10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Foto: Thinkstock

Są to produkty, które są na rynku kosmetycznym od ponad 100 lat. Oznacza to, że prawdopodobnie nie tylko dziadków większości konsumentów, ale także pradziadkowie stosować te same wyroby długie powrotem.

Perfumy, kremy, toniki do skóry; szereg ważnych i tradycyjnych produktów już od dłuższego czasu i zawsze próbują podbić kobiet.

Obecnie istnieje mnóstwo produktów, które są uwalniane codziennie na rynku, ale są tacy, którzy, według tradycji i jakości, są nadal jednymi z listy kosmetycznej.

Zobacz poniżej listę produktów kosmetycznych, które znane są co najmniej 30 lat i można je znaleźć w sklepach kosmetycznych i aptekach:

1. Chanel. 5

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Chanel 5 z 120 $ w Nordstrom | Zdjęcie: Ujawnienie

Najbardziej znanym perfumy świat został stworzony w 1921 roku przez Ernesta Beaux i zaprojektowany przez Gabrielle „Coco” Chanel, aby być innowacyjnym perfumy, że mieszanie esencje róży i jaśminu uzyskał seksowny i prowokujący zapach, ale równocześnie wyrafinowany i żeński.

Kobiety na całym świecie nosiły Chanel No. 5 i wykorzystanie do tego obudzić zmysłowość że perfumy przynosi w swojej istocie i jej nic dziwnego, że najbardziej znana osobowość do stwierdzenia, że ​​to był jej ulubiony perfum była diwa Marilyn Monroe. Zapach jest tak sławny, że nawet wygrał biografii „The Secret Chanel nr 5.”

2. Minâncora

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Minâncora przez R $ 6,36 w Farmadelivery | Zdjęcie: układ rozrodczy

Kto słyszał babcia mówiąc: „Spine? Przechodzą Minâncora! „? Słynna maść Minâncora produkowany w Brazylii od 1915 roku jest lekiem antyseptyczne, ściągające i uzdrowienie wskazany w leczeniu chorób skóry. Magiczne Minâncora, ponieważ ze względu na jej składniki: zacieśnia tkanki skóry redukującego wydzielin i tworzącą warstwę ochronną, która przyczynia się do zmniejszenia stanu zapalnego.

Oznaczenie maści głównie krosty, a etykieta kieruje które mogą być stosowane w ukąszenia owadów, odmrożenia, odleżyn, pokrzywka i małych zmian skórnych. Przeciwwskazaniem jest dla ludzi, którzy mają bardzo wrażliwą skórę i dzieci w wieku poniżej dwóch lat.

Co niewiele osób wie, że maść Minâncora ma linię kilku produktów do pielęgnacji skóry, takich jak gąbki do mycia, krem, dezodorant dsodorante antyperspirantu, krem ​​kosmetyczny, między innymi.

3. Leite de Rosas

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Mleka wzrosła o R $ 3,99 w sklepach sieci | Zdjęcie: Ujawnienie

Mleko Roses tradycyjne jest flagowym produktem firmy, która nosi tę samą nazwę. Róże mleka został wyprodukowany w 1929 roku przez seringalista Francisco Olympio de Oliveira z pomocą znajomego aptekarza, używając tylko produkty brazylijskich. Produkt jest mleczko upiększające nadaje się do oczyszczania skóry tłustej. Osoby o normalnych w celu wysuszenia skóry należy unikać stosowania róż jak mieszanka mleka zawierającego wysokie stężenie alkoholu.

4. mleka kolonii

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

kolonia mleko do $ 2,99 w sklepach sieci | Zdjęcie: układ rozrodczy

Głównym konkurentem Leite de Rosas został po raz pierwszy wyprodukowany przez ponad 50 lat przez lekarza dr Arthur Studart. Mleko Kolonia jest tonik do twarzy wskazany do głębokiego oczyszczania skóry i według strony internetowej marki, produkt nie tylko czyści i tony i rewitalizuje skórę.

5. Krem Rugol

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Rugol krem ​​do $ 15.95 w Rugol | Zdjęcie: układ rozrodczy

Produkowany od ponad 90 lat przez firmę Alvim&Freitas, który okazał Aclimação laboratoryjnych Rugol Krem jest idealny do zapobiegania marszczeniu się skóry. Według marki Rugol Krem zawiera witaminę E, która pomaga zapobiec zmarszczki i pozostawia skórę bardziej miękkie i pachnące. Krem jest wskazany do uwodnienia każdego rodzaju skóry i wskazane jest, aby zwrócić się do twarzy, rąk, szyi i wokół oczu.

6. Dzika Oil

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Dzika Herbarium olej | Zdjęcie: Ujawnienie

Produkt jest szeroko stosowany w celu złagodzenia wypryski, blizny, rozstępy, traktować spalone i spieczona skóra. Uprawnienia dzika róża zostały odkryte w 1983 roku przez badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Concepcion w Chile, gdzie zostały one ocenianego 180 osób z bliznami chirurgiczne, oparzenia i przedwczesnym starzeniem się skóry. Wyniki były najlepsze: ciągłe stosowanie oleju spowodował zmarszczki osłabiać i naturalny kolor skóry został przywrócony w bliznach.

Efekty wystąpić ze względu na wysoką zawartość kwasów tłuszczowych, które są obecne w oleju, które są niezwykle ważne dla zdrowej skóry. Jego obecność jest niezbędna dla regeneracyjne Rosehip Oil. Olej może być stosowany przez każdego, a nawet w trakcie ciąży jest odpowiednia dla osób z trądzikiem nie tylko.

7. Polvilho antyseptyczny Granado

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Kropi Granado przez R $ 5,50 w Granado | Zdjęcie: układ rozrodczy

Casa Granado został otwarty w 1870 roku przez portugalski Jose Antonio Coxito Granado i miał takich znamienitych klientów jak Dom Pedro II, sanitarne Oswaldo Cruz i abolicjonistycznego Jose do Patrocinio. W 1880 roku, apteka stała się oficjalnym dostawcą Sądu i zdobył tytuł cesarski Apteka i Pharmacia Granado & Cia. Ale to było w 1903 roku, że John Bernardo Granado, brat José Antonio stworzył formułę bardzo znanego Polvilho Antyseptycznych Granado, który został osobiście zatwierdzony przez Oswaldo Cruz. Produkt zapewnia bojową pieluszkowe, potówka i smród stóp i pach.

Po tym, wiele produktów zostały stworzone przez markę Granado, ale żaden z nich nie są tak dobrze znany jako antyseptyczny mąki przez mężczyzn i kobiet wszystkich pokoleń ponad 100 lat. W 2008 roku marka zainwestowała w ekskluzywnej linii dla kobiet o nazwie Granado Różowy. Składa się z 12 produktów, w tym paznokci, pumeks śmietany i kąpieli stóp saszetce.

8. Hipoglós

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Maść Hipoglós dla R $ 29,82 w Droga Raia | Zdjęcie: Ujawnienie

To prawda, maść na dole dziecka. Hipoglós maść jest produkowany od ponad 70 lat i oprócz tego, że doskonale nadaje się do zapobiegania pieluszkowe, nie tylko u dzieci, ma w jego składników receptury, które pomagają zapobiegać alergii na biżuterię i suchych pryszcze.

9. Owies mleka Davene

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Owies Davene mleko do $ 6,24 na Onofre | Zdjęcie: układ rozrodczy

W 1978 Davene, jednego z największych nawilżające marek w kraju, uruchomiła Oats Davene rynku mleka rewolucjonizuje nawilżające w tym czasie. Do tej pory, mleko owsiane to jeden z najbardziej tradycyjnych produktów firmy.

10. Jasne sałata Krem

10 starożytnych kosmetyki nadal są bardzo skuteczne - Porady Kobiety

Jasny krem ​​Sałata na $ 15.95 w Rugol | Zdjęcie: układ rozrodczy

Znacznie cytowany w dzisiejszych blogów kosmetycznych, jasne sałata Cream to marka Rugol i istnieje od wczesnych 20. Zgodnie z samym miejscu i opinie w całym Internecie, krem ​​jest rewelacyjny w nawilżenia skóry twarzy i ciała , Wykonane z pszczół miodnych i witamina E, a także sałaty, balsam ma prawo do podejmowania najbardziej bujne i miękką skórę.