względu na tonację skóry. Poniżej można zobaczyć wszystkie informacje na temat tej procedury, która pomogła wielu kobietom zdobyć pożądany ciało.

zimno bandaż lub krioterapia

„Zimny ​​bandaż składa stosując żel crioterapêutico określonego obszaru organizmu kobiety, w kolejności, jest owinięty taśmą, w kierunku limfatycznego, przez około 30 minut”, przy czym Rafaella Felix fizyczne terapeuta, specjalista Dermatologia rehabilitacja funkcjonalna.

Jak wyjaśnił fizjoterapeuty Caroline Uruchomienie tej procedury nastąpi stymulacja termogenezy i uwalnianie noradrenaliny. „Pacjent mimowolny stężenia do wytwarzania ciepła i jest mięśni termogenezy. Przy ekspozycji na zimno, główne substraty utlenione są kwasy tłuszczowe uwolnione ze złóż w tkance tłuszczowej, powodując wygięcie zużycia energii i lipolityczne reakcji, czyli rozpad tłuszczu, wzrost „mówi profesjonalny, który specjalizuje się w Dermatologia fizjoterapii funkcjonalnej.

Skuteczność leczenia

„Bandaż jest ważnym sojusznikiem w środkach redukcji, ale wykazuje lepsze rezultaty w połączeniu z traditonal masaże lub drenaż limfatyczny w wybranym obszarze ciała - które zwiększają krążenie i stymulują lipolizę”, mówi Rafaella Félix.

Liczba wniosków

Według Caroline fizjoterapeuty, zabieg można wykonać do trzech razy w tygodniu, najlepiej po kształtowaniu drenaż limfatyczny związany do lepszego efektu w zmniejszaniu środków.

„Wpływ zimna na organizm i trwa dwie godziny, w tym czasie, nie powinno być wykonane aktywności fizycznej. Po tym okresie, to dobrze zrobić, ponieważ organizm wykorzystuje kwas tłuszczowy, który nie został użyty, „dodaje profesjonalny.

Przeciwwskazania

Według Caroline fizjoterapii, przeciwwskazań „pacjenci z zmian sercowo-naczyniowych (kardiomiopatię, arytmię serca), niedoczynności tarczycy, choroby naczyń mikrokrążenia krwi, nadciśnienie, suchość skóry, łuszczyca, kontaktowe zapalenie skóry, alergii na zimno lub na elementach Wzór, zapalenie żołądka, wrzody, egzema, neuropatia obwodowa, zespół Raynoud i cellulitu kompaktowe ".

Rafaella fizjoterapeuta dodaje również, że kobiety w ciąży nie powinny polegać na leczeniu.

Bandaż w domu?

Podczas gdy kilka kliniki oferują teraz ten zabieg, wiele kobiet próbują podbić wyniki zmniejszenie bandaż w domu, przy zakupie utworów i zmniejszenie żel. Można znaleźć dalsze, kremy dochodach różne online, aby być wykonane i stosowane w domu, jednak zaleca się, że tylko odsprzedaży produkowane wyroby, które zostały przetestowane i zatwierdzone, nie oferuje więc ryzyko podrażnienia skóry osoby.

Jednak warto pamiętać, że większość specjalistów zaleca procedurę jeszcze do zrobienia w klinice, w tym w celu osiągnięcia lepszych wyników.

„Bandaż należy zrobić z poradnictwa zawodowego, ponieważ pacjent nie może stymulować ciepło, czyli musi pozostać stojąca do zastosowania technicznego. Ponieważ tendencja chce ogrzać zimne i, w domu, mogła przenieść lub kłamstwo przyłożył mieć to uczucie „, mówi Caroline Run.

„Ideałem jest, że kobiety wyglądają na klinice, która współpracuje z Fizykoterapii Dermatologia funkcjonalna i należy wykonać wcześniej ocenę wskazującą bandaż. Ilość sesji w tym zależeć od wyniku tej analizy, zaspokojenie potrzeb każdego pacjenta, „podsumowuje Rafaella Fêlix.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, oprócz skojarzyć masaże leczenie lub drenaż limfatyczny, to jest bardzo ważne, aby zawrzeć w zwykłej aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.