Foto: Thinkstock

Foto: Thinkstock

Wśród różnych zabiegów oferowanych przez gabinety dla tych, którzy chcą mieć proste włosy, pojawia się nowa opcja. I tym razem nie owoce, czekoladę lub inne składniki. Teraz moda jest, aby szczotki turmalinu aby wygładzić włosy.

Turmalin jest naturalnym składnikiem, kamień półszlachetny. Turmalin szczotka daje naturalny efekt gładkiej, natomiast zamki z suchym wyglądzie lub te fiozinhos gęsiej skórki. To dlatego mikrokryształów obecne w turmalinu zneutralizować przewodów elektroenergetycznych, pozostawiając luźne, hydratyzowanego i lśniące włosy.

W przeciwieństwie do innych technik prostujących, szczotka turmalin nie ma amoniak lub formaldehyd i dlatego też musi być stosowany nawet przez tych, którzy malować lub ma pasemka we włosach. Nie ma żadnych przeciwwskazań do tych z innego rodzaju leczenia na włosy jako relaks, na przykład. Jedynym ograniczeniem jest henny, która prowadzi w kompozycji i jest jedynym rodzajem chemicznie niezgodne ze szczotką turmalinu.

Zabieg trwa tylko 40 minut i nici mogą być następnie myte. Aby mieć dobry wynik zawsze, retusz powinny być wykonywane co 3 do 4 miesięcy. Turmalin Cena szczotki różni się w zależności od rozmiaru, ilości i typu włosów.